Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabad akaratom van.
Amúgy értem a puhatolózást, de egyszer már írtam, hogy nem fekete és fehér semmi, így nincs olyan, hogy rendőr vagy sem, mert gondolom erre megy ki a kérdezősködés.
A rendőrségen belül vannak gazdasági társaságok is. Van a már említett szakértői társaságok, van a rendőrségnek mondjuk sportegyesülete, stb.
..
A kérdésed másik felére nem tudok megnyugtató választ adni a részedre, engem nem bántott sem Horthy, sem Szálasi, sem Hitler, sem Sztálin. Nem fogok felülni arra a szekérre, hogy pc gondolkodás, világnézet miatt a földhöz verem magam bizonyos múltbéli történések miatt.
Amíg a sok buzi kimegy tüntikézni, és tanulatlan, szónoklását csak felolvasni képes buta, hülye kis ribancok mögé áll be, addig én vagy dolgozom, vagy a valami hasznosabbat teszek.
De van erre egy jó mondás, talán nem ismered, de akkor most:
A templom építéséhez az ördög is tolhatja a talicskát.
Ő dzsémsz bandika
meg kellene nézned, hogy ezt szabad - e neked?
mekkora kamu...
ha változás van , akkor nem az az első , hogy ezt közlik veled ? ?? ??
Ne kúrd fel magad, ez a vicces totyik!
KI MONDTA , HOGY RÁ AKARLAK KERESTETNI BÁRMIRE IS?
meg egyébként is kért itt tőled bárki ilyet ?
Érted Te amit olvasol?
Van felvétel?
Tényleg kész vicc a fószer.
Akkor te legfeljebb Lac vagy, de nem Free...

Azért nyugtass meg, hogy nem horthysta-újfasiszta kormányunk szekerét tolod!
Túlzó következtetést ne vonj le, belőle, lehet, hogy csak villanyszerelő vagyok a Parlamentben.
Vagy takarító, mert sokak akkor nevetnének a legjobban, és hát legyen egy boldog percük.
Akkor minden jót!!!
Belügy.
Amúgy ne kérdezd tovább, mert változás van, meg kéne nézem, hogy ezt szabad lenne-e nekem.
Miért ne érteném, hogy mert szerintetek rossz a helyzet, a vágyaitoknak hiányzóra akarsz rákerestetni.

Amúgy az előző napok után azt látom, hogy az logika sokaknak nem számít, mindenki az önös világképét kényszerítené rá a többire, a leírtaknak is csak akkor hisznek, ha az pont az ő világképükbe vág.
Ezért gondolom, ha konkrétan a törvény vonatkozó része van idemásolva, akkor azt talán elhiszik, ha el nem is fogadják.
Pontosabban!
Kormányzat/állami cég.
A más problémája annyira nem izgat.
Az igen, hogy melyik balfasz jön nekem, mert a gázbowdenje hosszabb mint az agyának a neuronhálózata, de amúgy nincs bajom azzal sem.
Ami érdekel, azt kikutatom.
De ha téged érdekel és segíteni kell, akkor esetleg segítenek jó szívvel.
minek néznénk utána , mikor tudjuk...

Te vagy aki nem érti....
S nem elég ha utána nézel , ha nem tudod értelmezni a törvényt !
Pont ezt ugatom , hogy NEM nézhet bele , csak ha fennáll a gyanú... vágod?

Erre beteszed ide a jogszabályt , s kioktatsz , hogy utána sem néztünk , s a jogszabály meg pont azt rögzíti , amit mondtam oldalakkal ezelőtt!
Hol is dolgozol?
Egy valószínűleg neked tetsző, ám de levitézlett, tolvaj, volt miniszterelnöknek volt erre egy jó mondása.

Amúgy én ebben az évben tizedszázalékokól eltekintve 30%-o kaptam. Ráadásul a munkaviszonyom éveinek a számát el is írták, most várom a TB kimutatását.
Akkor még +10%.
Felneveltem 3 gyereket, adósságom egy fillér sem, amit szükségesnek gondolok, minden megvan.
Ráadásul nem vagyok úgy, hogy... na, mindegy, ezt hagyjuk is, nem ide tartozik.
De feldobtam egy témát neked, ha ennyire aktív vagy, akkor hajrá!!!
Hányszor kell neked valamit megköszönni ember?????
Így már elfelejted a témát?????
Kicsit uncsi volt már a robogót összekalapálni, meg lélekben készülök a holnapra.
Amúgy inkább megköszönnétek, hogy habár a gugli mindenkinek a barátja,de senki nem szán még 20 másodpercet sem arra, hogy ha már szóba jött, legalább megnézi azt, hogy a rendőr ellenőrizheti-e a gépjárművet.
erről sokat tudnék mesélni....
de nem fogok...
Remélem ezzel el leszel, mert ilyet nem egyszerű lesz találni
Keress statisztikát a 2018-bank leszerelt rendőrökről, tűzoltóktól, BV-ről fizetésemelésről, az életpálya modellről!!!!
Vagy a rengeteg ígérgetésről, hazugságról amivel a magyar embert félrevezetik.