Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt kell látni elcsúsztak az évszakok, meg enyhébbek is jóval a hideg évszakok mint voltak. Ez nem tegnap kezdődött bár a föld órájában ez egy milliomod másodperc ez a néhány évtized. Gyerek koromban már az október hideg volt, a november meg kőkemény tél, a december meg a január nem engedett a szorításból napközben is mínusz volt a hőmérséklet. Cserébe március 15-én egy ingben és kisdobos nyakkendőben az iskolaudvaron hallgattuk az unalmas március 15-i ünnepséget.
Néhány éve március 15 én még azt az sms-t kaptam a kormánytól, hogy üljek át egy másik autóba melegedni, mert térdig érő hó borított az utakat A szeptember az még gyakorlatilag egy hónap nyár hidegebb estékkel az október 23-án egész nap póloban csurdogáltam a ladikban harcsára horgászva, és november is benne van az évszázad melegrekordjába. A tavalyi december meg annyiban különbözött az előzőektől, hogy dec közepe felé meg szoktak érkezni a nappali mínuszok. Na 2019-ben ez is elmaradt jócskán az átlagtól. Szembesülnünk kell azzal, hogy áprilisban még befagynak reggelre a pocsoják azt lehet általános lesz a májusi szar idő is holott az már inkább kánikulát szokta hozni
isiásza van
mire mennél vele?
ha a holnapi naptól eltörölnének minden adót azért az emberek 90%-a rútul beszopná
Engem pl. a gáz tiszta adótartalma érdekelne!!!
Bogyo pont olyan mint az a volt rendőr nyugger akit éjjeliőrként alkalmazott fater még asszem 2002 után is.
Ő konkrétan a "nemeleszgázáremelés" utáni elég nagyarányú emelést is orbánra fogta mondván szegény megyóék azért emelték mert a szemét orbán nem emelte.
mondom pofám leszakad már az is baj ha valaki nem emeli?
Jó dohszagú szakállas láncdohányos volt az is csak ő csaba úr volt nem bogyó.
Asszem valami tódódolog vitte el.Sokáig húzta,bár a végére már elég szakadt lesoványodott ipse volt.
Akkor meg mad dupla áron adják a gázt. De ha éves elszámolás.van ott is akkor megint nem jön ki a matek, mert egy enyhe öszhöz kemény tavasz párosult, a tél meg szintén nem meleg. Amugy is valami fasz ujságiro ollozgatott hangulatkeltés gyanánt, hogy lehet elszámolásban 19/20 mikor egy részt naptári évet bont másrészt meg el se telt az általa meghatározott idöszak.
Bogyo meg elhiszi aztán olyan pénzröl polemizál ami el.se lett számolva
Tavaly Május elején 0 fok körül volt.Konkrétan asszem 7.-én 5 fok volt a max.
Remélem benyelik.
Miért beszél mult idöben az idei télröl? Még a felénél ha vagyunk, és az utobbi években inkább február és március volt hideg. Szoval tényleg egy blikk kategoriáju ez az index.
Vajon lesz-e új rezsicsökkentés, vagy Viktor haverjai tisztán benyelik a nyereséget?
https://index.hu/gazdasag/2020...
Körforgalomban még jó
Ha találtak volna jobbat, akkor nem ezt a hülyét teszik oda! Bár még erre sem mernék fogadni! Valahogy nagyon belterjesnek tűnik nekem, mint '53-ban az MDP központi bizottsága, a 20-ból 19 volt jidó! bár lehet ,csak nekem vannak sokan, és nem jól látom! ?
A kibucban nem
Ez már megint be volt baszva mint az albán szamár!Micsoda büszkeséggel tölt el hogy Ő az EU vezetője!
Tudom-tudom,ő csak egy báb,de akkor is,nem volt jobb?
Juncker inkább mozgásban ügyes, szekeres meg orálisan...ahogynéztem a videót pár valódi katona fejébe biztos megfordult..hogy szopjon lovat az ilyen..égeti a mundért.
Szekeres Johny Walker , de nincs köze skywalkerhez max annyira létező elme
"A Juncker is ott van holtversenyben." Hiányzott a zsid, mint egy falat szar!
A Juncker is ott van holtversenyben.

http://youtu.be/rVrpYTZMBcM
Még egy pár éve bíztam benne, de feladtam
S hámy?
Én egy cseppet ezt másképpen mondanám.