Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az utolsó mondatod elég relatív.... Ugye kire érti az ember!
"A mai fiúk jelentős hányada pedig egy kis buzi,tetszik ,nem tetszik!?" Kb. ugyanezt mondhatták minden generációra az olyanok, mint te.
Hoppá! Nem értesz egyet vele és egyből beszólsz, na ez vagy te és a slepped!
Gyermekem voltam katona,sőt még neked is katonáztam a falatkákat a pici kis szádba!
Édes istenem,ez egy vicc volt!
Vonatkoztassatok már el!
A mai fiúk jelentős hányada pedig egy kis buzi,tetszik ,nem tetszik!?
Persze vannak olyanok akiknek arra áll fel ha mindig,mindenkinek ellentmondanak,de a világ az ostoba,idióta ,barmokkal teljes...............sajnos!
Pedig rád is rád fért volna, de szerencse hogy nem voltál - legalábbis megkimélted a sok fiucskát a hajlamaidtól
Te ratyi vagy, neked elfogadott és természetes. De abban igazad van, hogy nem ez a legnagyobb probléma.
Akkor nem tudom. Neked többnyire mindenböl a megkeseredettség, nemjóazúgy, egyfajta csendes magadban lázadás jön le. Aki meg csak a lopást meg a mószerolást tanulta meg, az a katonaság nélkül isöpont odajutott volna.,lehet téged még folyamatosan aláztak, bár ezt sok idösebbtöl még nem hallottam, én személy szerint ezt nem tapasztaltam, vagy nem ez jött le. A mai fiatal férfiakra meg ráférne valamilyen ömállóságra és életre nevelés, talán 30 évesen még nem a gyerek szerepben élnének. A másfélév egyértelmüen sok és felesleges volt (én is csak egy évet voltam, de ha idöben visznek akkor másfél lett volna), de már hosszú ideje nincs ilyen, tehát kár is ezen polemizálni :)
Jó helyen voltam 1 évig sofőr ezredparancsnokságon, félévig meg munkásszázadban sittesekkel postakábeleket fektettünk cserébe volt fizetés és kéthetente hétvége, de attól még az egész csak időpocsékolás és folyamatos alázottság persze van aki ezt igényli én viszont nem.
Aki szerint pedig a fiatalokkal a külsőség a legnagyobb probléma az egy barom! Budesliga séró, makos cíipő, trapéznadrág stb. Hagyjuk már. Olyan pedig nincs, hogy csőszárű sztreccsfarmer, legalábbis a csőszár az pont a regular fit.
Teljesen így van! A sorkatonaság egy baromság! Egyesek érvelését és más emberekhez való hozzáállását látva.....
Elsírnák magukat, mikor a partvisfejüket megnyírnák...
Meg a bájaleksz, ablaküveges szemüveget ki kellene baszni... Meg a csőszárú streccsfarmert
Van aki szar helyen volt. Azért nekem többet tanitott ennél, de tény, hogy a másfélév sok pláne abban a formában. De a 3 meg sokra nem elég. Kb mint egy okj szakma.
Még másfél évet voltam és nem vágyom vissza, csak sunnyogni, mószerolni és lopni tanított no meg alkesz semmirevaló senkiháziaknak kellett alázatosan szolgálni. Elloptak ennyi időt az életünkből értelmetlenül. Legfeljebb azért van nosztalgia mert akkor voltunk fiatalok. Aki akar most is lehet katona ás most legalább van értelme na meg önkéntes legfeljebb egy 3 hónapos intenzív sorkatonaságot tudnék elképzelni.
Mert a trapéz nadrág mennyivel jobb volt...
Vagy az egyik,vagy a másik!
A segg a jövő pinája!

Vissza kellene hozni a katonaságot, mert ezek a "fiúk" lassan menstruálni fognak!
Csak nem zsidó motoros?
A srácok az új csajok
És úgy néznek ki, mint egy krumpli amibe beleböktek két hurkapálcát!
Minden tiszteletem mellett ?olvass mást is!!
Ez durva.