Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Audi sztrájk eredménye:
Igen, ez a sz@r az...

Más théma:
Szerintem meéységesen szomoruva tetted őket ezzel a bejelentessel,es holnap harakirit kovetnek el.
Eddig is utáltam a Kárpátiát, mostantól fogva csak még jobban:
https://index.hu/kultur/zene/2...
Erre nem gondoltam!
Mer aszt, az asszonynak tartogassa.
Én csak azt nem értem miért nem lőcsöt használ ! Az legalább hozzávaló lenne!
Igen, kátyús úton sokkal kellemesebb a szekér feeling!
megunta, hogy az autó kátyúban himbálódzik
"cicuska" ?
Az szép. A lengéscsillapítónak nincs sok dolga.
Progresszív rugót valakinek?
az nem macsek, cicamica
a legtöbb " macsek", igenis borotválkozik Nem is megy szőrszál a szádba!!?
Na kéremszépen!
Valamikor nagyon régen,gyerekkoromban a felnőttek, ha kérdeztem őket, és nem akartak válaszolni a kérdésre, az volt a válasz,hogy "azért, mert a macska szőrös és nem borotválkozik"!
Na már azóta változott a világ!
Ugyanis a legtöbb " macsek", igenis borotválkozik!!!!
"rihes macska a téma. Cirógatni, meg dédelgetni kell, mikor nekem majd szétdurran a tököm" Úgy voltál vele, hogy megasztad volna az egylovas embert is , utána meg a lovat!.
Mert szapora, mint a kurva anyja...
Katona voltam, vót egy csajom a városban. Annak is vót egy. Hogy perzsa, vagy sziami, azt sose tudom melyik melyik. Faszom kivót, hogy van 2-3 órám kimaradáskor, azt akkor is a rihes macska a téma. Cirógatni, mdg dédelgetni kell, mikor nekem maj szétdurran a tököm. Na, egyszer februárban kibasztam az erkélyre, míg kiment a csaj a konyhába.
Eccer aszongya, nem láttad a cicát? Mondom, nem, biztos lustalkodik valamelyik szobában az ágy alatt.
Na vót is végre pipa, a kurva anyját a macskájának...
Mondjuk kicsit lelassult, mire előkerült, de én akkor már tele has, üres zacskó szindrómában a laktanya felé haladtam...
És ha legalább annyi eszed lenne mint egy kutyának nem mondanál ilyeneket. Ráadásul a kutya intelligensebb is.
Ebből látszik, hogy a qtya mennyivel ostobább
Egy kicsit másként van. a Kutya stimmel, de a macsek: Az ember enni inni ad, minden nap imád engem, tehát szolgám és én vagyok az Isten.

Csak azon csodálkozom, hogy az evolúció alatt hogyan nem pusztultak ki, amikor állandóan a lábam alá mennek és a két lábam között szlalomoznak vernyogva, hogy még kaját!
De a legjobb akkor is Hadházi Mirtil cicája.
https://www.youtube.com/playli...
Különbség kutya és macska között:
Macska: Az én gazdám enni inni ad minden nap imád engem, én vagyok az Isten.
Kutya: Az én gazdám enni inni ad minden nap, imád engem, ő nekem az Isten.
Annak a kiskörösi fickónak volt egy legendásan agresszív perzsa macskája. De ezexerint nem róla volt szó...