Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te az vagy egy ELŐ ember az őskorból ékezet nélkül
Aki hosszan mondja a semmit, az mindig gyanús.............. Amúgy meg senki se olvassa el, tehát nem is buktam semmit
Akkor mire reagálsz ha bevallottan nem olvasod el Szerintem elég ha nem reagálod irányomban mert esetleg ha valaki mégis elolvassa bizony téged néz hülyének hogy csak én nem értem
Egyébként ha az első sort elolvasod már az kölcsönös együtthatásban van zotya mondandójával. Az, hogy "nem látszhat erkölcstelennek" az azt jelenti, hogy nem derülhet ki(pl. jelen esetben itt ha félreqr)
Ki olvassa azt el?
Van elo ember aki elolvassa azt a sok suletlen hablatyot?
A féloldal volt a baj........
mer nem pont ugyanezt írtam fél oldalon keresztül amit zotya
Te kawa 70. Néha egész értelmeseket is írsz akkor már már hajlandó vagyok elhinni, hogy te is az lehetsz De az ilyen benyögésekre valahogy meg az az érzésem támad,hogy annyi eszed sincs mint egy marék pillangónak Hát mi a lószarról pofáztam alant egy fél oldalon keresztül???
Csak pipafix nem érti........
Meg mindig nem ertitek.
Az a fontos hogy ki ne deruljon. A tobbi blabla.
Ezert van a fejlett nyugaton biztonsagi ceg aki felugyeli a felrekuras dokumentacio nelkuli lebonyolitasat.
Itthon erre nem figyelnek elegge.
A ballib oldalon inkabb a biroi halozatban es ceglediben biznak, a jobberek inkabb istenben.
De sajnos egyik se 100% os eredmennyel mukodik.
"nem elég tisztességesnek lenni, hanem annak is kell látszani." Emlékeim szerint ezt a Lendvai Ildikó mondta és én is egyetértek vele. Annyival könnyíteném a kijelentését, hogy tisztességesnek sem föltétlen kell lenni egy közszereplőnek hisz az átlag ember sem makulátlan Viszont a számára fontos, illetve mindenki számára fontos, hogy annak kell látszania
Ezt most így próbálgattam,hogy hogy akar lenni én úgy tudom, hogy nem kikalkulálható ezért mondják rendhagyónak
Hozz már néhány példát eltagolva, hogy mitől értelmes L-el azt hátha én is megértem. ha ez így van akkor nem berögzültnek kell lenni a dolognak hanem szabályszerűnek
Na akkor szerintem ez meg úgy van, hogy egy közszereplő az ország egyik legnagyobb városának az első embere, nem látszhat erkölcstelennek.
A való életben mindenki az. Hagyjuk az álszenteskedést hogy márpedig én nem Nos a közszereplő is ember és pont ugyanazok a gyengéi mint az átlag pógárnak. Csak amíg téged vagy engem levideóznának hölgy társaságban félreérthetetlen helyzetben vagy a kivert farkunkról küldözgetnénk képeket akár a médiába azt nagyjából a reptéri kutyát sem érdekelné, mert az egész országban jó ha pár százan ismernek és nem repülne ránk a bulvár média sem ezerrel. Aztán úgy van ez, hogy egy közszereplő, egy előljáró, aki a pórnép sorsát irányítja annak kell(ene) példát mutatni, jó színben feltünni hisz neki a példakép szerepe is feladata.
Aztán ilyenkor ha megtörténik egy ilyen baj az meg egy kicsit visszás. Mert, hogy a lófaszba van az, hogy Ő a példakép, a keresztény a jó polgármester és a szerető családapa és mégis ilyet tesz. Ha minden férfi mélyen magába nézne akkor nem ítélhetné el ezeért mégis el kell, mert ahogy az étterembe sem szarunk az asztalra pláne amikor full-ig van úgy közszereplőként sem teszünk olyan dolgot ami ránk, pártunkra és a családunkra rossz fényt vetít. Ez a borkai simán beleszaladt a csőbe, azt ledarálva jött ki belőle. A legnagyobb megpróbáltatás szerintem meg a feleségét érte. Valakit így megalázni szerintem komoly erőpróbája egy kapcsolatnak. És igen az emberek állszentek. Így vagyunk kalibrálva Tudjuk,hogy csinálja, tudják, hogy csináljuk, csak nem beszélünk róla és ami nem látszik az nincs is
Kb. olyan, hogy ha rákérdeznék,hogy vered e a farkad még fel is lennél háborodva,hogy 10-20 éve házas vagy te ilyet sosem pedig tudjuk az igazságot még a szakkönyvek is megírják, bizony egészséges ember akár férfi akár nő rendszeresen magához nyúl Csak ez tabu téma és szégyen kimondani. Ennyit a képmutatásról én sem vagyok az átlagtól több és akkor jól van ez így
Nocsak.......észresevettem


Eltűnt, vissza ne jöjjön.
Ez a duma ismerős.........valakinek mintha már mondtad volna
Ez azert van mert szellemileg retardált vagy, csak valami csoda folytán internethez jutottal a bentlakasosban.
Ja, jiddis sem kell. Héber sem.
mi tagozatosak voltunk, hogy,hogy az aktuális időjárást is tudtuk jelenteni
Már nem tudnám
azt már zotya rég átvette mondjuk soxor nem is értem mit akar írni
Ja, kawa70 már leírta?

:-(
Já rászkiváju vám , sto szivódnya nyikto nye ácuszvujet... folytasd!
ezek rendhagyó dolgok. Kiejtésükben nincs különbség. Amikor még régebben ráértem azt sokat olvastam akkor az ilyen nem okozott problémát, hogy hogy írjuk helyesen.
Azóta viszont sokat hüJültem
тавариш Учитьел!

Я дакладываю вам, что сегодня некто не отсуствует.

Nálunk bácsi tanitotta.
Úgy tunik nekem hogy az oktatas regen se volt hatekonyabb.
Da.