Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egészet érdemes megnézni, de ez különösen tetszett!

http://youtu.be/zLo5odeuHFg?t=609
RUHÁS??kosarat
csak kiöblítette a ruháskosarat
hát ez kurvajó ...
BTR, Bmp, pszh nálunk is volt. A pszh még csepel motoros, a btr-ekben kamaz erőforrás leledzett, a bmp be nem tom mi
Volt olyan pszh is nálunk amibe két gaz 66-os motor volt
Én 95-ben.Tapolcán csak T-55AM volt.Ha jól rémlik volt még 2db BTR, 3db BMP,és talán 4db Gvozgyika.Jaaa,meg a Bikák.Jvbt,meg Bt 55,Na meg 3 BLG.Asszem ennyi.Mi csak álmodtunk a T-72-ről.Automata töltő....pfff az a kislányoknak való.
..majd békésen igázzuk le őket és akkor szeretni fognak minket
ez a szín se a szoliba jött össze
baján még voltak t55ösök 92-93 felé
egy indult be magától az huzigálta be az összes többit
de kurva jól beindultak, sok szimót tovább kellett tolni mint ezeket a rozsdaboglyákat
Pedig régi....és igaz.
Ezt még nem hallottam így!
Mikor voltatok ti katonák? A T-55 az én időmbe már díszként volt kirakva betonalapzatra
Nálunk a hadgyaksin a bakonyba T-72 ekkel szaladgáltak
Háááát megvolt európa véleménye úgy 1100 évvel ezelőtt mikor az avarok sivalkodtak mert országot szereztünk.
elég szedett-vedett múltjuk van az tény
Romulus és Rémus mellett volt egy harmadik testvér, így Róma alapításával egyidőben alapult Románia is a történészek szerint, csak a harmadiknak nem jutott csecs így ő az apja faszán nevelkedett, ez az ősi dákó román elmélet..
lófaszt lopták ezek, kihasználták a lehetőséget
amit mi elbasztunk, mert ugye kitartottunk az utolsó percig a "vesztes fél" mellett
Én csak arra lennék kíváncsi, ha mi így loptuk volna az országunkat, mi lenne az "európa" véleménye??! Mert szerintem üvöltve mocskolnának minket!
miért kell bántani szegény románokat? nem tehetnek róla hogy ilyenek.....
Itt már más van a helyén. Nekem nem hiányzik.