Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd kiderül...
Nekem sincs facebook és társai!
Oké, de nem tudhatod, hogy a gyerek nem nézz-e fel, fogadni mernék, hogy elébb-utóbb regisztrál.
Az értelmiség is használja, bár így belegondolva tényleg nem úgy és olyan formában mint fecóka és rozika.
Ha erős értékrenddel rendelkezik és netán a rossz társasságba kerül, akkor sem kell félteni.
A sportolás nem garancia jó társaságra, mostanában láttam pár sportolni szerető gyereket és hogy mi lett belőlük.
Csak egyre?
Én ha lehetne többre is!!!!!!!
Nekem volt diplomatám nagyon menő volt annó suliban.
Nem mondom meg
Nekem sincs.
Tényleg, hogy kell
Nem csak diplomával lehetsz értelmes...
Nekem sincs.
Mer nem tudod hogy kell regisztrálni
Van aki viszont csak ettöl tud létezni
Nem fikázni a melóst nekem sincs.
Jahh..és mi nem vagyunk faszbookosok. Nekünk nincs..
Szerencsére a suliban a szülők 80% se díjazza. Valahogy az értelmiségnek nincs szüksége hamis visszaigazolásokra.
Szerencsére az anyjára ütött mikor az észt osztották
Summa cum laude volt a jogon végig...sőtt...minden szakvizsgáját így sikerült megcsinálnia.
A kiscsaj is baromi értelmes és okos. Iskolát sikerült neki jót találni,az ország három legjobbjában benne van.
Eleinte elleneztem,de már látom hogy igaza volt az asszonynak. Élvezi a kiscsaj a tanulmányi versenyeket...
Megszokja a magas követelményeket most,később meg ha megy tovább, nem okoz neki problémát semmi.
Ha meg nagyobb lesz mi lesz? Nem tudom...remélem jó társaságot fog ki magának.
Imád sportolni,négy éves korától nyomja...remélhetőleg ez segít majd később társaságot választani.
A nyolcvanas évek közepéig az volt! Utána már nem annyira volt divat! A hatvanas -hetvenes években voltak olyan ismerőseim akiket egy évben háromszor is behívtak!
A munkahely meg tudomásul vette, pláne úgy,hogy a teherautót sofőröstől ugrasztották!
Egy lőgyakorlatra még szívesen el is mennék, csak futni meg kúszni ne kelljen....
Attol még lehet hatályonkívüli. Szerintem azé ne stresszeld magadazon hogy bármelyik pillanatban beránthatnak egy kis lögyakorlatra Nyugodtan kipakolhatod már a ruhákat a bőröndből
Kidobhatod nyugodtan. Nem oly régi a rendelet max 50-éves korig lehet sorkötelesség ha gebasz van. Te egy atomháború közepette is nyugodtan motorozhatsz.
Nem vonták be, 21 évvel ezelőtt (akkor hívtak be tarcsisként 3 napra) nyomták a kezembe.
Szerintem az már nem érvényes.
Fú nem voltál katona, mindent értek...
Szerencsére engem csak egyszer rángattak be, mindössze 3 napra. Ami viszont röhej szerintem: 55 éves vagyok (meg szívbeteg, stb.), és még itthon van valahol az elvileg érvényes (!!!) állandó behívóm! Faxa lehet a nyilvántartásuk!
Mondjuk az s volt normális dolog, legalábbis mai szemmel nézve. Akkor nem jelentett nagy problémát, munkahely tudomásulvette, ugyis voltak jó sokan, család meg ugyanabban a rendszerben élt, nem gondolkodott rajta.