Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök, hogy bizonyítod azt amiről írok, igénytelenség oszt jónapot, brunya után nincs kézmosás? Akkor a bréddel fognék gyakorlatilag kezet, az meg, hogy nekem mennyire jó tisztának érezni magam azt nem kell helyettem másnak eldönteni és most már sokkal nyugodtabban tagadom meg ismeretlenektől is a kézfogást ezentúl hisz a mellékelt ábra mutatja sokan (még a többség, de ez változik) teljesen igényesnek tartja a bréfogdosást utána meg a másik kezének markolását, nincs ezzel baj csak örülök ha kimaradok belőle. amúgy ma két kézfogásom volt a két öreg udvartakarítóval mert őket nyilván nem sértem meg hisz azt hinnék nem ereszkedek le hozzájuk, persze utána irány a mosdó, de hát nem vagyunk egyformák. 2 éve magam helyett egy kollégát küldtem fuvarba hétvégén és mentem odaadni reggel a kulcsokat, iratokat, keresem a kocsija körül mire előkerül a kocsi mögül még a bréjét szorongatva ami még csöpögött, lerázta és jön nagy elánnal a kezét nyújtva.......mit kellett volna tennem?
Köszönöm a hasznos információkat.
2012 óta Huawei telefonjaim voltak (csak kettő), két hónapja vettem új telefont és LG V30 lett., pedig a Honor 10-en nagyon gondolkoztam.
Ez részben igaz. Nem viszem tulzásba, de vannak dolgok amik zavarnak,azok ellen teszek. De mindenkivel kezet fogok
A tisztaságmánia nem éppen az immunrendszer barátja.
Ebben most egyetértek veled. Alapjábanvéve önmagammal szemben tisztaságmániás vagyok, de a fertő nem mindig a másik emberről jön, elég jól működik az immunrendszer ha hagyják felépülni és müködni. De betegesen nem szabad felfogni, mert akkor tovább lehet gondolni a családtagokon keresztül akikkel mindennap érintkezik az ember.
Itt akár még szarás közben is lehet kezet fogni. Vagy akár ultizni, pókerezni is!
Ez nem igénytelenség mi az igénytelenség?
Napjában kétszer mosok fogat mindennap este megfürdök, minden szarás után megmosom a kezem. Mit kellene még tennem???
Tartson a környezetem bunkónak mint téged mert nem fogok kezet senkivel? Lesajnáljanak nyomoréknak mert könyökkel trükközök rugós wc ajtót nyitogatni? Elég vicces lehet atis Arra kössem le az energiám nagy részét,, hogy azon gondolkozzak, amihez hozzányúlok milyen baktérium van, akivel kezet fogok mosott- e kezet szarás után épp rejszolt vagy az orrát turkálta és nem mosott kezet. Hát ti nem hiszem,hogy normálisak vagytok Kibaszott szar életetek lehet Ezeken nem töprengek Kezet fogok akivel kell, megfogom a wc ajtó kilincset is SŐT még az üllőkét is le-föl hajtom SZABADKÉZZEL Tudjátok-e a feleségetek szájába mennyi baktérium van??? Érdemes lesz utánna nézni, mielőtt a szájába adnátok valamit Tudjátok-e, hogy a hüvelybe mennyi baktérium van? Azt nem is tudtátok,hogy bizony gombábol is van bőven. remélem óvszer nélkül nem nyúltok az asszonyhoz
Én itt be is fejezném a témát, ti meg csak FÉLJETEK ÉS RESZKESSETEK minden támad, minden öl Fertőtlenítsetek. De legjobb lenne egy hermetikus steril szoba, ahol a maradék 20-25 éveteket eltengetitek. Aztán vigyázni a futáros pizzával is mert hallottam ám ezt-azt , a dobozos sört meg meg ne merjétek inni a dobozából mert az meg egyenesen a temető Aztán a végén ha bele gondoltok nem a nem létező fertőzésektől kell félni, hanem a saját betegségetektől, de az meg agyi jellegű
Erre semmi szükség, nekem bőven elég ha csak én találom gusztustalannak.
Lehet ideologizálni az igénytelenséget, de manapság már nem menő.
megérdemlitek
Csak azt nem értem fillérekért lehet venni sebészkesztyűt. (hártyavékony) A francnak brékeltek kilincsekkel Megálltok a teszkó előtt felveszitek a szájmaszkot, felveszitek a kesztyűt azt mehettek bevásárolni
Szeretném ha csokorba szednétek, hogy életetek során hányszor betegettetek meg ilyentől. Írjatok egy listát várom az eredményeket. Én lehet évente fosok kétszer. Nekem ennyi belefér, mint hogy az agyam telilegyen MUNK komplekszussal
ne gondolkozzatok ilyenen. Ígyátok a sört egyétek a mogyorót( sörkorcsolya) Valamelyőtök már érzett élő baktériumnak kellemetlen ízét?
szarás után kezet mosok én is mint családtagjaim sőt agyermek is erre van nevelve. Igazából akkor sem történne semmi ha nem Pisálás után nem rohangászok kezet mosni. Mondjuk a vendég wc-ben van kézmosó. Esetleg a vizeletről érdemes tudni, hogy steril, mire a vese körön végig jut, meg kidobja a szerveeztből a sót meg vissza is szedi és nem fertőző. Fertőző max akkor lehet ha az emberi szerveezt épp valami fertőzésben szenved. Van aki issza is, persze csak muszályból
Ti hippohonderek vagytok Ha egész nap ezen járna az agyam,hogy ki mit fogott meg, vagy hol milyen baktériumok stb. belegajdulnék Baktérium és? nem mindegy mitől telik a has? Csak jó legyen az íze. Az emberi szervezet legalább 2 kg baktériumot tartalmaz kispillanat alatt felfordulnánk ha nem így lenne Az ártó baktérium az összeshez képest legfeljebb néhány tized %-k. Persze az ilyen mosdós sztorinál a legdurvább eset lehetne, hogy valahogy e-coli baktérium jut a szervezetbe. Na és? legfeljebb fosnál másfél napig aszt kész Egy jó állapotban lévő immunrendszer lesöpri a picsába. Aki jól meg van áldva az immunrendszerével beteg is csak esetleg 5 évente lesz Úgy pattannak le róla az ártóbaktériumok, mint esernyőről a víz Nem kell erőltetni ezt a túlhigénizált maszlagot benyelni. Ez az egész, a globális vegyianyagot gyártók reklámja. sokkal többet ártunk szervezetünknek mint használunk. Valahol lentebb írtam már ha elolvasod, gyakorlatilag a bőrünknek nem engedjük felépíteni a saját védekező mechanizmusát. A bőr az emberi szervezet első védelmi rendszere. A vér csak a második, majd azt követik mindenféle nyirokcsomók, mandulák stb.-ik. (nem vagyok biológus)
A 4 éves gyerekem is a sárba szarba jártszik a csoporttársaival. Strandon nyeli a vizet a homokozóban eszi a homokot, a leg jobb út az erős immunrendszer kialakulásához. Az a szülő aki állandóan fertőtlenítget, meg nem enged a gyereknek semmit, elzárja a természetességtől, egy göthös felnőttet nevel ki, aki majd az életét mérgező anyagok(gyógyszerek) bevitelével próbálja majd egyensúlyban tartani. Persze lehet ezzel vitatkozni de intuljunk ki abból az alaptézisből, hogy az emberi szervezet evolúciója során nem volt listában sem szappan sem fertőtlenítőszer.
" de mintha a régi időkből származna igazából azt jelentené, hogy nincs nálam fegyver. Manapság egy köszönés és tisztelet egy kifejező formája. pl. ha valakinek nyújta..."
5544468 hsz-em.
Hát valóban így van. De nekik is van olyan tulajdonságuk amit nekünk kell elnézni!

Nekünk szórakoztató, de az asszonyaink nem annyira örülnek a férfi klimaxnak.
Bizomány, mert a gatyát-nadrágot a magyarok "találták fel , hogy ne legyen "bevonatos" a szegény paci háta! Mert azok a "kultúrnépek" csupasz seggel ültek a lovukon!
Néhány éve William Shakespeare szülöfalujában jártam Stratford-upon-Avon-ban. Ott a túristákat egy buszjárat viszi körben és áll meg a nevezetes pontoknál amiket leszállva körbe lehet járni, majd a következö busszal menni tovább. A buszon fülhallgatót adnak amiben történetek, események, szokások részleteit ismertetik. Az egyik ilyen "érdekes" részlet volt a kor tisztálkodási szokásai. Minden évben egyszer mikor melegebbre fodult már tavasszal az idö, a nagy vizes fakádat megtöltötték vizzel levagdosták magukról a ruhát, merthogy abban az idöben "rajuk volt varrva" majd szépen hierarhia szerint "szépen" megfürödtek egymás után ugyan abban a vízben!!! A sor a családfö, fehérnép, gyerekek, majd belsö szolgáló, külsö szolgáló követték... el lehet képzelni, hogy ha ezt egy évben egyszere tették valójában, akkor hogy nézhetett ki a végefele a fürdövíz annak aki utóljára fürdött...Aztán mindenkire rávarrták az új ruhát, és kapva az alkalmon gyorsan nyélbe ütöttek egy két házasodási ceremóniát is, ha már "tiszták" voltak. Ez volt a fejlett nyugati civilizáció a XVII. században... és még most sem erösségük a tisztálkodás legyen nekik akármilyen pazar fürdöszobájuk...
De ezek még most is mesztelen seggel ülnének az autóban, motoron, ha Hun elödeink el nem hoznák nekik az alsónemüt, nadrágot,... meg a csizmát... :-D
Ilyen egy apa:)
Igaz, de az immunrendszerünk is működik ha hagyjuk.
Ennyi!