Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az a gallipoli? Sok szót becézgetsz, de ezt végképp nem tudom megfejteni
Sokan utálják (van is miért pl. gallipoli), de érdekes élete volt és nem volt gyáva, harcolászott pár helyen mielőtt beült a parlamentbe.
Télen nem szeretsz aktív maradni meló után? Nekem mindegy, hogy sötétben vagy világosban melózok, a meló az meló meg kell csinálni bármikor viszont nem rossza mikor otthon vagyok akkor a világosban egerészni no meg az sem mindegy, hogy világítást kell csiholni otthon 1 órával hamarabb meló közben viszont (aki nem maszek) a cég fizeti a világítást.
Állítólagosan Churchill mondta, hogy annak a statisztikának hiszek csak, amit én hamisítottam.
...és igen!
Télen nem sötétben megyek dolgozni, nyáron meg sokáig aktív maradhatok.
Ugyanez télen is jobb lehetne, mikor ez felmerül előjönnek a számítások, hogy mivel jár és mindig kiderül valami, ezt ugyan sosem lehet biztosra tudni, de legalább kiderül.
Télen jobb a téli, nyáron meg a nyári....
Látod, pont ez a baj. A felének ez a jobb, a felének meg az. Nekem majdnem mindegy. Igaz, nyáron nem rossz, hogy sokáig világos van és lehet... ööö... tevékenykedni.
Én is utálom az átállítást, most sokkal hamarabb sötétedik, jobb lett volna meghagyni a nyárit, inkább kezdek sötétben melózni és ha otthon meló után dolog van akkor azt még világosban megtenni, szerintem semmi spórolás nincs csak a gond ezzel az egésszel, viszont itthon tavaly mikor először szó volt, hogy megszüntetik akkor arról volt szó, hogy pont a télit hagyják meg és nem a nyárit ahogy inkább jó lenne.
Az átlag és a nulla nem feltétlen ugyanaz.
Én amúgy a spórolásban nem is hiszek. A régi világban talán-talán, de ebben a maiban szerintem már értelmetlen erre hivatkozni. mondjuk ezt nem állítom, csak gondolom.
Az óra azért engem is köt, én is időre járok dolgozni. Csak én vagyok olyan hülye, amikor tudom, hogy korábban kell kelnem, vagy több meló, akkor előtte rákészülök. Lehet ragozni, hogy bioritmus meg izé, erre csak úgy tudok válaszolni, hogy amint a közmondás is mondja: "similis simile gaudet", én egyik hozzám hasonló, gondolkodásra alkalmas, önmagára igényes ismerős még soha nem mondta, hogy ezzel problémája lenne. Nyilván egy fizikai munka 12 órás műszakában a plusz egy óra akár fárasztó is lehet, ezzel nem is vitatkozom.
az egy ifa gyártmány
"nem kell még egy szar" Hogy tudsz ilyet mondani a zsidó-kommunista ipar eme nagyszerű termékéről, hogy végtermék??! Szegény debil Honecker forog a sírban, mint az üzekedő macskák??!
Ilyenem nekem is van, nem kell még egy szar
akkor inkább szívom, ha 76 évesen nekem kapálni kell, mert ilyet most sem csinálok
hogyhogy nem
apósom leszokott a cigiről vagy 20 éve, most 76 éves még ás kapál amikor van kedve.
később
ezt én is így látom.
Tessék Laci.
Alkalmi vétel! Igényes kis gép
A környezet is patika

https://www.kepesmotor.hu/mz-t...
Szerintem ezt is megbeszéltük hogy a mi korosztályunk nem fog eleve nyugdíjat kapni, mert majd kitalálják hogy 75 évesen mehetek nyugdíjba, aztán 60 évesen meg kapok egy infarktust, vagy vastagbél rákot. Szóval csak ezért kár gürcölni.
A "szerényebbet" kihagytad
Kapsz két pofont, aztán két simogatást. Átlagban nem tudom mi a bajod