Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És nem csípi??!
Zacskót spray-vel (ha más nincs kéznél akkor láncspray-vel) illatosítunk!
Pontosan
Alaptartozék nálam is.
Plusz ha motorozáskor nem szeretne az ember túrós táskát akkor az "acskót" is fel lehet frissíteni
Könyök...eskü azzal nyitom nyílvános helyeken.
Nyílvános helyen egyértelműen nedves törlő ! A kocsiban van mindíg....kezet törölni is hibátlan.
Nem tudom hogy tudnak sokan szaros seggel eltölteni egy napot...belegondolni is rossz
Nedves törlő célszerűbb,
Nyilvános budiban nem az igazi segget mosogatni
Én már vagy 10 éve lejöttem a papírról, eleinte elég fura volt de most már a papír lenne az, a hosszabb motoros túrákon szoktam rá
A kilincseken is van egy halom kórokozó, ahogyan kézmosás után ha kézzel kell elzárni a mosdó csapját, akkor máris ismét találkoztál 1000 ember taperolt cuccával. Fogadni mernék rá, hogy sem kilincseket, sem mosdó csap fogantyúkat nem fertőtlenítenek soha.
Most lehet én vagyok a hülye,de én ha nyílvános helyen pisálok,előtte is mosok kezet.
Kézfogások,kilincs,mozgólépcső..stb...
Kakkantás után meg megmosom a seggem mindíg.
Igen, úgy 50%-tól felfelé.
Azt gondolnám elsőre, hogyha a mogyorót héjastól teszik ki külön az asztalokra kis adagokban, a maradékot meg ott kibasszák mindenki szeme előtt, nehogy azt higgye bárki hogy összeöntik, az elég korrektnek tűnne.
Azért isznak mellé sört.Az alkohol fertőtlenít.
Ugyan ilyen vizsgálatot végeztek japán tudósok egy tokiói metróban. Csak egyetlen kocsiban találtak 4 ismeretlen vírustörzset és több, mint 100 sperma mintát.
Aki meg a kocsmában kihelyezett mogyoróból eszik, az dilinyós. Egy ilyenre nézve mindenki (szinte) alapból arra gondol, hogy az összes f..szos kezű proli abban turkál.
Mostanság minden napos az esti órákban.
-tisztába teszem-bepelenkázom a kislányom-utána kezet mosok
-közben a kisfiam is lefekvéshez készülödve ül a Wc-n, ha nagy dolga volt még segítek neki- utána kezet mosok
-és közben esetleg "ihletet kapok" akkor dolgom végesztével kezet mosok
-majd kiviszem a szemtet-kezet mosok
-még a feleségem az estimesét olvassa a gyerekeknek, elmosogatok... :-D
-és ha közben a az esti nagy folyadékmennyiség beviteltöl megint a mosdóba kell mennem, hát utána természetesen kezet mosok! :-D
Érdekes dolgok ezek az általad említettek! Én pár hete olvastam, hogy mostanában rengeteg az olyan ember, aki különféle dolgokra "allergiás", mert a szervezete nem tudott kialakítani a természetes védelem miatt immunitást a fertőzésekkel szemben! Reggel 4-5 évesen reggel még a dunyha alatt bújtam, mikor anyám beengedte a cirmos macskát , "akinek" első dolga volt, hogy bebújjon mellém, melegedni, és a dorombolására visszaaludtam. Víz a kúton , meleg víz a "sparheltbe" befűtés után a meleg vizes fazékban! Általában heti egyszer fürödtünk. Lehet, hogy most vannak olyan dolgok amiket túlzásba viszünk!? Egyébként most rendszeresen mosok kezet , napjában sokszor. Nem tudom jól teszem-e??
Tavaly egy alkalommal a helyi tescoban a férfi wc -ben apa és 3-4 éves fia vizelnek. Èn dolgom végesztével mosom a kezem, miközben a következö párbeszédnek vagyok fültanuja:
-"Apa most akkor mosunk kezet?!-
-Nem fia, a mi pöcsünk tiszta! -"
...és ezzel a mondattal elhagyták a mosdót. Èn meg ott álltam mosott kézzel, hogy most akkor mi van? Én azért mostam, mert az enyém nem, vagy mi?!

Nem tudom ki ismeri, de "angol tudosok" megvizsgálták az angol kocsmákban "ingyenes" fogyasztásra kihelyezett sós mogyorokat és egyéb ropoktatnivalókat. Kiderült hogy párját ritkitó baktérium tenyészet élösködik, mind a tálkán, mind a tartalmán ugyanis jellemzöen akik kézzel belenyúlnak egy adag mogyoróért elötte már biztos hogy voltak minimum egyszer a mosdóban a sör jótékony hatása miatt, de utána nem mostak kezet, vagy nem alaposan...azt hiszem a tanulságot mindenki le tudja vonni maga is. :)
Igazából azt jelentené hogy békével jöttem nincs nálam fegyver!
Ez tipikusan az a póló, amit sokkal nagyobb öröm levenni, mint fel
" kurvák is szoktak ám integetni " Így van láttam amikor Te is intettél.