Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a "nemzetállamok" már rég nincsenek
és biztos vagyok benne hogy a jelenlegi nyugati népet könnyebb lenne megtörni mint a sok betelepített és elszaporodott muzulmánt
de úgy gondolom keleten se sokkal jobb a helyzet, itt csak egy kis aprót kell szétszórni pár gerinctelen embernek és megfélemlíti a többit
éhes szájat nekik sem buli etetni
az meg mi volt, csak nem önjáró ss20-as platform
Az azért nem veletlen hogy a gazdag olajallamok szaudiak stb egy db szirt mrg pakit,meg zulut sem fogadnak be,pedig kevesebbet kene gyalogolni,a sivatagjuk meg bazinagy,elfernenek.
Én meg az A096999-et
A zsidók elfoglalnak mindet miközben generálják a migrációt,mivel az a cél (már qrva régen),hogy ne legyenek nemzetállamok,öntudatos népek,hagyományok, múlt amire büszke lehetsz,stb.
Csak egy sárgásbarna ,identitás nélküli,kevert massza !
Aztán ha valami nem tetszik nekik simán megoldják,lásd. palesztina!
Mikor láttál ensz szankciókat???
most akkor hogy van ez
egyik oldal azt állítja hogy a zsidók elfoglalnak mindent, a másik oldal meg hogy el lepnek bennünket a muzulmánok
úgy tudom ez a 2 csoport nem igazán haverok, szóval mindkettő biztos nem lesz egyszerre
Van még 4,5 évem amíg behívhatnak ha lesz lehetőség kérem a DY 05-07-et.
Nincs fészbukom! Nem akarok így járni!
A niggerekkel mindössze egy gond van.......................nem afrikában van az összes!!
A feketékkel a jelenlegi problema hogy nem akarnak dolgozni csak segelyen elni mindent ellopni.A kozeptavu gond nagyobb lesz,az hogy muzulmánok,ami nem az "elfogadjuk mast,es kezenfogva enekeljuk a kumbayat" fele vallas hanem "ha nem vagy muzulman lehetsz a szolgam".A rovidtavu gond megoldasa nemhiaba a kvota,pakoljuk le a csomo segelyest keleteuropaban.
20 ev es tobben lesznek mint az oslakosok, akiket addigra atkondicionaltak gyerektelelen 24 nemi identitasu eletkeptelen balfasza a nagy liberslis onmegvalositas altal.Pikpakk ledz egy halom muzulman part tobbsegben es a farszi lesz a nemet allamvallas a saria meg a torveny. Egy puskaloves,eroszak nelkul.
De te ezt mar nem eled meg,igy neked mindegy.
Nem akarom szépíteni! Tényt közöltem csak! Neki kellett a Dedalon tabletta! Nem ő az első, és nem is az utolsó! Ha jól tudom akkor a Dobó Kata is volt élettársa!
ezt havas már megfogalmazta a féjszbukon, timikéről aszt rá is ment
damut azt vajnapapa leültette, hogy a kis hegyezőjét timikébe nyomhassa
Van erre egy rövid magyar szó, kúrva!
Nem bántom,de szépíteni sem kell a dolgot.
Amúgy egy csomó punci rendesen meg van fizetve.
Kicsinykét egyszerűen látod a dolgot!
A bank,pénznyomtatás,médiabirtoklás,politikai hegemónia csak egy állomás a végső cél felé vezető úton!
Arra gondolsz,hogy a Pocok miatt kapott?
Szerintem a kronológia más volt.
Meghalt az öreg zsidó!
A temetés után kérdezik az ifjú özvegyet?
-mi úgy tudjuk, hogy a végrendeletben azt kérte a Mózes, hogy az összes vagyonával együtt temessék el! Eleget tettél?
-özvegy: az a helyzet, hogy ezt így nem tudtam megoldani, de eladtam mindent, és a kapott pénzt betettem egy bankba a nevemre! Viszont egy cetlire felírtam minden hozzáférési kódot, amit betettem mellé a koporsóba! Ha akarja, bármikor felveheti!!!
Van aki igen!!
Nyilván vicceltem.....
Sokan ugranak fel mindenféle dobbantó sztorin és utána kezdenek el helyezkedni....
Nem-nem! Nem hiszem, hogy ennyire konspiráltak volna! Csak az miatt került a címlapokra,és ismert lett! Ő pedig kihasználta a lehetőséget! Addig nem lehetett hallani róla semmit! Legalább is én nem tudtam, hogy egyáltalán ki is az a Palácsik Tímea!
Ő már megkapta, kiülte
Azt mondod, minden megrendezett volt? Lehet még Damu is kap majd valamit?