Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is olyan papírom van hogy bármikor mehetek.Nem mintha arra vágynék hogy éjszaka császkáljak.

Van realitása
Ez még mindig pusztítóan jó poén
Ez hülye....
https://www.bien.hu/7-szer-szu...

Nem reménytelen a helyzet
Az "örök élet, ingyen sör" nem hangzik rosszul. Erősen fogy az Argus készletem....
aztán nektek miért nem jó a megüdvözülés az örök élet meg a hasonló dolgok?
inkább hordjanak szét a kukacok a föld alatt? az kell nektek?
Az hagyján, de jehova tanui már a cégem keresik meg levélben amelyben párszóban emlitik mekkora jo ha támogatom és megidvezülök, plusz ajándékba egy örtorony lapszám.
Hirdetek a jófogáson egy kézi kocsit!De nem ez a lényeg,hanem hogy milyen üzenetet kaptam ma a hirdetésre:
"
Nem a vásárlással kapcsolatos,de fontos!
https://masodikeljovetel.hu/ Weboldalon Isten és Jézus üzennek nekünk, érdemes elolvasni!

Az Úr Jézus, az Isteni Irgalmasságról nevezett Mária látnoknőnek adott üzenetekben, meg akarja értetni velünk azt, hogy emberi történelmünk az idők végéhez érkezett, és belátható időn belül a társadalmi élet minden területén radikális változások várhatók; erre a változásra viszont komolyan fel kell készülnünk.
A prófétai üzenetek Istenhez való hűségre és az állandó megtérésre buzdítanak bennünket; oktatnak, figyelmeztetnek, lelkesítenek, reményt adnak a hűségeseknek és a megtérő bűnösöknek egyaránt, és nem utolsó sorban segítenek tájékozódni a nehéz időkben.
Ma, 13:53:08
Anyádat térítsd meg te barom!
Ma, 13:53:53"

Ez bazzeg beszarás! Ha nem mehetnek személyesen a pofonért, akkor próbálkoznak itt!!
Alapbòl ilyen.
Gyanús..... ....vagy nem.
Az öreg bebaszott mint állat
Mit gondolsz te ratyi, kit érdekel hogy te mit ratyiskodsz itt összevissza??! Akkor írj ide , ha van érdemi mondanivalód és nem a retyiskodásoddal dicsekszel,hanem értelmes dologgal vagy képes foglalkozni .
Akkor megminek?
A híroldalakon ha ratyik meg hasonlók életéről cikkeznek azokat nem nyitom meg kivéve ha elhullik.
Igazából csak szórakoztam, nem zavar.
Elfér a többiközt..
Hírek dobta fel de igazad van ezek a nézettségre mennek rá nem kellett volna ide linkelni.
nem az a lényeg hogy emlékezik-e, hanem az hogy leszarod ezt a dolgot vagy sem
A mindenhol ez a szar kifejezesbol gondolhatod.
Nekem csak most te toltad a szemembe mert uhyan láttam a cikket, de nem kattintottam rá eddig és itt sem tettem volna ha pár szóban leírod ki van benne.