Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakker, 1ccerhasználatos? Ezt senki se mondta... nekem van egy a zsebemben mindig, és felteszem, ha kell, kicsit már fekete Különben eleinte úgy hordtam, hogy a fehér fele volt kifelé, de úgy nagyon hamar koszolódott, most megfordítva jobban bírja
... rám ne mondhassa senki, hogy nem veszem komolyan!
Azt én sem értem, miért nem látják, hogy egy valamikori szavazóbázisra mondtak igent a tantival, ami rohadtul ellenük lesz majd. Annyi jó hír, hogy nem beteg a tanti, csak rezgőn volt a mobilja mikor többször lekapták rendezvényen, hogy bugizik...
Van erre egy cigányunk, aki pár jól irányzott pofonnal elintézné, mint a feleségét....
Megvolt a lehetősége, de az agymosott birka németek újra megszavazták. Álmomban sem gondoltam volna, mert pont az előtt volt a migráncs tömeg... és mégis...
Inkább az első nap után 1 főre fogyatkozna a létszám, de fognék annyi rákot büdös hússal mint az állat. Vele én nem osztozkodnék még a semmin se
ne, nagyon vizuális típus vagyok Az biztos hogy ő csak akkor okoz millióknak örömet..ha egyszer végre elmegy a búspicsába.
lakatlan szigeten pár hónap után szerintem majdnem mindenki tolná seggből szájba
Még a seggem sem törölném ki a csecsbimbójával.
Áá tantit már bottal sem piszkálnák a legingerszegényebb homokimajmok sem
Foshatná a migráncs gechit...
A Magyar elrettentő példa...
A német keménykezű némber?
Az mitől keménykezű ha az összenőtt szemöldökű bevándorlókkal fényképezkedik?
Nyilatkozatban azt hude,viszont fizet erdogannak a migrik ottartásáért határőrség helyett,szankciókat vezet be putyin ellen de azért megcsinálja a külön gázvezetéket magának.
Mi az hogy megvolt? Van!
persze.... a végén meg majd kitalálják, hogy roma legyen a miniszterelnökünk.... még mit nem... ja.... ez megvolt....
Akarja a faxom Nem azt írtam, mit szeretnék, hanem hogy sejtésem szerint mi lesz Már a jó fideszes birkákra sem lehet számítani, annyira megcsömörlöttek még a hívek is a sok lopástól, amit látnak. próbálkoznak majd valami mással - ami látatlanban mondom, rosszabb lesz
ott az elrettentő svéd példa, a sok libcsi női vezető, a férfiak meg úgy viselkednek mint az eunuch-ok. Elvileg koedukált a wc, de minden megjegyzésedért a bíróság elé citálhat egy dagadt nő. A bevándorlóknak ugyan olyan lakást biztosítanak mint a helyi adózó embereknek. Ezt akarjuk átvenni? Vagy a német kemény kezű némber a minta klárikának?
÷ hiszek az irgalomban
és a frissen vágott
somfabot-terápiában*
Papuska húzta gyevuska, babuska meg olyat húzott rá gyevuskára, hogy az rögtön elengedni répa... orosz mai népmese alapján.