Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze igazad van csak hát én már a kicsikben nem bírok bízni bár a nagyoknál is bele lehet futni kamuba, volt már fuchs is és ngk is.
Fura, mert első kézből tudom/látom. Nem hinném!
....de....
Nagy eséllyel az illat miatt nem teljesen kamu hanem csak a legolcsóbb 20W-50-est hígítják fel valami olcsó vacakkal és átcímkézik illetve lehetett kapni régebben címke nélküli üres palackot és hozzá olyan címkét amilyet kért az ember.
Ha az importőr vonalon veszed, baj nem érhet....
Én igen, mikor még foglalkoztam vele bekínáltak, de nem éltem vele és biza most is van bőven belőle, pl. ahol a 7100 nem piros ott kamu az olaj, valahogy nekem ahol veszem még mindig piros legutóbb augusztusban, anno az volt a duma mikor erre rákérdeztem, hogy mivel máshol gyártják így már nem piros a 7100-es sem.
Ezért kell Motul-t venni, azt eddig még nem láttam ilyen "környezetben"....
Mi pedig meg vesszük a drága olajat, mert az a jó, és lehet hogy valami pancsolt vackot kapunk!
Szerintem hagyd.
Részemről ebben a vitában a végszó : ez a kutya is úgy végzi majd mint csau.
Elkéne menned pszicomologusnak. Mondjuk nem, mert nagyon felhúztad magad, már velem is így beszélsz!
Kutyának, vagy a macskának lehet adni , de emberi fogyasztásra már nem alkalmas! Még akkor sem ha paprikával, vagy más fűszerrel próbálják a szagot elnyomni!
Hogy mi látszik ki az ne firtasd . MuZ írására meg nem tudsz reagálni ,és az nagy különbség mit hogy úgy állítód be felesleges érdembe . De még mindig nem válaszoltál a én kérdésemre . Mi bánt ennyire picinyem ??????????????? Mitől vagy ennyire frusztrált ??????
Gondolom már kezdik puhítani a húskukacok
a bőrös csirkemellen sosem volt pecsét
más húst eddig még sosem vettem boltban
" fogyasztásra csak feltételesen alkalmas hús " - Ez mit takar? Csak akkor ehetem meg, ha igazán éhes vagyok?
1. Fogyasztásra feltétel nélkül alkalmas hús (malac, sertés, borjú, szarvasmarha, bárány, juh) jelölésére használatos körbélyegző: 36 milliméter átmérőjű, míg a házinyúl és a baromfi jelölésénél 20 milliméter átmérőjű körbélyegzőt kötelező használni.
2. Fogyasztásra csekélyebb értékű – de még arra alkalmas – hús bélyegzésénél a négyzet keretbe foglalt (44 milliméter oldalméretű) és 36 milliméter átmérőjű körbélyegző használata kötelező.
3. A fogyasztásra csak feltételesen alkalmas hús jelölésére egy 44 mm él-hosszúsággal rendelkező négyzetben, 36 milliméter átmérőjű körbélyegző a használatos, a négyzet belseje pedig minden esetben satírozott.
4. A fogyasztásra nem alkalmas húst a 30 milliméter magas, bélyegzővel kell megjelölni, mégpedig az ALKALMATLAN felirattal, mely végig nagybetűvel szedett formátumú.
Mert ez a pecsét jelzi, hogy ellenőrzött húst eszel és az melyik kategóriába tartozik.
Persze,a rendor busz mogott falcoltam le balra,a forradalom meg masirozott jobbra.
én ma eltüntettem 2 kiló csülköt, igaz a bőrének egy részét a kutyába tettem
bolti cucc volt és nem jött le a pecsét, mi a gecinek van rajta? nem is láttam még ilyen szart ezelőtt
Remélem a tüntetést ügyesen csináltad, hogy rendőr ne lássa! :-)
Ha mit lehet ma,orban takaroggy.
Nem nezel mércét?
Ejjj..........
Mit tüntettél el? És ki elől?
Baccki,te fotelforradalmar,en ma tuntettem,te neg csak a net elott baszakodsz.