Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem sikerült
A főutak és a mellékutak fosok, a nagyvárosok főterétől 100 méterre találsz putrit, ez lehet egy kórház is, hogy demagóg legyek. Szóval éljen Orbán.
Az első részét adom, azt nem, hogy tök mindegy ki ül ott. Ez a kormány már olyan károkat tett, aminek 20 év múlva is érezni fogjuk a hatását.
Mondom én, hogy gyurcsifób vagy.
Teljesen igaza van, pedig nem vagyunk puszipajtások.
Demagóg vagy és elvakult!
Csatlakozz a tüntizőkhöz!
Azéé a böszmét nem hiszem ,hogy szeretnéd!?
Szerintem ha nem is hatalmas,de van különbség!
az a baj, hogy nem egy részét lopják el hanem 90%-át. Az meg, hogy ki van kormány nekünk tök mindegy A politika nem változik...
Egy részét nyilván ellopják,ezt sosem vitattam,ahogyan azt sem ,hogy most alakul az új arisztokrácia!
A visszaélések tényét sem,ezek politikusok,alapból gerinctelen mind!
Csak azokkal vitázom akik szerint ez a sértődött ,genderbanda hozná el a tejjel-mézzel folyó kánaánt!?
Ismétlem!
Az ellenzék szégyene,hogy ez a focibuzi cigány is jobb alternatíva mint szél berniék,meg koncsitáék,vagy a böszme a jobbikkal karöltve!
400 milliárd Nem gondoltam, hogy még 300 km-er hiányzik a körgyűrűből, mert piaci áron annyit lehetne abból a pénzből építeni
Megcsinálnák az eredeti nyomvonalat is, mert jó sokat lehetne belőle lopni.
De ugye fellázadtak a jobbágyok arrafelé
Ehelyett majd megyünk Esztergomba. Nooormáális?
https://index.hu/gazdasag/2019...
400mrd Ft lenne az M nulla nyugati oldal befejezése...
Értem? Egyheted mnyp ellopás.
Vicc.
Szerinted megértik itt azt, mi folyik ebben az országban?
Lölő egy géniusz, nincs migrács, Soros az egy zsidó, Brüsszellel együtt, az életedre tör.
Ennyit értenek a világból ez a propaganda, ezt a nácik fejlesztették tökélyre.
Itt vannak pl. az út, gyorsforgalmi út, autópályák építése. Hát tapsolunk hozzá, mert mindenkinek jó, hogyha végre normális utakon közlekedünk. De könyörgöm ugyanaz az autópálya miért kerül nálunk 4 X többe, mint a fritzcceknél vagy a labancoknál? a maradék 3 x-os ár is visszajut az államháztartásba?
Visszajuttatják a pénzt az államháztartásba
Ne értsük egymást félre de azt a pénzt ellopják
Mondom kb. a receptet.
Lőriiék tudatosan tesznek tönkre vállalatokat vagy vállalkozásokat. Vagy kipéciznek maguknak eltűnő és nem működőket. A lényeg a lényeg amikor már szaré húgyé meg lehet venni akkor meg is veszik. Amikor ezek a vállalkozások( akár ingatlanok/kastélyok stb./ ) magánkézbe kerülnek, akkor elkezdik bele önteni az állami milliárdokat. M agántulajdonba lévő vállalkozásokba ingatlanokba mennek állami száz milliárdok. Persze értem én az államháztartásba való visszajuttatást is. Azokat akiket az üzemeltetésre alkalmaznak abból a vállalkozásból kapják a pénzt. Hát én is kurva könnyen tudnék vállalkozni, ha a ti adóforintjaitökből vásárolnék árut és a saját zsebemre adnám el. abból vígan fizetném az alkalmazottak megemelt bérét és járulékát
De működik, látod...
ha lőri szerelte volna oda a gázt maximum egy langyos zuhanyt vehetne
A fasznak nézed??
Én hanyagolom a kormánymédiát is meg a patkánymédiát is,oszt boldogság van,mert az élet nem a politika!
Kibaszottul nem olyan fontos mint azt páran gondolják!
Rákosiék idejében is születtek gyerekek,nevettek az emberek,stb.
Ami fontos az a család,barátok,motor,hobbi,munka (mert enni meg kell)!
Amelyik medve a kezedből eszik ..........................................................az a lábadból is fog!!
ja,pont az ellentetje is,lorinc,orban,oktatasegeszsegugyotthonapolas,rabszolga.
Ez pont olyan fárasztó vicc, mint a kormánymédiából folyó néphülyítés: Soros - migráncs- Soros - migráncs - Soros - migráncs Baromi fárasztó, és nagyon hülye vicc.