Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mostani billentyűzetes tabletem 10"-os, az is elég amire kell - ezek meg 12,5"-osak mind. Csak éppen 10-szer erősebb a processzoruk, meg a lassúcska Emmc tár helyett m2-es SSD van bennük.
Alaplapi BIOS-hoz kötött a Windows 10 licenc rajtuk, az eredeti tulaj ha akarná se tudná "leszedni" róluk. Ez mindhez jár szerencsére. Van ugyanennyiért 3-4 éves Dell, meg Lenovo is:
https://hardverapro.hu/apro/de...
na
azon ettem-ittam hol itt úszott hol ott, na azt kb mindig magammal vittem pestre, táskában hátizsákban hideg-meleg minden érte
aztán csak úgy tudtam elpusztítani hogy véletlen ráláptem
amúgy a 13" alatt elég kicsike a gép
Én is winfos7 ultit tettem a gépre.
a legbrutálisab a legrégebbi todhiba satellite gépem volt, az olyan strapa cucc volt hogy itthon azon ettem
csak én vittem évi 100+ napot
utazott évente jó sok kilométert
néha csak a hátizsákban
de végülis amit linkeltél nem rossz ár, meg kell venni, bár az a jogtiszta w10 elég fura ami vagy 30 rugó szóval a gép csak 50ezer lenne.....
igaz én inkább a w7 tenném fel
12 collosban vagy csak az übergagyi Atomos - Celeronos sz@rok vannak, vagy a fémházas üzleti gépek, ultrabookok. Ez utóbbiakra gyakran 5 év(!) a gyári gari, így egy 3-4 éves, 80-90 ezer forintos (i5-i7 procis, sok RAM-os, SSD-s, ujjlenyomat-olvasós) külföldről behozott használt üzleti gépre még bőven él a gyári garancia.
Nekem ez KIZÁRÓLAG hurcibálni kell, itthon - a frissítéseket leszámítva - be sem lesz kapcsolva, ahogyan a mostani Lenovo Miix sincs.
nekem a régi compaq evo full műanyag volt, sokat hurcolásztam, és semmi baja nem volt se a zsanér nem tört ki se semmi baja nem volt
Pedig vannak ott jó dolgok IS: pl. a Kia Ceed csoportban nagyon sok segítséget kap mindenki - INGYEN, ÖNZETLENÜL, a márkaszervizes szerelőktől. Akár alkatrész kell, akár javítási tanács, leírás. A Kia bontósok is ott vannak, jó pár kacatot vettem már tőlük bizalommal, kis pénzért.
én sokat szoktam röhögni az ottani népen
pl van olyan csoport hogy kóklerek kíméljenek vagy ilyesmi
hát ami elbaszott munkákat ott látni nem semmi, egy kabaré műsor meg sem közelíti azt a szintet
aztán még ott a sok okos hozzászólás is
nem tudod mit hagysz ki
mondjuk a buziskodás része engem se érdelel, hogy a szomszéd mari néni mikiegeres tortát kapott vagy ilyesmi
Azt szoktam mondani amikor újra rágyújtok na majd akkor lesz fércbúkom.
Mert az bírja a gyűrődést. És nem nehezebb, hanem könnyebb a szokványos otthoni kacatnál: az alább linkelt például 1 kiló 33 deka mindösszesen. Évi 5-6-8 alkalomra (napra, hétvégére) kellene a gép, de akkor nagyon - a jelenlegi Lenovo Miix 320 billentyűzetes tabletemet akarom lecserélni, mert az az Atom procijával tetűlassú (amúgy nincs vele bajom).
Nem akarok sértegetni senkit,de értelmes ember nem használja a faszbukot!
SZERINTEM!
minek a fém?
kicsi laptop annál jobb minél könnyebb, amúgy is a fém szar télen lefagy a kezed rajta nekem is ilyen fémes geciszar laptop van de hideg mint a vasúti sín, ez a buzi alumínium akkor se megegszik át ha 2 óráig rajta van a kezed olyan a hűtése belülről
az emberek hülyék
vagyis hiszékenyek, a köznép (pórnép) elhitte hogy ő is ér valamit
pedig kb annyit ér az úri nép szemében a köznép mint egy második segglyuk
és ez mindig is így volt és mindig is így lesz
na ez a helyzet

annak kellene örülni ami van...és akkor amikor van
Örülök, hogy örülsz neki! Ezek szerint jó boltot csináltál.

Én egy picike, fémházas (üzleti) laptopot keresnék emberi áron, tehát nem 400 ezer forintért. Szerencsére találtam is többet, csak még gyűjteném kell rá egy kicsit (nem volt évvégi zsozsó a cégnél...) Például:
https://hardverapro.hu/apro/hp...
Én vettem initől egy faja asztali pc-t rohadt jó áron!
Nem egészen: csak az emberek kezdenek odafigyelni arra, hogy mások mit kapnak sz Ő pénzükből, adójukból.
nagyon irigyek az emberek
sosem azt nézik nekik mi van hanem azt hogy a másiknak mi van
bezzeg ha a teszkóban a pénztáros nem húzza le csak az egyik macisajtot a kettőből nagyon boldogan eszi hogy ez neki most ingyen van
Kissé bizarr!

Mije van a lábatlan embernek?
???
Földimogyorója!