Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tűzről pattant és égetni való.
A Buzssáv az egyik kedvencem!
Hát akkor honnan? Neked kilátszik?
Nem találják ki, annyi eszük van ami kilátszik.
Rengeteg ilyen van. De hogy tudnak ennyi marhaságot kitalálni...
Hány ilyen elírást lehetne belinkelni kormánypártiaktól!
nem ő volt?
mert ez a hölgy eléggé tűzálló
Emlékszem.....
Persze!
Pár éve volt egy munkakedv csináló kép, vagy "gyereidedolgozni" jellegű. Egy szőke csajszi állt a gépsor mellett, előtte egy áramkör, amit éppen forrasztott. Csak hogy a pákát a markolat alatti részen fogta.... Lehet, hogy az is beállított kép volt?
A 90-es évek közepén az egyik ismerősöm biztonsági cégnél melózott és jött egy hasonló fazon, hogy akkora trezor kellene neki, amibe belefér 40 milla. A srác nézett egy nagyot és kérte, hogy jó, de mondja már meg, hogy az méretben mekkora is lehet, mert egyben eddig csak a csekély töredékét látta, fizetéskor. A manusz feldobna a nejlon zacsit, hogy ennyi.
De sztrájkok nem lesznek, mert nincs elég sztrájkoló munkás.

Munkások nélkül sztrájkolni pontosan annyira nehéz, mint szavazók nélkül választást nyerni.
Egy öreg néni battyog az utcán két kezében két nejlonszatyorral. Az egyik zacskó lyukas, és minden lépésnél kihullik belőle egy ezres. Észreveszi ezt egy rendőr, megállítja a nénit.
- Asszonyom, a szatyrából hullik a pénz!
- Köszönöm, hogy szólt. Visszafordulok, hátha még megtalálok néhányat.
- De honnan van ez a pénz? - kérdi a rendőr. - Talán lopta?
- Jaj, dehogyis! A házammal szemben van egy stadion, és a részeg nézők mindig a kerítésemhez járnak elvégezni a dolgukat. Mikor odajönnek a bokrokhoz, és pisilni kezdenek, előugrok a bokorból egy ollóval, és így szólok: "Azonnal fizess egy ezrest, vagy lenyisszantom!" Hát innen van a pénzem.
- Ötletes! - nevet fel a rendőr. - És a másik szatyorban mi van?
- Hát, tudja, nem mindenki szokott fizetni.
Két szőke nő utazik egy helikopteren. Azt kérdezi az egyik:
- Te, mi ez a bigyó itt felettünk?
- Valószínűleg a légkondi. Amióta nem pörög, nagyon izzad a pilóta.
Nincs motorom,sosem volt. De ha lenne motorom nem lennék olyan balfasz hogy minden motorozást egy retkes skoda paltóján döglött morral fejezzek be és mugen ruhákban csóróskodjak holott GP pilóta vagyok képzeletben.
A szép az, hogy valami hasonlót élőben végignéztem...
Még a VW-Audi márkaszervizben dolgoztam, odatekert egy pali - kb 6-8 ház távolságban egy műanyagot forrasztó "műhelye" van - egy összecsukható kama, vagy milyen biciklivel egy retkes, valaha drapp farmer ollóval rövidgatyává kurtított verziójában, meg egy 160 forintos nejloningben. Bejött az audi szalonba és elkezdett nézelődni. Mindegyik kupecunk követte a szemével, hogy biztos lopni, vagy kéregetni akar, aztán a lacek leült az asztalhoz és azt mondta, egy lakk fekete 1.9 pdtdi A4 kéne neki automata váltóval.
Kiröhögték, de hazatekert a bringával és a kormányra akasztott nejlonszatyorban hozta a pénzt. Annyit kérdezett, hogy ha nem kér garanciát, akkor olcsóbb-e...
Sose jött a kocsival szervizre
Sok a sötét és nem látja! Az a lényeg, hogy kap cofidist és tud venni egy új motort, az nem baj hogy benzinre már nincs pénze.
A joerzesű ember nem ezen pörög ejjel-nappal.
Es láthatoan 3 ciklus óta nemhogy győzni de meg a kozelebe sem lehet jutni ha csak ezt nyomod.
Valami kormanykepes erot kene felmutatni,de nem tudnak,csak a takarodj van,ez nem elég csak a degeneralt clam fele kissebbeegnek.
Lehet nyomni a rizsat mondvacsinalt okokkal,de az igazsag az hogy a komplett ellenzek olyan kreten es vallalhatatlan hogy barmi johet csak ne ők.
Világos?
A fidesznyikeket Mészáros 400 milliárdos vagyona sem zavarja, akkor az olcsósított menü sem fogja.
Jóérzésű embereket már a menü is zavar, nem beszélve Lölő (valójában Orbán) vagyonáról.
Pedig mást se csinálsz....
Addig röhögtünk a főnök viccén, amíg megértettük, hogy az a mai feladat.
Bemegy egy szakadt, borostás, alkoholtól bűzlő fickó a bankba, odamegy az egyik ügyintézőhöz és rámordul:
- Figyelj, te ribanc! Egy rohadék számlát akarok nyitni!
- Tessék? - kérdez vissza felháborodottan az ügyintéző.
- Süket is vagy? Azt mondtam, hogy egy kibaszott bankszámlát akarok nyitni, de gyorsan!
A nő zokogva szalad az igazgatóhoz, hogy egy durva ügyfél inzultálta. Az igazgató odamegy és ráförmed a fickóra:
- Uram, van valami problémája?
- Igen! Most nyertem 50 millió dollárt a lottón és már egy félórája itt álldogálok, mert szeretnék bankszámlát nyitni!
- Értem. És ez a mocskos ribanc nem segített Önnek?