Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sok stadion, és futballistáink elévülhetetlen sikerei erősítik a nemzeti öntudatot!
De meg mindig jobb mint a sok stadion ami sosem fog hasznot termelni
Sőt meg nullánál se lesz se most se 20 év múlva
Azert van mit behozni 2030 ig ha 3 eves cel a plusz 2,5 % az osszes megujulora,biomasszastol vizenergiastol,napelemestol.Tekintve hogy minden megujulo geotermikustol a labhajtasos bicikligeneratorig valahol a 18% nal tart.
https://ec.europa.eu/eurostat/...

Ha gyoz a forradalom es zold lesz minden beepitjuk az alfoldet meg a hortobagyot egyenletesen napelemmel es szelkerekkel akkor ejszaka szelcsendben felszivsttyuzzuk naponta a balatont a matraba?
Vagy hogy taroljuk?....,............varjal tudom majd megoldjuk.
Az osszes ismeros nist ter at elektromos futesre,telen a emlitett gigaeromu felit se termeli,majd hallkatjuk egymas fogvacogasat?
"közben a rothadó nyugaton esik az áram ára, mert egyre több szél és naperőmű van."
Ez melyik nyugaton van?
Meg a szén es lignit banyak.
Ja, csak kicsit drága. Nekünk fejenként kb. 400 ezret kell rá felvenni hitelként - persze közben a villanyszámlát is fizessük ugye. A már elindult építkezés a tervek szerint 2026-ban fog termelni (határidőt betartani még sosem sikerült) tehát min. 8 évig ez tuti bukta. És utána is, ha nem tudjuk eladni a fölöst.
... de ne merüljünk el az apróságokban, hisz nem lényegesek, nem is akartak terhelni vele, ezért 10 évre titkosították... közben a rothadó nyugaton esik az áram ára, mert egyre több szél és naperőmű van.
Szerintem az atomerőmű építés kb az egyik legkisebb rossz amit elkövettek itt az elmúlt 20+ évben
Putyin inkább azt mondta: "még egy ilyen poén, és építened kell még két atomerőművet" persze a ciprusi Mészáros Investment LTD közreműködésével!
A helyesírás az tényleg vicces
Én már ötöt találtam!
Össze számoltad te is?
Számold gondosan! Ott van !
Honnan tudod?
Megnézted?......ott....
Hol a negyedik?
Mikor egy pilóta feleségét dugod, azért még ajánlott használni a visszapillantót..
Erre mondják, hogy xar ügy?
Utoljára akkor ittam kocsmában KV-t amikor még sokkal kevesebbe került! Kb. 30 éve! De én is, ha előre tudom, akkor inkább nem is kellett volna!