Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A csíkos bundást semmi esetre se, egy átlag kedvenc többszöröse a fenntartási költsége, de időnként megsétáltatni a legjobb választás mind közül
csak a hegyit..
mindenképp az utolsót, kutya kettő is van a háznál nőszemély meg csak egy
Ez a Schwarzenegger ??!
Melyik riasztaná el jobban a tolvajokat??
aki nem ismeri az ismerje meg
http://youtu.be/dIeuBPDUzB0
te jobban jártál
akinek nincs gyereke nem
Ezért írtam hogy nekem jutott a támogatásokból,ezért jobban jártam mint a másik bandával.
ha csökken a bérvadó tartalma nő a termék adótartalma
csodák nincsenek
amíg nincs állami aranybánya busás haszonnal addig adóból lesz a bevétel
a gyerek uráni adókedvezményt meg a többi kacatot is mindenki zsebéből veszik ki, nem mondom hogy ez rossz dolog de amit ingyen kap valaki azt mástól kell előtte elvenni
Ez igaz!
Viszont nem hiszem hogy 600Ft maradt volna ha nem O1G a vezér!Ezt szerintem mindenki belátja függetlenül a politikai nézeteitől!
Sőt azt is el tudom fogadni hogy egy vállalkozó teljesen másképp értékeli, hiszen ő a pénz túloldalán van.Őt nyilván bosszantja ha kötelező többet fizetnie.Viszont pont innen látja ha esetleg több jut a melósnak a hasznából.
BC csak nem board computer, hanem baszatlan cecilía.
Itt van te Karácsony Gerid Te agyadat már ezek szerint sikerül lebomlasztania .
http://youtu.be/5q2DtL8ek8c;feature=emb_logo
Akarjuk
Eggyel hátrább lépve magyarázhatók a történtek emígyen.

Uniós pénzek: Jellemzöen "felzárkoztatásra adják" azért valahogy mégis kínosan ügyelnek arra, hogy a felzárkóztatás kellöen lassu legyen. Viszont "okos" stratégiával" a pályázaton nyert pénzböl épül is valami, az "ellopott " pénzt meg beforgatják a már megszerzett stratégiái gazdsági pontokon. Erröl lehet itt ott elkapni egy -egy infót. Hogy magyarországi vállalatok kiterjesztik a tevékenységük külföldre, ezzel csökkentve a deficitet. A külföldi cégek az országban megtermelt profit nagy részét kiviszik (vihetik) ezt "ellensúlyozza" az ùnios alamizsna és magyarországi vállalatok külföldön megtermelt profitja. De a kettö között még mindig több milliárd euro a különbség. A stratégia gazdasági pontok visszafoglalásához és külfödön való profitorientált vállalkozáshoz töke kell. Igen szerény véleményem szerint itt válik el a két politikai berendezkedés. Az egyik a "visszaosztott" pénzt beforgatja gazdsági tevékenységbe és ezzel kivánja a pozicióját (politikai és gazdsági) megalapozni és megszilárditani. A másik "visszaosztott pénzt" átengedi nagy részben külsö magy magán erdekeket dédélgetö személyeknek, vagy érdekközösséknek....
Nekem ugyan közvetlen tapasztalatom nincs , csak baloldali érából, de mintha a mostani egy picit több mozgásteret engedne anaygilag nagyobb osztályrétegeknek. Persze álmodozni lehet az igérgetett helikopterpénzekröl, de látni kell, hogy soha nem érdeke a regnáló hatalomnak kitömni túlságosan a népet, mert nem fogják összedobni a kisvárosban az ajándék 1-2 milliókat és befektetni az országban vagy külföldön stratégia gazdsági pontokon, vagy fejleszteni belöle az infrastruktirát a jobb versenyképesség érdekében, hanem javarészt beülnek az autóba és eltapsolják a jellemzöen külföldi profitot termelö cégek üzletláncainban. Bármely program támogatásához elég "csak" a többség megnyerése nyilván az ö szintjükön kamatozó igéretekkel, de nem kell hogy mindenkinek tetszen. Hiszen mindig van akik különvéleményen van rövidebbet húzza, sérülnek az érdekei, vagy csak úgy gondolja hogy attól lesz vaaki, mert ö mást akar....
Az hogy hosszú távon melyik jobb, az államcsöd, vagy önrendelkezés-szuverenitás minél magasabb foka az megint egyéne válogatja.

Persze nem kell komolyan venni a leirtakat csak "vicceltem".
Konnyitek a dolgodon,allani ceg neve ahol dolgozol,es az a nyertes ceg neve aki nem jelent meg csak megy?
ehhez azért azt is hozzá kell tenni jogy a 600 firintos párizsi pár év akatt 1800 lett
számokban kurva jól állunk amíg nem megyünk el kaját venni
nekem se volt még ennyi pénzem sosem pedig 27 éve dolgozom
de csak addig örülünk a kegyetlen nagynak tűnő összegnek amíg meg nem ejtjük a havi nagybevásárlást
Gond hogy nem jelenik meg,csak nem azt vádolod aki tehet róla.
Ha azt mondod hogy tudod hogy ellopta,akkor igen!Mondd meg melyik számlán van minek az ára.
Nekem pl. mivel van két gyerek,átvállalt egy millát a lakáshitelből.A kamatait fizeti helyettem a napelemnek,az eddigi felújításoknak.Magasabb adókedvezményt is kapok.Ehhez csak dolgoznom kellett eddig,mint egy normális családnál.Ezek mind talált pénzek.Az áram és a gáz ára sem emelkedett,így abból is maradt havonta.Ez a konkrét példa.Ilyet mondj a lopásról.
Hát öregem ha az hogy valaki elvállal egy munkát, fizetnek érte, ö meg meg sem jelenik... És ez nem gond? Ill. gond de nem a kormány adja ki parancsba! Hát látod lehet... De könyörgöm kinek kellene betartatni a törvényt? Nekem? Lehet... (Bár szerintem a kormánynak van erre a legnagyobb jogköre... ) De egyedül hiába megyek utcára, bíróságra! Addig míg szerinted ez rendben van nem lesz senki mellettem!
Éppen említettem konkrét példát! És visszakérdezel hogy hol van a pénz, és én csak általánosságokat hozok fel? Könyörgöm mi a franc vagyok én NAV? Vagy mit várnátok, megmondjam melyik bankszámla számon van az összeg? Hát akkor irányodból nézve tényleg minden a legnagyobb rendben az országgal! Be is kell ezt fejeznünk! Ennek nem sok értelme így! Bár akkor az ellenoldalról csak egy dolgot nem hallottam, hogy miben segített akkorát kedves államunk! Hogy minden suskus, és túlárazás belefér mert így elnézhető nekik ez is! De mindegy is! Maradjunk a jó öreg magyar mentalitásnál:
Mert agyatlan libsik