Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most ezen elgondolkodtam pár percig
elméletben:
összejövök egy elvált csajjal akinek van egy x éves lánya, egy ideig elvagyok a csajjal aztán az idő múlásával kezd érdektelenné válni a kapcsolat(vazsina kinyúlt és nem húzza az ekét) de a lánya meg egyre csak fejlődik, és mutatja a hajlandóságot aztán egyszercsak(18életév+1 nap) rájövünk mindketten hogy ez isteni fasza lenne ha inkább a lányt dugnám mint az anyját
.......
szerintem simán megtenném
ellenben pl örökbefogadnék egy csecsemő leány gyermeket pár hetesen-hónaposan az asszonnyal, na azt már bizarrnak tartanám dugni, hiszen azt tényleg saját leányként nevelném
persze se jogi se biológiai akadálya nem lenne, de akkor is bizarr tett
Az on-line játékokat is számítógépen játszák, te szerencse nélküli ja, említettem már, hogy számtech cégem és végzettségem van? valszeg többet tudok az on-line világról, mint amit te valaha is fogsz - tudod épp ezért van kamu profilom, amit arra használok, amire nekem kell.
Hagyjuk, megyek TV-zni, az hasznosabb, mint a meddő kísérletezés, hogy veled értemesen csevegjek.
nevelt gyerekről volt szó
szerintem ilyen nem kevés van, nem mondom hogy ez a legjobb dolog a világon, de létezik
Aham...akkor te a kukkoló fajta vagy...értem. Én nem vagyok,nem tudlak jelölni...
Attól hogy te kezdetleges gépeket raktál össze anno ,nem azt jelenti hogy az online játékokkal képben vagy. Mivel a kettőnek semmi köze egymáshoz!
De ha lenne is ,akkor sem ok a dolog ,mert akkoriban nem ilyen játékok voltak. Ne keverjük...
Másik dolog...kamu a prifilod,vagy hazudozó vagy? Bár ha nem kamu akkor is hazudsz ,ha kamu meg azért hazudsz...hmmm
Az őszinte embereket szeretem....
Én nem olvasok figyelmesen? lehülyézel, hogy nem értek hozzá, meg hogy kérdezzek... tőled? Már akkor gépeket raktam össze, mikor te az iskolai budiban szívtad a cigit... írtam, hogy ebben a szakmában vagyok a kezdetek óta...
Miért érdekel, hogy vagyok fészen, be szeretnél jelölni? nem fog menni még az ismerőseim se találnak meg, úgy intéztem anno, és mindent elkövetek, hogy ez így is maradjon.
Igen...ha érintett vagy egy vitában , úgy már másképp látod
Ha figyelmesen olvastál volna ,már nincs klánon ! Nem játszom...nagyon ritkán.
Nem vettem magamra....én inkább azokat tartom gyereknek,akik fészeznek és posztolják a kis hamis világukat. Vagy csak kukkolják a többi hülyét.
Hogy vagy fent?
Én nem azt kérdeztem, hogy létezik-e a jelenség máshol, hanem azt, hogy hol elfogadott.
Az is egy viselkedési forma ,hogy mindenbe IS belepofáznak...
Mondok példát ne, távoéi országról pl. a sajátunk, Ini nem saját hanem nevelt gyerekről írt és ilyet 3-at ismerek és egyik sem cigó hanem szép szőke fehér vagy barna haj és fehér bőr, feleség megöregedett, válás és nevelt lány elvétele és annak gyerekcsinálás és ez itt a szép falisi környezetben amúgy ebben Ininek adok igazat, hogy tanult az erkölcs és a bűn és ez folxamatosan változik ezt nevezzük civilizációnak illetve annak fejlődésének.
Attól, hogy szórod rám a jelzőket, igazabbnak érzed a mondanivalót?
A minap, mikor hasonlóan vitáztál valakivel itt, olvasgattam, és azt gondoltam, a partnered a hülye. Most már belátom, néha én is tévedek.
Amúgy lexarom, milyen klánod van, kicsit sem érdekel - úgy összeségében beszéltem a felnőttként gyerekjátékkal szórakozókról. Hogy ezt ennyire magadra vetted - te dolgod
Különösen ha azokhoz számítom , akik a motort fsznagyobbításra használják, és nem saját maguknak rakták össze pl. Nekem még a gépipari szakközepes könyveimet is elő kellett szednem, hogy a "tudást" felfrissítsem! Az érdekes az, hogy havonta van egy igavonó aki felhánytorgatja a fórumon, hogy neki a firkálmányához hozzászólt valaki! Éppen mint a zsidók, hogy mindenki csak őket "bánnnccsa" , de egyik sem nagyon húz innen a rohadt picsába haza izraelbe!
28000 dollár most a főnyeremény...a WOT-ban
Megint és ismételten hülye vagy ,mert előbb kérdezz,aztán okoskodj. Pipi látta már ha játszom ritkán mik az arányaim.
És igen..voltam nemzetközi CW-n rengetegszer pár éve ,mikor az ország legerősebb klánjában játszottam. Mondjam a nevét is ,vagy tudod?
Bár már feloszlott...de aki játszik,az ismeri. Még most is lila az account-om te buta gyerek
Aha.
Csak te nem tudsz különbséget tenni a bűn és a bűn között. Illetve tudsz, csak nem akarsz.
A szokások elfogadásával kapcsolatban már a legislegelején kértem, mutass olyan társadalmat (térben és időben bárhol), ahol a saját gyerek megkurecolása elfogadott lenne.
Azóta is várom.
A motoros forumosok legfontosabb tanult viselkedesmintaja hogy mindenbe IS bele tudnak kötni es mindent IS jobban tudnak.
nem kell mentegetőzni

amúgy pont azt írtad le amit napok óta mondogatok de nem sok embernek hatolt be a tudatába.....
térben és időben változik minden szokás, és ezeknek elfogadása
Jajj, hagyjál már ezzel a hülye fellengzős dumával Te nagy stratéga, indulj már el egy online bajnokságon, és a 13 éves indiaiak halálra fognak szopatni majd meséld el nekik is, hogy te mennyire képben vagy az ÖSSZES történelmi tankkal
érdekességképp: egész nívós nagy pénzes versenyek vannak a cs-go játékkal
ami durva hogy személyi edzője is van nem kevés játékosnak, mert nem is gondolná az ember milyen megterhelő is tud lenni egyes testrészekre egy ilyen játék
akár magyarországon is vannak 50-100 ezres fődíjas kis házi versenyek
nemzetközileg meg többszázezeres nyeremények is vannak, persze euróban-dollárban......
Milyen érdekes, a játszók alapból és elsőnek soha nem baszogatják a nem játszókat, fordítva viszont inkább.
A sok nem játszó okostojás ezen még nem gondolkodott el?
Amúgy én is rendszeresen játszok, a LAN-party évi pár alkalommal még mindig megvan. Nem is tudja a sok kukacoskodó, hogy a közös játlk, pizzával meg dumával milyen építő jellegű.
Ez a modern fonó.
Sztem az elsők közt voltam Magyarországon a féccbukon. Volt is már azóta kb. 3 postom, meg van kb. 60 ismerősőm ha mindenkit jelölgettem volna szorgosan, mára lehetne úgy 2000
Nekem csak 1 káros szenvedélyem van: ezen a kis szemétdombon győzködök idiótákat, hogy idióták Sajna kontraproduktív, és eredménytelen is
Ha kicsit is utánaolvastál volna, akkor előbb-utóbb rátaláltál volna arra, hogy régen, jó régen állattal jelölték a teremtményeket. Ebből majd mind kikopott mára, de pl. a férfiállat még manapság is használatos, tkp. az alfahímekre használják, vagy az emberállatra is van gyakorlat, bár az már ritkaságszámba menő. A cigányoknál van a gyerek és a lány.
Tudod, három családom van, kettő gyerek meg egy lány.
Az ember volt a "lelkes állat", azaz a lélekkel rendelkező.
Az erősen pejoratív hangzása és a megélhetési tolvaj állbsik és baloldali trógereknek ez egy jó hintaló, lehet rajta lovagolni.
Te ugye nem ezt akarod tenni?
Van fészed? Vagy valami közösségi szaron fent vagy?
Fingod nincs erről a játékról innen látszik
Ez elég magas szintű “tudást “ igényel,ha komoly szinten játszol. Nem elég ismerned a a tankok sajátossagait ,a pályák jellegét,ellenség gyengéit,még csapatban is tudni kell játszani. Stratégiailag is fejleszt,nem hiába használja a világ legnagyobb serege harcászati kiképzésen.
Javaslom olvass picit utána mielőtt hülyeségeket írsz.
Engem a tankok nem érdekeltek pl ,de mióta elkezdtem játszani képben vagyok az ÖSSZES történelmi tankkal. Még azokkal is,amik csak papíron léteztek (papír tank ). Már csak ezért is megéri...már akit érdekel kocsmázás helyett mondjuk.
És senki nem mondta hogy ezzel kötjük le magunkat!
Jó lenne ha csak ennyi dolgom lenne...
A tizenéveseknek mást se tesz ki az agyuk, mint a féccbukk és az insta hajszolása. Ki kiről mit mondot, ki hol volt, ki mit evett, ki mikor xart. Ezt elfogadhatjuk, ez van, tenni nem lehet ellene de ha ezt egy 50 éves csinálja (és csinálja, számtalan példát tudnék rá) az szted teljesen rendben van?
Mert ha igen, akkor kár is erről tovább beszélnünk.
Nem mondtam én egyszer sem, hogy xar... kiváló, magas szintű szoftver. Csak tudod, 20 évig vittem egy számtech céget - ismerem a gépeket, a szoftvereket - és sajnos a játékosokat is. Azt kell mondjam, hogy aki 40 felett ilyenekkel köti le magát, nos....hmmmm... hát azok nem a legbonyolultabb lelkek voltak néhány mégjobban elkorcsosult fájtáját sokan ismerik: ők azok, akik a játéautomatákba dobálták az életüket, vagyonukat, míg be nem tiltották