Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A magyar, az orosz és az amerikai azon versenyeznek, melyik nemzet dolgozik gyorsabban. Azt mondja az amerikai:
- Mi elkezdjük építeni a 120 emeletes felhőkarcolót és a 110. emeletnél szólunk, hogy indulhat a lift.
Mire az orosz:
- Ááhh, az semmi! Mi elkezdjük építeni a Moszkva-Vlagyivosztok vasútvonalat és félúton szólunk, hogy indulhat a vonat!
Mire a magyar:
- Mi reggel hat órakor elkezdjük építeni a szeszgyárat és fél nyolckor már mindenki matt részeg!
Egy apáca elhatározza, hogy megpróbálja jó útra téríteni a zárda mellett dolgozó építőmunkásokat, mivel igen zavarja a fülét az állandó káromkodás.
Úgy gondolja, hogy a legjobb módszer, ha az ebédszünetben ő is a munkásokkal ebédel, így nem tartja fel őket.
Becsomagolja az ebédjét egy zacskóba, és ebédidőben odamegy a munkásokhoz.
- Jó napot uraim! - kezdi a mondandóját mosolyogva. - Ismerik Önök Jézus Krisztust?
A munkások egymásra néznek döbbenten, majd egyikük odakiált az építkezés másik végében üldögélő munkásoknak:
- Héé! Ismeritek ti Jézus Krisztust?
- Mé' kérded? - kiabálnak vissza.
- Mert itt a felesége az ebéddel!
Osztálykirándulás
Egy csoport másodikos és harmadikos elemisták osztálykirándulásra mennek a lóverseny pályára két tanítónéni kíséretében, hogy tanuljanak a versenylovakról.
Egy idő múlva a két tanítónéni elhatározta, hogy itt az idő, hogy mindenki WC-re menjen.
Az egyikük a lányokat vitte a női, a másik pedig a fiúkat a férfi WC-re, és kinn várta őket az ajtó előtt.
Egy kis idő múltán az egyik kisfiú kijött és panaszkodott, hogy egyikük sem éri el a vizeldét.
Nem volt mit tenni, a tanítónéni bement és segített mindegyiknek kigombolni a nadrágját, felemelni őket és irányítani a pisilést a kagylóba, hogy ne vizeljék le a ruhájukat. /> Amikor éppen az utolsót emelte fel észrevette, hogy ennek egy hatalmas méretű szerszáma van a többiekéhez képest.
Igyekezve hogy közömbösnek látszón, a tanítónéni mondja neki:
- Te biztos már negyedikes vagy ugye?
- Téved asszonyom, én a zsoké vagyok az ötödik futamból.
Nemhogy nem használja, de accountja sincs.....
Az nem a faszbuk hátránya, hogy nem tudják használni. Aki ezt a faszbuknak tulajdonítja be, az balga ostoba pojácabáró!
Mellesleg aki ellenzi és fent van egy fórumon, az kicsit pofán köpi magát, mert ez is egy közösségi oldal.
Nem vagy túl okos!Nem vagyok faszbuk ellenes , de aki nem látja a hátrányait az balga.
14.1", sok lett a pont
Nekem is van egy ilyen, melós diag gépem.
Abban nem SSD van, viszont 1.4.1" ..... az a 10-12 óra kamu, legfeljebb ha az óra megy a képernyővédőn.
Erőst használatfüggő az üzemidő, diag programokkal az enyém elketyeg 2.5-3 órát max.
Ennek a felénél picivel többet adtam érte.
ami ki tudja mit ér.....
de most 80 rugó nem egy nagy összeg
De van: 6hónap írásos garancia.
Nem vagy túl okos! Nem vagyok faszbuk rajongó, de aki nem látja az előnyeit az balga.
...egyébként épp írni akartam, hogy ne itt kínlódjatok, van a SM-on gyíktopic, de amit itt egyesek PC témában leírnak, az pont ebbe a topicba vág
Ez egy nagyon jó ajánlat. Újban egy médiamárktos alsópolcos fost nem kapsz ennyiért. Cserébe nincs garancia...
pedig ájfón x van , nem lehet más, pedig fos és drága
A telefon mobilnetjét USB-kábellel oszt meg a PC felé. (Na jó, ez iPhone-nal nem fog menni, de a Sziámiau-val simán....)
mert itt vidéken fos a net és sok adás mobilnettel menne fel
vagyis eddig avval ment mert amióta ez a bazi nagy vga van nincs mobilnet
tuti nem jó már látom
láttam olyan alaplapot ahol párhuzamosan van a m2ssd egy kis fedél alatt
Persze hogy lehet a hosszú PCIe csatiba rövid kártyát tenni.
De ezen az Asrock deszkán 3 db (!) alaplapi M.2 csatoló van, tehát 2 SSD + 1 WiFi-kártya elfér csak az alaplapon is! (Mondjuk M.2 csatolós WiFi-t még nem sok cég gyárt, de némi utánajárással simán beszerezhető). De otthonra, asztali gépbe minek WiFi-kártya? Hálózati mazzag bedug, és kész.
ez se jó szerintem
mert a bazi nagy vga elfoglal még 2 csati helyet aztán a wifi kártya nem fér el
vagy a hosszú pci csatiba be lehet tenni a rövid csatis cuccokat?
Nekem ilyen, M.2 SSD-s a dolgozós gépem:

i5 8400 (6 magos) proci,
Asrock B360M Pro4 alaplap,
16 GB 3000MHz-es DDR4 RAM,
alaplapba dugott Samsung 970 EVO (250GB) SSD.
Nem kell feltétlenül a helyreállítót használni! Letöltöd a Microsofttól - az eredeti kiadásnak megfelelő - Win10-et, és amikor felcsatlakozik a netre, akkor a BIOS-ba égetett serial alapján azonnal aktiválódik.
az ssd király, amit a nej új laptopjában lejár a gari ki is lesz baszva a hdd, és megy bele az ssd

gyereknek kellene valami jóféle pc alaplap amibe az ssd közbvetlen belemegy csak még nem találtunk olyat ami jó lenne neki, igaz nem is nagyon kerestük
pár w10 gépre tettem már hetest, még az olyanra is amire senki sem tudott, mondjuk én is szaroltam vele jó sokat mert az istennek se akart pendrivéről boot-olni
ez a helyreállítós partíciós w10 jó geci leszedni, már ott voltam hogy kiveszem belőle a hdd formázni egy másik gépben