Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én szívesen mentem volna Furkó Kálmánhoz. nekem ez a honvédség gyenge volt. legalábbis az első két hónap után. én inkább mentem volna kiképzésre(NEM alaki ),lőni,menetgyakorlatra,vezgyakra, bármi,csak ne ezt...
Meteorit.
Hááát, a fegyvermániámat ki tudtam élni az kétségtelen, meg nagyon jó volt a társaság.
Van akivel a mai napig tartjuk a kapcsolatot pedig 91 nem ma volt.
ezért irigyellek no...
Ó, igen.
Az öreg nem ismerte sem a toleranciát,sem a PC-t!
A DG4714 és az A110663 az enyém
Legtöbben most sem tudják...
Szóval öntsük őket gyantába?
Szintén zenész!
- Mondj egy viccet?
- Vicc.

(Viccek)
Fúrkó Kálmán?
Zászlóalj
A számot valóban nem lehet elfelejteni:)
Nem.
Deszant, Szolnokon.
Bercsényi Miklós önálló felderítő hadosztály.
Azt kicserélték....útközben valakinek kellett otthonra egy cső....
Én túl jó löttem bukóalakra az amd-vel aszt beválogattak pisztolylövészetre Hetekig gyakoroltunk a pa 63-al, a csuklóm már teljes ki volt. Mi maglövőnek hívtuk. Egyébként kb. arra lehetett jó ha valakinek elég volt a szarakodásból, a halántékát eltalálta vele Mást nem igen
Toz 8 nálunk laktanyában nem volt
Azzal az mhsz nél lődöztem elég sokat 50 méterre bukóalakra ment egész jó. Csak úgy csattogott a 0,22 olómfejű lőszer
Aztán volt, hogy rendelt belőlle még az mhsz. Megérkeztek az új to-z 8-ak a nagy szovjetúnióból. Mit ad isten amit pont én bontottam annak nem volt gyárilag kifúrva a csöve
De a belövő lőlap mellékelve volt a dobozba ahol 2 db kilences meg egy érintő 10-es volt a próbalövés
miért? Felmelegedett az üres hevedertől
Nekem volt amd 2db ak 2db egy ideig voltam géppuska kezelő is (mondjuk kézben 1x volt) ekkor egy pa is járt a géppuska mellé
Szóval én nem jegyeztem meg egyiket sem hosszú távon
Az egyik amd az esküig volt utána áthelyezés lett majd másik amd a géppuskáig utána leszerelés volt amd ügyben majd jött az ak aztán mentem másik századba újabb ak tulaj lettem
Mindez 1 év alatt... Mit nem tudtam ennyit megdugni ahány lőfegyver volt a kezemben
Plusz egy toz8 volt a lőgyakorlatokon mert a .22 lőszer olcsó volt
Mondjuk avval lőni is tudtam a többivel kb szart se találtam el
Pl a pa pisztollyal meg a bazi nagy céltáblát sem
A géppuska is hibátlan volt mert abban csak az üres hevedert cseréltem meg a csövet
EG-3817 AMD volt az első, elég sokáig! A többire nem emlékszem, pedig voltam párszor gyors behívóval!
A "vermovenéra" meg pláne nem! (lángszóró)
Jó régen volt már!
nekem is 63 D-m volt Ij 4327 sorozatszámon ha jól emléxem az övem belső felére írtam mert néha rákérdezett valami balfasz
A723821.Ezt a számot nem lehet elfelejteni!
Szintén H.K-s?
amúgy csak az elmélet ilyen letisztult nálad vagy tudsz megoldást is erre a "bajra" ?
Még vannak,bár nem túl határozott a népesség!
Viszont főleg keleten még nem akkora az agymosás mint a világ gazdagabbik felén!
Nem!
AK63D
Megtörni? Minek nem hülyék ezek, ráveszik őket, hogy saját magukat nyírják ki, tiszta munka