Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem buzulok!
Meg 51 éves ráncos ,fonnyadt picsa kinek kellene?
Szerintem most jött el az idő.... menjetek szobára
Ha összekarmolsz levágom a körmeidet eskü!!!
Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha!
Ennyi
Igaz. Viccek topic.
Amúgy esküszöm hogy nem vagyok ideges...
Szerinted ki nem olvasta? Csak poénból írtam ,de a humorhoz IQ is kell.
Alapmű....
Nem ismertem apukámat igaz...de azért ,mert a te szádat verte el esténként pulykanyakkal
Ezért lettél picit MÁS
Nem barlangrajzok....az egy másik könyv.....de valamiért tényleg idegbeteg lehetsz
Kár, hogy gyerekkorodban annyiszor kikaptál anyukádtól. Még ha apukád vert volna el, amikor rossz voltál, de hát ahhoz ismerned kellett volna.
Így és ezért vagy ennyire frusztrált.
Na látod...megint te kezdel el célozgatni ,beugatni...de annyira gerinctelen kis buzi vagy ,hogy nem is nekem írod.
Jaaa...és te nem lehetsz a kollégám ....azt hittem ezt már tisztáztuk. Én férfiakkal dolgozom!
Barlangrajzok az apád fasza te idióta...
Az a baj, hogy a kolléga a hozzánemértése folytán nem az elején kezdi a történetet, mindjárt a többistenhittel példálózik, pedig ha filozofálni szeretne, jó lenne, ha megkérdezné, vagy rákeresne, hogy mit ajánlanak a műveltebbek.
Habár én nem sorolom magam ide a szerénységem folytán, azért javasolni lehetne Platón: Barlanghasonlat c. művét.
Az TÉNYLEG az alfája a témának.
A hit is ilyen. Mindenki hisz! A hit létező dolog.
De van akik szerint ehhez nem kell bálvány ,elégek vagyunk önmagunk. A tested a templomod....
De az egyház az emberi tudatlanságot kihasználva templomokat épített és elhitette az emberekkel hogy csak így kerülhetnek közelebb istenhez.
Pedig isten te magad vagy...
Nahhh....így is fel lehet fogni ,meg az egyház oldaláról is. Aztán jönnek a vallások....stb...stb...
Nem a vallás, hanem hogy ki hisz jobban a saját igazában ezért szeretek ezen a fórumon jelen lenni, egy kérdésre rögtön van 38 igazság, hisz itt mindenki mindenhez is ért
Ennyi
Látom a vallás volt a téma. Kemény anyag...
De érdekességképpen megemlítem hogy ÁLLÍTÓLAG hogy alakult ki....ezzel is csillogtassam a mindenhez IS értésem.
Az ókorban több istenhit volt! Minden amit nem ismertek ,illetve nem tudtak rá magyarázatot adni ,azt egy istenséghez kötötték.
Ahogy a tudás fejlődött ,úgy tűntek el az istenek (Poseidon: ahogy az emberek megismerték a tenger tulajdonságait ,az isten feledésbe merült)A többistenhit pedig kezdett eltűnni , elkezdett kialakulni egy új vallás (egyistenhit) ,amelynek érdekessége ,hogy a mintát egy főisten adta aki Zeus . Kinek kinézete nem véletlen hogy hasonlít egy mostani valakire. Szakáll..hosszú haj...
A könyv címe “Eredet”. Bár kétlem hogy olvastátok...
Te.......... Alfa.......
Jajjj.....
Pedig ugyanarról beszélünk.
hogyne lenne ismerős van egy csomó vallásos ismerős
majd seggre ültem amikor azt mondta valami nem sikerült dologra hogy ez az ördög műve, pedig korombeli, érettsegizett szóval nem a legsötétebb folt a környezetemben
azon már meg sem lepődtem amikor valami üzleti döntés előtt imádkoztak
de azon már igen hogy a mélyen vallásos asszonyka azért olyan sikeresen félrekúrt hogy gyerek is lett belőle

amúgy ha nem lennék lusta biztos tudnék okosabb érveket de lusta is vagyok meg értelme sincs
Nem, de mindegy.
Az részletkérdés. A lényeg a pénz, vagy a pénzért megkapható bármi.
Persze, hatalom., dominancia, szimpla dili. Nem penz, vagyis a penz csak eszkoz,.
Minden háború a pénz miatt vagy a pina miatt volt. Némelyik háború direktben ezekért, vagy ez miatt, némelyik meg csak áttételesen.
Vagy tudsz másikat?
Bármilyen furcsa, értem.
Egy ezrelék az, aki tudja is, amit állít. Sajnos azt kell írnom, te nem vagy köztük.
Ha mondtál volna VALAMIT, az legfeljebb rossz lenne (vagy akár jó), de valami. De sajnos te még valamit SEM mondtál.
És miért értem?
1996/97-óta internetezek, ezzel a viselkedéssel nap, mint nap találkozom. Örültem volna, ha ma gyarapítottad volna azt az egy ezreléket.
Ettől persze nem vagy rossz, vagy nem vagy rosszabb, mint a majdnem teljes többség, ahogy előttem írták, ez az ember alaptermészete.
És ezért van egyház is, sokan nem tudnak, akarnak, mernek szembesülni a problémákkal és a nehézségekkel, jobb és könnyebb azt mondani, hogy mindent megtettek, csak valami felsőbb hatalom nem engedte. vagy a szerencse, vagy megátkozták, az az Isten, vagy az ördög, vagy... angol billentyűzetük van.
Ismerős?