Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsi a hőfok, olajban kell sütni, akkor puhul
Ilyet tudok adni szürkében is, az hamarabb puhul
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Nem tudja valaki, hogy ez milyen tészta????
Tegnap vettem a piacon, ás már lassan 4 órája főzőm és nem puhul...
Erről mindig ez az összevetés jut eszembe, eu-s libress kommandós volt és jelenlegi védelmi miniszterek ( holland, norvég, olasz stb) kontra orosz módszer.
A különbség, hogy míg a nyugati világban az invazív homokimajmok előbb utóbb szó szerint elveszik az országukat és ehhez még bárgyún mosolyognak is az idióták, addig keleten pikk pakk a fagyott talajba találják magukat a próbálkozók.
Amíg rá nem nagyítottam elsőre tiszta Lendvai Ildikónak tűnt, de kinagyítva kiköpött Vadai..
Ő is csillámpóni....
Hogy mondod ?????????? Csillámpóni
https://www.facebook.com/21385...
Nesze neked fejlett demokrácia, éljenek az lmbtq2 csillámpónik ...egy távoli galaxisban.
Forgalmas nagyváros, a villamos ott megy el a ház előtt, amire mindíg kinyílik a hálószoba szekrény ajtaja. A ház úrnőjét ez nagyon zavarja, asztalost hív. A mester nézi, nézi a szekrényt, de nem jön rá az okára...
- Van egy ötletem asszonyom, beülök a szekrénybe egy lámpával, ha jön a villamos bentről úgyis meglátom mi a bibi.
A szaki beül és vár...mikor hazaér a házigazda és zajt hall a hálóból, odasiet és kinyitja a szekrény ajtaját
- Maga meg mit keres itt?!
- Ha most azt mondom villamosra várok...azt elhiszi nekem?
Egy orosz zsidónak engedélyezték a kivándorlást Izraelbe. A moszkvai repülőtéren vám ellenőrzéskor a csomagok között a vámosok találtak egy Lenin szobrot, és megkérdezték:

-Ez mi?

-"Ez mi?" téves kérdés. Az elvtársnak azt kellett volna kérdeznie: Ki ő?

Ő itt Lenin elvtárs. Ő rakta le a szocializmus alapjait, és megteremtette az orosz nép jövőjét, jólétét. Magammal viszem, mint a hős napok emlékét.

Az orosz vámtiszt kicsit megszégyenülten további ellenőrzés nélkül továbbengedte az illetőt.

A Tel Aviv-i repülőtéren a vámtiszt szintén megkérdezi barátunkat: Mi ez?

-"Mi ez?" téves kérdés uram. Azt kellene kérdeznie: "Ki ez?"

Ez Lenin, egy rohadék szemét, aki miatt nekem, mint zsidónak el kellett hagynom Oroszországot. Magammal viszem mellszobrát, hogy minden nap átkozni tudjam.

-Elnézést kérek uram, tovább mehet.

Izraelben az új házába érve, a mellszobrot az asztalra tette. Kivándorlását megünnepelendő, vacsorára hívta barátait, rokonait.Az egyik barátja megkérdezte:

-Ő kicsoda?

-Drága barátom, "Ő kicsoda" téves kérdés. Azt kellett volna kérdezned "Ez mi?"

Ez tíz kiló színarany, amit vám és adó nélkül sikerült magammal hozni.

Tanulság:

A politika az, ha a hallgatóságtól függően ugyanazt a maszlagot különböző módon adod elő. A végeredmény mindenféleképp jó lesz...
és háccs!
szállszki!
Ez gechi jóóóóó!
Köszi, tudom mi van oda írva.
Azért is raktam ide....
Hát ez kurva jó
Szabad fordításban:
-Apa, mi az a mély torok?
-Kérdezd anyádat.
-Ő azt mondta nem tudja.
-Na látod ez igaz.
Mi a gond? Szép dolog hogy figyelnek az esélyegyenlőségre
a lényeg hogy az öreget még sosem szopták le rendesen