Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért a legtöbb nő többet elér a muffal mint a 2 kezével vagy az eszével
Azért érdekes a világ! Timike csak jól járt azzal, hogy a Damu R. elverte mint a lovat! (hogy miért az ebben a szituációban mindegy) Viszont akkor kapta fel a média, és központba került!
Így van, ezért írtam korábban azt, amit. Nem elég puncinak lennie, ahhoz kell az érdeklődés is iránta gazdag körökből!
Lehet itt fikázni a Timikét, de valamit jól csinált, mert kevés punciért fizettek annyit mint amennyibe a Pocoknak került!
Ez olyan mit a zsidó mikulás: Gyertek gyerekek, vásároljatok.
Amerikai patikában kér a csóka három doboz fekete kotont!
-patikus: sajnálom uram, van zöld,sima,ízesített,de sajnos fekete nincs! Melyikből adhatok?
-vevő: egyikből sem mert csak fekete kell!
-patikus: de hát miért ragaszkodik annyira a feketéhez?
-vevő: az a helyzet hogy most megyek özv.*****-hez részvétet nyilvánítani!
"Kohn elmegy a rabbihoz tanácsot kérni:
- Rabbi, mit tegyek? Hiányzik a kasszából 1000 dollár!
- Tedd vissza, fiam..."
Nem mindegy, hogy rovarszervet ivartalanítani, vagy ivarszervet rovartalanítani.
In Memorian Nemzeti Pocok!
A fiatal Kohn elment a rabbihoz!
-rabbelében: házasodási tanácsot kérnék tőled!
Van két jelöltem, az egyik rendkívül gyönyörű és fiatal, a másik csúnya is, meg púpos is! A csúnya biztos hogy hűséges lesz, de a másik az azért lehet, hogy nem! Melyiket vegyem el?
-rabbi: Vedd el a szépet!
-Kohn: de mi van ha megcsal!
-rabbi: nézd fiam, nem jobb egy szép tortát a barátokkal elfogyasztani, mint egy nagy tányér szart amit egyedül kell megenned?
Ez így igaz, Ők is ezt mondják mindig. Mindegy ki a bank, egy a lényeg,, a mienk legyen
Ha most hátrafordultok és láttok egy hömpölygő áradatot az mind az én könnyem

Gondolom azért posztunusz lovaggá ütik
https://hvg.hu/kultura/2019012...
És ez téged miért zavar ?
Te sosem leszel bank tulajdonos a gyermeked sem és az ő gyermeke sem
Így nem mindegy hogy milyen vallású emberé a bank?
Szerinted a Vatikán mennyivel karititatívabb szervezet?
A pénzvilág nagyon komisz tökmindegy ki van az élén
Ugyanez igaz a kereskedelemre is. Mindegy milyen bőrszínű vallású a kereskedő csak azért kereskedik hogy neki jó legyen
Meg.
Ott a pont!!!
Meghalt?
Rosszul látod!
Ők "csak" eszközök!
A blankoltak az igazi vírus!
Nyilván nem az ilyen átlag hülyék mint mi,bár soknak elég érdekes a hozzáállása!
De felsőbb polcokon csak ők tevékenykednek!!
Nem B+.
Nem B+!!
Én biztos nem élek annyit! Nem csak magamnak kívánom! A következő nemzedékeknek! Szerintem azok sem hiányolnák!!