Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmiben!
Én semmiben.
Nekem van annyi eszem hogy rájöjjek hogy vannak dolgok amin nem lehet változtatni
A stadion nem a befizetett adóból épült....
Pár ezer éven át? Mennyi stadiont akarsz annyi idő alatt felépíteni a befizetett adódból?
Szerintem meg b@sszunk ki a szurkolókkal patkoljunk el minél elkőbb
Voltak itt már a történelembe elég professzionális vezetők akik megpróbálták ezt mind orosz mind német részről a 30-as 40-es években. Igen az a nagybajuszú, meg az a kisbajuszú. Beletört a bicskájuk. Pedig elég kidolgozott módszertanuk volt. Eltelt közben 70-80 év mindíg kerültek elő feltörekvő követők de a nyomdokaikba sem léptek Ti miben bíztok még?
akkor fend meg a disznóölő kést és kezdj neki aprítani őket
biztos lesz követőbb előbb-utóbb, és ha ügyes vagy akár egy világmértetű kampányt is elindíthatsz
ha kellőképp gyors lesz az akció még élvezheted a gyümölcsét
Én azért azt mondom, hogy próbáljuk ki nélkülük, aztán ha mégis hiányoznának, legföljebb vissza lesznek klónozva mint a Spielberg filmben a dinók!
A lukas zoknijával??!
Mivel lenne jobb?
Sokan egyes csoportok miatt gondolják azt hogy nekik rosszabb
Ha ezek a csoportok eltűnnének akkor lenne más helyettük
Az a lényeg hogy mindig is volt-van-lesz uralkodói és elnyomott réteg meg ha nem is így hívják pontosan magukat
A pórnép szerepe mindig is az lesz hogy aki a felsőbb polcon van érezzte hogy ő különb tőlük
Azért nem volna rossz dolog kipróbálni, hogy milyen az élet nélkülük! Mostantól úgy pár ezer éven át!!!!
Mondják ők
Ezt nem tudom. Állítólag a teremtő kiválasztott népe
DE KI VÁLASZTOTTA őKET KI?
Akkor ezek szerint Te nem tudod, mi az a "jogosítvány" ??
"Órás" szükségünk van rájuk!! Ha nem lennének, a dögök is hogy felszaporodnának! Még a végén sakálokat kellene hogy tartsunk !?
Tééényleg??!! Nem mondod ??!!
Több tiszteletet vazzeg, hiszen a kiválasztott népről beszélsz
A tetűhintások a baj. Ha az megoldódna, a dögevők dolga is megoldódna
Ó, egy rejtett tartalék Még ezen a félárnyékos képen is átsüt az intellektusa.
Szerintem senkinek nincs. Esetleg vezetői engedély
A motorost megállítja a rendőr: Kérem a jogosítványát! Motoros: Miért tőlem kéred??! Nálatok van cseszd meg!