Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet én is spóroltam csak nem tudok róla és már rég összegyűlt egy Ferrarira való...
A bankigazgató jutott eszembe...aki bora-borán olvassa a fúrumot..mert az elmúlt 1 évben 20 milliárdot húzzott le rólatok... ..és nem érti..hogy mit görcsöltök itt szaros 8 misi miatt... ....Szerintetek röhög.????
Régen nem sokat költött - tehát spórolt mostanában meg sokat költött - tehát nem
Nem mondhatná mert nem spórolt az látszódna a bankszámlán. Vagy úgy spórolt hogy nem tudott róla? Azt hogy kell?
Szerintem te nem érted.
Mondhatná...... de pont ez a lényeg, hogy a korábbi bevétel/kiadás arány miatt nem gyűlhetett össze közel 8M! Ezek meg tényként szerepelnek a banknál.
Ezt írtam korábban.
Mondom, persze, az ember hülye is volt, meg el is qrta, csak arról beszélek, hogyan is lehetett volna ezt lekommunikálni okosan
Nem kétszer....sokszor annyit!
Nem jól tudod, az első vagy első kettő ingyenes (nem tom pontosan) persze aki hülye, az felvesz elsőre egy cigire valót, aztán másnap meg sír, hogy sok a kp felvét jutalék
Az ember a vallomásában azt mondta...hogy olyan volt..mint a mesében...Azt hitte..varázskártyája van...Tényleg ezt mondta..
Ha...... Ez csak ugye egy feltételezés. De ahogy írtam, a lakosság nem az a réteg, akik nem foglalkoznak ill. nem tudják, hogy hogyan áll pénzügyileg a számlája.
Ha nem nézi az egyenleget, akkor is elég hamar kiderül, hogy többet tud kivenni, mint amire érkezik!
Amúgy nincs ennek már semmi értelme, mert nem kellett volna tudnia, hanem konkrétan tudta, hogy nem fogy a számlájáról a pénz.
Tehát az első eset után már az összes többi szándékos volt....
Pont te nem érted... emberünk nyugodtan mondhatná, hogy azért kiugró a mostani költése a mul évekhez képest, mert évekig spórolt, hogy összegyűljön - és kelt mint fent, nem nézte az egyenleget, fogalma se volt, mennyit költött és mennyi van.... de joggal gondolhatta, hogyha elfogy a pénze, azt majd jelzi a terminál - de nem jelezte
Próbáld meg, fizess kártyával hátha neked is sikerül csak még nem vetted észre.
Lehet váltanom kéne tényleg - de csak az OTP-nek van ebben a tanyaközpontban (több) ATM-je is.... ...idegen automatából meg qrva drága pénzt felvenni ha jól tudom.
És főleg milyen autót vettem volna, ha nekem is bank adná ajiba a pénzt!
Szar a bankod...a buszosé jobban adja
Igen ez pont látszik a bankszámlán nincs is baj vele. MIÉRT nem érted?
Te olyan ügyi vagy!
Én is vennék új autót, de nagyon nem gyűlik a kellő ütemben a lé a számlán....
Nem kell néznie semmit nyugodtan költhetett amennyit szokott nem is lenne akkor probléma. Az kérdés hogy MIÉRT költött kétszer annyit?
Cső, én vettem a nyáron egy autót... 2x annyit költöttem, mint az előző 2 évben összesen pedig a fizum semmit nem ment fentebb és hirtelen se állt pénz a házhoz, csak összegyűlt - PONT azért, mert az előző 2 évben nem költöttem el
Ha már szar...legyen vastag... Osszuk ki a szerepeket...Legyen egy biró...kell még egy ügyész...ügyvéd a banknak...ügyvéd Pipinek...Ö lesz a buszos.. ..és egy nyomozó..A többiek beülhetnek a tárgyalóterembe... Ha valakinek szarni kell...szünetet rendelünk el..
"Az ember nem a saját bankkártyájáról költött, mert a kártyán nincs pénz." - Ez így mondják, és tulajdonképp így is van... mindenkinek a kártyájához tartozik a számlája, tehát ő a sajátjáról vásárolt, legalábbis ezt gondolhatta. B+, mikor én lehúzom, én se azon agyalok kifelé menet, hogy "vajon, ez kinek a számlájáról ment?" és meg se nézem este...
"Egy technikai bankszámláról költött (ami nem az övé) a kártyával való hozzáférés lehetőségével." - most komolyan, ezt honnan a faxból kellett volna tudnia, mikor lehúzta a kártyáját a boltban? Ha nem nézi az egyenleget?
Ne vedd fel, az öreg ma csalánra pisált, amúgy nem szokott (ennyire) ilyen lenni....
Hi!
Természetesen nem kötelezett senki,ahogy téged sem.
Attól,hogy nem írogatok ide minden nap,még nem valahonnan idekerült vagyok,minden nap olvasom a fórumot.
Amennyiben dehoneszttálónak érzed,bár nem annak szántam,kérlek olvasd el újra az első sorát.
S nem érzem,hogy bármit kifogásoltam volna!
Ha lehet,nem húznék máshova,mert....olvasd el az utolsó sorát újra!
Ezek pedig jó példák és csak azért olyanok, amilyenek, hogy hátha ezeken keresztül megérted. De nem.
A korábbi bankolási szokás pedig pontosan pontosan bizonyíték és azt tanúsítja, hogy tudott a dologról és ezért változott!

A kajás példa a faxság! De ha már ezen keresztül tudod megérteni, akkor legyen.
Tegnap a töltött káposztát szeretted, ma meg a spenótot. Oké, de tudtad, hogy megváltozott az ízlésed és ezért eszed mától a spenótot. Ha nem tudtál róla, akkor ugye nem is változik, ergo eszed a töltött káposztát.
Amúgy meg az ízlés és a más pénze között nem annyira látható azonosság.
Kötelezett bárki is, arra ,hogy te is hozzászólj?? Természetesen tudom ahhoz, hogy valaki beszélgetni tudjon kell szókincs olvasottság tájékozottság a témákban! Én meg már azt unom , de kurvamódon, hogy mindig van valaki, aki valahonnan előkerülve kifogásolja ami itt történik??! Senkinek nem kötelező ezt a fórumot olvasni lehet innen húzni máshova!