Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hadházy Ákos
Autóban egy jobb hely van. Hátsó sorban mikor az előtted ülő asszonynak rövid a lába és a segge alá húzza be az ülést, na onnét fogva kánanán ha ketten ültök hátul egy hűtőtáskával köztetek tele mindenféle finom itallal...
Én szeretek nézelődni aztán ha elfáradok a sok nézéstől akkor szem becsuk és kezdődhet a meditálás
Mondjuk ez a srac eleg ugyesen megcsinalta ezt az 52 es chevy-t.
Igy kerrol nem egy 52 es blokk van benne, a futomuvon mokolt es allithato cucc ment bele a kinai helyett. Valami echte usakos cucc.

http://youtu.be/-GJPTO2r_g0
Soha nem hagyom hogy az asszony vezessen. Nagyon nem erzem jol magam az anyosulesen.
Ha ha ha feliratozni kellene. Kerdezi az egyiket: mit mondanal olyannak aki meg nem volt itt mit hozzon magaval? - Valasz- Egy hutotaskat (cooler lehet jo nagy is olyan kerekeken gurulo nagy doboz) sok sok sort es sok sok ilyet ( mutat a sorosdoboz tartora ami hidegen tartja)
Egyre jobban birom a texasiakat.
Nem kell sok a bulihoz, csak dagonya, benzin es sör, meg csajok.

http://youtu.be/BYmEIusGkYY
Na ezzel maximálisan egyet értünk.
A srac ahogy neztem mas iranyzat, muszakilag rendben, külső meg ahogy talalta, ugy haggya, rozsda, napszítta patinásan.
Nekem jobban bejon mint a csillogora restauralt.
én már úgy vagyok a vezetéssel ha nem muszáj akkor nem tekerem a kormányt, vezessen az asszony
a hármas inkább a sóher verzió, hiszen nem úr aki nem pazarol, szóval ha bmw akkor legyen már 4000ccm benzines vagy több
Texasban $1.40 a benya gallonja.
Basszus orultek ezek. De az tuti hogy ha restauralja jo penzt kap erte. Kemeny es sok munka raforditassal.
Ahol 2,5 dollar gallonja a benzinnek, ott vennek egy ilyen regi lomot, felbasznek a plators egy motort es go sziklas hegyseg.

http://youtu.be/O7sRqzAFUSg
lassan 3 eves az enyem es 80 ezer van mar benne. Imadom es allandoan vezetnem. Kerdem az asszonyt nem e kell menni valahova mert jelentkeznek.
Ne hülyéskedj...
Ha MOST a lehetőségeidhez képest
- jól tanulsz (nem lógsz, nyitott vagy a világra és képzed magad)
- megfelelően méred fel a lehetőségeidet (nem teológus vagy más bölcsész akarsz lenni)
- a munkahelyeden legalább az elvárt szinten dolgozol, nem lopsz, nem késel, nem iszol,
- nem vagy köztörvényes,
- nem egy év alatt szeretnél új autót és a szükségesnél nagyobb lakást,
mi bajod lehet?
Én három gyereket neveltem fel, amikor plusz kellett akkor pluszt tettem le az asztalra a napi 8 óra munka előtt-után, nem vagyok telhetetlen, nem Orbánozok mert a napi cigi és pia mellett nem telik évente új tepsifonra... és folytathatnám, de szerintem te is tudnád.
Azok az emberek kaptak szállást és kaját és orvost? Max javasasszonyt, és azok hajnali 4-kor keltek az állatok miatt, és a házukat két kézzel építették vályogból, nem pedig építési vállalkozó által felépítettet akartak, saját garázzsal, lifttel, stb.
nyilván tudsz mellébeszélni, meg nem is fogsz nekem igazat adni, de a számoknak csak hiszel, nézd meg a gyerekhalandóságot és nézd meg az átlagéletkort. ja a kapott nyugdíjat ki ne hagyjam már.
Én sem magamból indulok ki.
Az akkor szolga a napi munka után ÉS hétvégén nem ment ám motorozni a horvát tengerpartra...
Tényleg jobb volt, tényleg azt szeretnéd vissza?
Nincs ebben semmi. Mikor anno meglett az öreg 3-as ( tudom, kicsi, buzis, meg amúgy minden féle foshalmaz stb nem tudok ennyi szarságot megjegyezni ) 660km autókáztunk vele. Köszönjük jól van nyolcadik éve hajtjuk... persze így is egy szemétdomb.
szerdán hoztuk el a toyotát eddig egy métert se mentem vele
ennyire érdekel a technika
asszony beletekert vagy 270 km azóta, nem is értem hova a fenébe tud ennyit menni
mondjuk az asszony nagy mágus amikor az unokatesója férjhez ment egy hét alatt ment 600km úgy hogy 20km nem ment messzebb a lakhelytől
Az az egész nevetséges ezért érdemes nézni. Mostanában leszek itthon szabin többször, megyünk zasszonnyal kabrijjózni, meg végre nyugodtan tudok dobolni is egy pár 8-10 órát...
Vicc a híradó aztán a tudatlan népek beveszik
Kiváncsi vagyok mikor jön az újabb pitbull támadási hullám mert már sok éve nem volt
Most hallottam a hírekben, csirkefarhát kommandó ( nyuggerek ) na meg rühellik a vidékieket a pösti népek. Megédesítik az embőr napját ezek a híradósok komoly, hogy komoly.
Köszi!Mindenképpen, csak a végén nem kellene mindig az az utolsó...