Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Feleségem: Fel kell ismerned, hogy 54 éves vagy, és vannak bizonyos igényeim, amit már nem tudsz kielégíteni. Egyébiránt meg vagyok veled elégedve, mint feleséggel, és őszintén remélem, hogy nem fog megsérteni az, ha megtudod, hogy mire ezt a levelet megkapod én már a Grand Hotelben leszek a 18 éves tanársegédemmel. Éjfél előtt otthon vagyok - férjed.
Mire a hotelbe ér, a következő fax várja:
Kedves Férjem: Te is 54 éves vagy, és mire ezt a levelet megkapod addigra én már a Breakwater Hotelben leszek a 18 éves úszómesterrel. Mivel kiváló matematikus vagy, könnyen beláthatod, hogy a 18 az 54-ben sokkal többször megvan mint az 54 a 18-ban, ezért tehát ne virrasszál.
- Szörnyű - mondja a bálban a férj - a legnagyobb idiótáknak van a legszebb feleségük!
- Te kis hízelgő! - öleli át az asszony.
Lehet ezt így gondolni és tagadhatatlan, hogy van benne logika is.
Azt tegyük félre, hogy mindent a patás akar ellopni, de az egymillió alkoholista, a nyugdíj potyautasok, az egymillió cigány kitartása, azért nem kerül kevésbe...
Két rendőr beszélget szolgálatban..
-Te Jóskám olyan szomorú vagy, mi bánt?
-Á semmi Pistikém, csak nem megy a szex..
-Próbáltad már nappal is.?
-Na azt még nem.
-Menj, dugd meg az asszonyt, minden jó lesz meglátod. Kiraklak a kapitányságon, 1 óra múlva felveszlek.
-Na milyen volt?
-Ó, ez teljesen más volt Pistikém, de nem is mondtad hogy új bútort vetettek...
A nő a házasság elején azt reméli, hogy a férfi meg fog változni, de téved.
A férfi a házasság elején azt reméli, hogy a nő nem fog megváltozni, de téved.
Egyáltalán nem erről van szó Az a vicc, hogy lassan kölcsönkérik Harry Potter köpenyt is, hogy több bírságot szedjenek be arra hivatkozással, hogy ez mennyire megelőzi a baleseteket, közben egy nagy kamu az egész. Hogy értsd, az élet minden területén van olyan szabály, amit az emberek döntő része nem tart be, ha azokért is büntetnek majd lépten nyomon, akkor gondolom az is normális lesz mert a cél szentesíti az eszközt Az árokból, meg bokorból mérés szimplán szánalmas erőlködés a pénz behajtására, semmi több.
Rendőr egy reggel fekete karszalaggal jelentkezik szolgálatra az őrszobán. Részvétteli kollégáinak szipogva meséli, hogy az éjjel meghalt az anyja.
Másnap reggel megint bemegy dolgozni, de már a másik karján is fekete szalag van.
Mindenki szörnyülködve érdeklődik, hogy mi történt már megint, mire a rendőr nagy nehezen lekűzdi a zokogást, erőt vesz magán és meséli:
- Képzeljétek, este hívott az öcsém, és neki is meghalt az anyja...
ezt már ismerjük ha megmondod, meg kéne,hogy öljél bennünket
inkább ne mond meg
Papa! Végre tudom, hogy ki volt a nagypapa a háborúban!
- Na mi volt?
- Villanyszerelő!
- Ezt honnan veszed?
- A padláson játszottam, megtaláltam a sisakját és két villám van rajta.
Nem várok el semmit.
Vagyis egyet, ne legyek semmilyen módon a más szabálytalanságának szenvedő alanya. Mindenki tekerjen, ahogy bír, mer.
Azt persze most nem vágom, hogy a sebességkorlátozás bertása, illetve annak ellenőrzése miért csendőrállam, de majd egyszer megtudom.
Talán.
Juliska anyukája beszól a lánya szobájába:
- Elment már a villanyszerelő?
Még nem , de már nagyon liheg.
Nem hiszem, hogy alattomosak lennének.
Emberek.
Pont.
Én tudom, de nem értik meg ha kerülöm a témát.
Sajnos azt látom, hogy ha másképpen nem megy, megpróbálnak a másik személyiségén fogást keresni, mit dolgozik, mennyiért, hol, mit,mint ha nem lenne mindegy is, hátha van valami, amit lealacsonyítva máris azt hiszik, övék az igazság.
Egy segédmunkás eleve nem mondhat jót. Ezt természetesen nem feltétlenül ide érte, ez általánosságban a tapasztalat a részemről. Igaz, ha tehetősebb az átlagnál, az sem jó feltétlenül.
Ugye a legegyszerűbb megnyilvánulás ebben az esetben a tolvaj vállalkozó, szerintem ezzel mindenki találkozott már.
Akkor viszont nem értem hogy miért várnád el hogy mi motorosok (pláne egy SPORTmotoros fórumon!) magunknak építsük fel a végletekig szabálykövető csendőrállamot?
Köszönöm én is!!
Most kéne kiszállni, mert ezek alattomos emberek mind, és belegabalyítanak a sztoriba olyan elszántsággal, hogy aztán ha akarsz se találsz ki belőle
Konvertálom is ha kell.
Köszönöm, én jó egészséget, hosszú, örömökben teljes életet kívánok viszonzásul.
Igen.
Úgy látom, te tutira nem tudsz olvasni a sorok között.
Elég egyenes jellem lehetsz így, nem sokat beszélhetsz mellé, rébuszokban biztosan nem.
Lehetnél a barátom, ha közel laknál.
;-)
Segítek... nem. Úgyhogy maradjon ennyi....
Digitalis??!
Nem, F.Jani adott ötleteket, valóban.
Sok sikert Neked!!
Audió?