Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, szerintem felesleges:)
Te cseréltetsz idén olajat az XX-ben? Én 500 km-t mentem olajcsere óta.
Az csak a sportosság kedvéért van! Elvégre 250 ló tépi előre!
hátul a motorkerékpár rendszám?
A Giuliettát hűtőmaszk, meg márkajelzések nélkűl nekem akár Opel, vagy Sevroléé gyanánt is el tudnák passzolni . A 159 szerintem is egy jól sikerült forma. Bár amikor megjelent, sokan kritizálták, hogy szakított az olaszos vonalakkal, és inkább németes a formája. ( ezt már akkor sem értettem) Remélem visszatérnek ehez a klasszikus limuzin formához, akkor majd újra szeretnék Alfát .
a mito csajoknak meg tiniknek való (annak ellenére,hogy 155 lovas is van) , a giulietta "kicsit" túlárazott és nem igazán praktikus...meg annyira nem is jellegzetes,mint a 159-es.
A 159-et kellett volna tovább vinni...szerintem.
Jó lenne, ha az Alfa újra magához térne. A Giuliát nagyon várom, hogy milyen lesz. Ez a Mito, Giulietta vonal nem igazán tetszik. Akármit is hoznak ki, nehéz dolguk lesz. Nálunk nem igazán van presztise az olasz autóknak.
Ránézésre a kutya tudja, a hátsó lámpában az index sárga de azt akár cserélhették is.
Meg oda ez a motor se túl nagy,úgyhogy szerintem juropien.
Egyelőre úgy tűnik,hogy idén már nem lesz új típus se alfa se fiat...bealudtak olaszék, a torinoi gyár főkapcsolója is hetente egyszer van ON állásban. A lengyel meg a régi kragujevaci zastava gyár (már fiat) fullon pörög.

Illetve alfa lesz ha van 17 millád rá....
gyere,gyorsan rendeld meg mert csak 400-at kap Európa.
Hidd el, hogy én se jöttem le a falvédőről, hanem tegnap. Majd ha egyszer megint veszek egy kocxit, és tudni akarom mennyi van benne, akkor elviszem az öreg szakimhoz, és Ő majd műszer nélkül megmondja mennyi van a gépben.
de őszintén, 1O éves külföldi Audiban 155ezer? Hát persze. Csak ne láttam volna a frankót, mikor még a cimbimnek kereskedése volt és jártunk ki autókért. 1 évesbe 196ezer? Az milyen?

5ezerért átbőrözik a kormányt. 3O ezerből ezeknek a kocsiknak olyan a belseje, mint amivel még nem mentek, aztán mehet a km óra "programozás"
Köszi a segítséget! Így már biztos marad a jó kis Vectra!
De itt a km óra gondolom egyszer már átfordult, az 1.155.OOO km hihetőbb.
Siettessétek a Giulia bemutatását, az lesz a fogamra való vas.
Te is csak az emblémáig látsz el, az a baj. AUDI (a formatervezés teljes hiánya) FOREVER.
Az nem baj! A lényeg, hogy gázos, és még egy pár évbe úgyis beletelik, mire megvesszük! Előbb ugyanis egy Phedra-t kell majd venni...
ránézésre amerikai kiadás?
Ehhez tudok eladó benzinkutat is, bár rendszám alapján gázos...
Márc 30. Győr húsvéti felvonulás, jön v.ki ?
Kinéztünk mi is magunknak egyet.
Majd a jövő héten megcsodálom.
gyere, megengedem, hogy megcsókold
Audi Allroad az örök szerelmem!
Sajna Fehérvárt csütörtök este lezárták a rendőrök, ezután a quattro sem segített

köszi a tippet
khm...18054...

hja, fogalmazhatsz így is!
Audi forever....de ha megunnád van alfában is allroad!