Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egeszsegedre! Mertekkel!!!!
Igyunk az idiótákra!
Ezért jobb a tigra.
Utanfutoval nem tolatok ki.
Akkor az nem is gyorsétterem.
Annyi idő alatt otthon is összedobom
Képes voltál fél órát várni - gyorsétteremben? Nagyon kellhetett az az ajándék kólás pohár!
Azért nem volt ám mindenki Főtiszti szolga vagy épp komornyik egy lordnál
Az egyszerű cselédeknek szar életük volt
Igazándiból a többségnek szállás meg a kaja volt a fizetség és mindkettő hitvány Az hogy kaptak valamennyi fizetést az szinte semmi sem volt
Ha nemed ez kell felénK vannak helyek ahol kapsz enni inni cigi pia szállás aztán egész nap a birkák után kell menni
Ehhez kepest fel orat vartam a mekdriveban mert vagy 15 szegenyember vasarolt elottem.
Bármikor lehet bárkiből szolga, van rájuk kereslet...........a szabadságvágy megfoghatatlan, vagy van valakiben vagy nincs, van népesség akikből kiölték, van akik kiharcolták évszázadok alatt és tartják magukat hozzá.........ideológiát könnyen lehet gyártani a szolgaság nagyszerűségéhez és van aki bele is nyugszik......mondjuk általában azok akik szeretnék a szolgaságot ezt jellemzően másoknak szeretnék mert maguknak a teljes akár túlszabadságot is kevésnek gondolják.
A politikai karrierben az intelligencia nem sokat számít - ezt jónéhány politikusunk bizonyítja Kapcsolat, lóvé, erős támogatói kör, csak ez kell. Klárikának pont (látszólag) női mivolta az előnye, mert az általa megcélzott tábornak számít az esélyegyenlőség, egyenjogúság, meg hasonló bla-bla. Pont az előzőektől eltérő modellre lehet építeni - ezt sokszor láttuk már a liberálisoktól, lásd pl. koncsita wurst vagy obama... de a semmiből előkotort EU elnököt is ide sorolhatjuk.
A mostanitól a szolgaság is jobb volt, mert legalább kaptak az emberek szállást, kaját, jobb esetben orvost munkáért cserébe. Mosta a munkádból egyedül nem tudsz bérelni egy lakást és kaját venni. Nem magamból indulok ki.
akkor én nem vagyok átlagos vagy csak átlag alatti nőkkel találkoztam eddig.
Az álságos-álhumanista szemlélet figyelmen kívül hagyása (ez magyartalan) ebben az esetben már nőgyűlölőség?
Ha azt állítom, hogy a Toyota jobb autó mint a Dacia, akkor már Dacia-gyűlölő lennék?
ha nem érted, hát nem érted. nem hibáztatlak. csak ne légy nőgyűlölő.
hány lerobbant Toyotában ültél és hány nővel kerültél olyan kapcsolatba, ahol az értelmi képességéről meggyőződhettél?
Az arányok tesó, az arányok...!
Nyilván a tanárod a saját egzisztenciáját félti a "botcsinálta" statisztikusoktól.
A te nagy hibád, a link alatt lévő írást elhiszed, hiszen a saját okfejtését saját magára nem alkalmazza, vagy nem alkalmazod. Az illető vajon megvizsgált 500 érvelést vagy tapasztalaton alapuló okfejtést, mire kinyilatkoztatott?
Én még úgy tanultam, hogy minimum 500 fős statisztikai sokaság szükséges általános megállapításokhoz.
Te egyelőre itt tartasz: https://a.te.ervelesi.hibad.hu...
"1. a tapasztalatom nem ezt mutatja,"

Ha én kifogok olyan Toyotákat, amik lerobbannak alattam, akkor a tapasztalatom szerint a toyoták megbízhatatlanok. Ettől még az én tapasztalatom nem általános érvényességű. Remélem érted.
1. a tapasztalatom nem ezt mutatja,
2. ez egy alapvetően férfiközpontú világ, nekik kimagaslót kéne mutatni, hogy teljesítményben a férfiakhoz lehessen mérni őket.

A többi ellenvetzésemet már le sem írom.
" gyurcsányné a női mivoltából fakadóan túl buta, "

uhhh. a férfiak és a nők intelligenciája átlagosan azonos. A görbe két végen a férfiak kimagasodnak, ez igaz, de az átlagmagyar nő és az átlagmagyar férfi intelligenciája azonos.
Klarikámat toljak csak,minnel tobbet szerepel annal jobban ellenszenves nember,a MarkyMark meg kibaszott luzer,mindent csinal csak polgarmesterkedni ne kelljen,az munka.
Orszagos politikus akarna lenni,de keves a hattertamogato.
Esetleg a Zoknihazy tarselnokkent Bernikével lehetne a Jakabot bevennek a buliba harmadiknak.
A ballik nelkul.
Az hát... nem beszéli a nyelvet, nem dolgozik, feléli amit kap, és emellett pofátlan is - minden feltétel teljesül
Na az is megélhetési bevándorló akkor