Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont nem! Egyre jobban vesszük fel a régen meg manapság is sokak által lenézett etnikumok szokásait. Hallgass csak bele tizenévesek beszélgetésébe. A rövidítésekről és angol szavak mindennapi életbe bekerüléséről nem is beszélve, bár ez egy másik probléma.
Látszik is rajtad!
Sehol nem írtam, hogy geci cigányok! Egyszerűen számomra vicces, hogy akik szerint jó a jelenlegi kormányunk, vagy fideszesek, azok egyszerűen utálják a romákat, de valamiért ezt nem veszik észre mikor szavaznak vagy meghallgatják a évértékelőt, vagy migránsoznak és geci cigányoznak egy fórumon.
Muz írását elolvasom, de nem nagyon érdekel, nagyon másként látja a világot, felesleges rá érdemben reagálni.
Ezt már kitárgyaltuk, ilyen alapon akkor a rockot is el kellene felejteni a fehéreknek.
Ahhoz amúgy mit szólsz, hogy nem csak fehér ember lehet miniszterelnök Magyarországon?

Egyet értünk!!!
Igen inkább nézek m1 -et vagy Duna tv , m5-tőt ,mint rtl klubot . Bocs hogy meg kérdem hogy téged mostanában sok sikertelenség ér ? Meg ha esetleg vissza olvasnád amiket írsz . Próbáld kielemezni . Gondolok olyanra hogy Fideszes rasszista, kicsivel később meg geci cigányok . Csodálom hogy van kedve neked írni MuZ-nek szép kerek mondatokat amibe te bocs de belese szagolsz
Eminemnek egész jól ment
Aki rappel az nekem kuka
Teljesen mindegy,hogy miről,milyen köntösben,leszarom!
A rap a majmok "műfaja",fehér ember ilyet nem tesz!
Üllőtőke + kis balta kombóval.
még megvan, de ha zsenge gyerekkorban lecsapják akkor most biztosan jobb lenne a helyzet
Te még így emléxel rá?

Bocs, de magas labda volt, nem lehetett kihagyni!
ne is mond, az kb olyan vicces volt mint egy körülmetélés érzéstelenítés nélkül
Mindenki rasszista. Két fajta van belőle: aki bevallja, meg aki nem
Akkor mutatok neked színvonalasabbat!
http://youtu.be/ZDkSZ_7L_9k
Kb. mint a sas kabaré.
Az volt ilyen színvonalas.
sztem mind a kettő fekszik....
Azért ez 1,5 percben zseniálisabban mutatja a reális helyzetet mint bödöcs.

http://youtu.be/lVHt7v1t_z0
Azért durva, hogy eljutottunk oda, hogy szimpatikusak a romák! Tényleg halad az ország! A Fidesz sikeresen beintegrálta őket! A parlamentbe
Engem a Fidesz jobban! A legirritálóbb köcsögök vannak ott. Persze ha valaki szereti a cigányzenét és kultúrát.
Messze nagyobb férgek mint a mostaniak. Úgy mondanám talán ez a kevésbé szarabb.
mintha én soroltam volna fel....
Örülök, hogy te is így látod.
Ebben igazad van.
Nem!
Főleg úgy nem, hogy akik megakarják dönteni, azok ezerszer rosszabbak mint a jelenlegi buzik.
Szerintem.