Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még hogy a Föld nem gömbölyű! Óvatosan vezessetek, srácok!
Töxép!
Ez a kedvencem.... 2009-ben épült 39M-ért
Hááát, a 4-es Metro is 4x annyiba került és 2x annyi idő alatt lett, ha ezzel a beruházással is így csinálnak az Uraságok, azt is paraszt szopja meg
Nézőpont kérdése
Úgy gondolom legalább valami értelmes dologra költenek hiszen a villany kell és 20 év múlva is kelleni fog
Az hogy mennyit lopnak teljesen más témakör
Ha nem az erőműből akkor másból
Pl épült már egy halok kilátó meg hasonló haszontalan pénz temető
Persze a lopott pénz összege kisebb de ha nagyban nem lopják akkor lopják sok kicsiben
A legnagyobb sikkasztás a legkisebb rossz?!
Kolosszális....
Tessék tehénfogattal babot termelni. Így jutunk el a kombinált ciklusú biogáz-erőműhöz....
Azt meg a gépek dízellel termelik meg.Arra a dízelellenes hiszti miatt nem jut erő.
Babbal kell etetni őket.
Annyit nem finganak össze a tehenek
A gyorsindítású gázerőmű éppen lehetne biogázzal üzemelő is - kurva nagy gáztartállyal....
Valóban, de nem mindenre elég. Ráadásul minél több a megujuló, annál több nagy teljesitményű gyorsinditású erőmű kell. Ami meg ugye fosszilis leginkább, és szar hatásfokú.
Azt hittem, hogy az megújuló - mert a szomszédnak minden évben jut néhány a kazánjába (hogy rohadna meg...)
Há' de' mér'?! Elfogy a gumicsizma?
Mátrába? ne beszélj hüjjeséget - elég csak a Bakonyba
Villanyos fűtés? Hát a lyukas gumicsizmával való tüzelésnek is vége szakad egyszer, kell valamit újítani...
Azon, amelyik este 6-kor a lemenő nap felé van
Tegnap mentem keresztül Burgerland-on, ott a mezőn szerintem több a szélkerék, mint a pipacs... a házak közt meg keresni kell az olyat, amelyiken nincs napelem. Ez a sok kicsi sokra megy, de valamennyire biztosan
Az északi népeken meg szélkerék szigetek vannak az óceánban...
https://chikansplanet.blog.hu/...
Baszki,pedig rád számítottam.
Tuti annyi van hogy meg se tudod számolni.
Juszt sem!
A bauxit-bányákat azért zárták be, "mert sok vizet szivattyúztak ki a föld alól, és állítólag még a Héviz-i tónak is csökkent a szintje." Igaz azóta is kb. annyit szivattyúznak ki, mert azt a karsztvizet issza a fél Dunántúl! De ugye az egyszerű népnek nem kötik az orrára , hogy mi is a tényleges ok!
Pálinkás szép jó reggelt kívánok , nedves motorosok! reggel óta szakad, de annyira, hogy a pocsolya vizén buborékol!
Mindent értek.
Itt sincsenek sokan csak sok a lengyel buszokkal.
Mi a helyzet a puskás megnyitóval?
Vagy esetleg a koncertekkel?
És ha már itt vagyunk mennyi az a sok,számot nem hallottam eddig.
Én pesten kettőről tudok.
Meg egy kézilabda és pár úszó.
bogyó?Valaki..............plííííííz.
Fradin kívül nincs jelentős klub élet
Ott a meccseken általában sokan vannak
Nekem ez nem tűnt kihasználatlannak.

https://24.hu/belfold/2019/10/...