Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semennyire. Szakemberek mondták.
Nyilván a stratégiai cégek közé kell emelni a Schwarz bácsi suszterboltján kívül minden mást, így azok "eladhatatlanok" lesznek.
A bolsi és nyugger és cigyány és buzi majd megtanulná, hogy mi-merre, már amelyik élve marad.
Én bánnám.... amit eddig "államosítottak" azt majd ezek megint átjátszák a külföldi (=hazátlan) testvéreknek. Egyik csapat államosít, a másik privatizál, aztán időnként cserélnek, a nép meg fizeti a mókát
Ez pártatlanul nézve annyira vicces, hogy pont illik ide
Tévedsz! A macskám az szó szerint migráncs volt - az egyik szomszédtól költözött át végleg, 8 éves korában.
Ugyan már, te nem is vagy igazi baloldali. Se a Pride-ra nem mész ki, de még egy migráncsot sem fogadtál be, nem lesz ennek így jó vége elvtárs!
Klárikát még nem műtötték át fiúvá? Teljesen úgy néz ki.
Szerintem a férjétől megkapta a tökeit is.
Ezért rajonghatnak ennyire az buzikért is.
Én nem bánom, ha ő lesz a tótumfaktum. Vidékiként és zsidó-cigány-buzi halmazon kívüliként arra számíthatok amúgy is, amit magam megteremtek, úgyhogy amikor majd kiürül a buksza, nekem ugyanaz lesz mint előtte.
Az erkölcsi győzelem mindenképpen, de tulajdonképpen a valódi győzelem is az enyém (miénk), mert amikor egy politikai/pénzlopó csoportosulás már csak buzsigány egyedekre támaszkodva remélheti a talpon maradását, akkor azt már nyugodtan elkönyvelhetjük győzelemnek.
Nem hiszem, mert klárikának többje van, mint amit te meg én együtt láttunk eddig összesen - leírva Fletó felesége, irtózatos méretű politikai és gazdasági háttér-erővel.
Klárikát biztosan nem hozzák vissza - rá még én sem szavaznék.
Viszont például Márki-Zay-t el tudnám képzelni....
Már bebizonyosodott, hogy az ellenzékben a DK a vezető erő... a választásra visszahozzák klárikát, mint nőt (!!!) és mint népszerű EU liberális balos képviselőt, ő lesz a zászlón. Ellenfele nem lesz az összefogáson belül, talán csak geri, aki számíthat a sok hülye pestire, akik már egyszer a fazék mellé ültették
Melyik az a halálarcú vén kúrva mszp-s aki áruhitelre vette a kombihűtőt?
Miért kérné? A focimeccsek is megtarthatók - és oda is csak a buzik járnak....
Geri barátod színt vallott - kicsit szivárványosat
https://www.origo.hu/itthon/20...
Én igazából támogatom a rendezvényt nyugodtan fertőzzék csak meg egymást
Ha vége szakad ennek a "kurva nagy jólétnek", akkor a Fidesznek is be fog alkonyulni - nagyon hamar.
Karigerit akarom!

Olyan jól rendbe szedte Budapestet, az országgal is kezdhetne valamit.
Gyűjthetek biciklire?
A gyurcsányné a női mivoltából fakadóan túl buta, hogy ezt a gátat átugorja.
A Fidesz elengedte a fővárost, nem önti a feneketlen kútba az adófizetők pénzét. A sok cigány, hajlékony, nemváltó buzi ott is csoportosul, majd a fővárosiak a helyi adókból kifizetik a kitartásukat és így van ez jól.
Én azt hiszem a Fidesz vezette kormány megmarad, legfeljebb a 2/3 vész el. Amiben reménykedem, hogy ahogy fogy a pénz, ennek a kurva nagy jólétnek vége szakad, és valamit a sok ingyenyélőnek valamit le is kell tennie az asztalra.
Vissza is jönnek az igazik, dobrevklári képében nagy összegbe fogadnék, hogy ő lesz a következő... a 2 millió hülye fidesz szavazó nem lesz elég, mert van 4 millió még hülyébb aki elhiszi, hogy a liberális baloldal jót akar neki
Ha lesz egyáltalán váltás, csak klári meg geri jöhet szóba, a többi sűlytalan megélhetési politikus, fletó meg már a leghülyébbeknél is elrúgta a pöttyöst
Én a sok finyákolónak azt kívánom, akinek nem jó most, annak jöjjenek vissza bolsik. de azok az igazi bolsik.
Én akkor szakmát váltok, elmegyek kötélverőnek.
Szerintem a motort a jövő hónapban leműszakiztatom, jövő tavasszal meg eladom. Nem is annyira anyagi okokból, hanem egyre kevésbé szívesen ülök fel rá. Az árából viszont nagyon sokfelé el tudunk majd menni kirándulni au öregasszonnyal - kocsival.
Mi is örülünk így ni: még veszel valami rendes motort azt nyugodtan fitymálhatod tovább a fityiszt.
Ja. Alufelni is csak jövőre lesz - a téli gumit a meglévő lemezre kell felrakatni. De ki fogom bírni.
Csak szerénykedsz,televagy mint a szúnyog este.
Pont azért üres a zseben - még egy évig kb. az is lesz. De nagyon örülök a járgánynak!
Mostvettál csini ótót.