Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na tessék Csak most derül ki, hogy hitler lenint másolta
Tisztára olyan vagy, mint a hajdani debreceni Lenin szobor:
mi nem tagadjuk
Ez mekkora igazság, csak a nylon rambók maradnak
Aztat nem értem, ha valamiben hiszek és kifejezem különböző módon a hitem melletti elkötelezettségemet akkor amikor ez kiderül miért próbálom meg elmismásolni, kicsinyíteni stb, miért nem vállalom fel büszkén? Ha kart lendítek akkor náci vagyok oszt jónapot, vicces módon az egyik cégnél a portán vártam míg lezajlik a műszakváltás, jött kigyúrt szőke és titokban a kamerának háttal kart lendítve üdvözölte az egyik őrt aki hasonló módon viszonozta és utána körbelesve elsomfordáltak nehogy lássa valaki.......ez az egész ami itt folyik ugyanilyen, nekünk a még a gazemberekből is csak a gyáva jut.....
ara karlendítés volt nem nácizás
A film nem erről szól, érdemes megnézni bár igényel némi elfogulatlanságot ami ritkán leledzik.
Én pl. qrvaanyjázni akartam!
Azóta volt nácizás is.
van még sok minden kitya kikötve ló nem etetve nekiment a háznak

és mellé a jobbik teljes sárba tiprása, szerintem heti 2 órát nincs bekapcsolva a tv összesen de legalább 5x hallottam idén amikor valami zsidó nőt levertek
Azt kifelejtetted, hogy "teherbe ejtette" !
szerintem meg utána jött erősen a szopás
mert ugye a háborúban egy valami tart életben hogy ha vége lesz és élve maradok utána csak jobb lesz
na ez itt nálunk annyira nem jött össze, persze nem fütyültek a bombák, de attól még tömény szopás volt
szerintem a 70es években már "szinte jó volt minden" pl bárki tudott trabantot venni aki elég erősen akarta, és heti 2-3 napot is lehetett párizsit venni még vidéken is
aztán végképp eltörölték a szombati műszakokat (én még emlékszem amikor minden második nem volt szabad) aztán elkezdődött a jólét ezerrel
szabad szombat....... sokan azt se tudják milyen jó is volt az.....
így is elég fos minden, ha tehetem nem terhelem magam a szar dolgokkal
pl az asszony néha nézi a híradónak elnevezett szarrakást, abban nincs semmi más csak mások kínjai, nem is értem mit tudnak ezen nézni
összeütközött kigyulladt leégett megölte stbstbstb
katasztrófa
45 tavaszától már minden hepi volt nem?
Bocsánat, mondta a sündisznó, és lemászott a gyökérkeféról ! !
Tavalyi film és nem vidám.
Nem láttam
Igazándiból nem szeretem az okán filmeket ahol sok rossz történik lehet azért nem is érdekelt
Visszaperelhetne a MÁV, mert mi van az elmaradt menetjegyekkel, ami 74 éve nem lett kifizetve? És ugye már 30 nap után is sokat emelkedik a pótdíj....
Film Rudolf Péterrel.
Film?
Élesben nem, mert később születtem
Láttad az 1945-öt?
Azért nagy gecik ezek mindenből hasznot akarnak húzni meg a felmenőjük halálából is
Az pont uaz csak a hisztis verzió.... meg mindig az a hülye, aki ezt kifizeti viszont ezt a Duna turast nemcsak hogy nem követelik, nem is akarjak, csak mi akarjuk vajon miért?