Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek miért szégyellik a saját nevüket??
De az miért a kormány bűne,hogy oda sem tolja a pofáját?Nincs rendben,de nem a kormány adja ki a parancsot hogy oda ne menjen.Mi volt a gond hétvégi munkáddal kapcsolatban,a kormány milyen kifogást emelt ellene?az előrébb lépés megint csak a munkáltatódon múlik,nem a kormányon.
De hol vannak a valóban ellopott milliárdok?
Mondd inkább azt hogy egyszerűen utálod.Mert általánosságokat hozol fel,vagy nem a kormányon múló problémákat.
ez régen is így volt
veled az a baj nem osztasz pénzt vissza
200 ezres munkát elvállalsz 800 ért megy vissza 500 és lesz plusz 100 pénzed
az építőipar ilyen volt mindig
Nebassssssz.... egy poén is került ide
Egy házaspárnak autóbalesete volt, és a nő arca csúnyán megégett. Az orvosok a bőrt nem tudták az asszony más testrészéről pótolni, végul a férjnek kellett feláldoznia e célra a saját fenekét. Csupán egy kikötése volt, hogy erről senki nem tudhat rajtuk kívül. A műtét remekül sikerült, az egész rokonság teljesen el volt ragadtatva a csaj visszanyert gyönyörűségén! A nőci odáig van a gyönyörtől:
- Ó, drágám! Hogyan hálálhatnám meg azt az áldozatot, amit értem hoztál?
- Emiatt ne aggódj, édes! Épp elég köszönet az nekem, amikor anyád eljön hozzánk, és téged arcon csókol!
Látom nem volt érthető!
Valakinek a valakije megnyer egy munkát, oda sem tolja a pofáját, a zsét lenyúlja... Ez rendben van?
Nem a cég nem enged dolgozni, felülről utasítás hogy x összegért öt/őket KELL foglalkoztatni! És én vállaltam volna be a hétvégi munkát számlára, hét közben pedig csinálni a cégeset.
Nem, nem hiszem hogy külföldön kolbászból lenne a kerítés, csak ha kicsit dolgozol, kicsit keresel, ha többet, akkor esélyed van többet kapni, esetleg előrébb lépni...
Amúgy nincs bajom a nádassal arra az egy órára!

De ez az amit sosem fogok megérteni, "régen is így volt" "az ellenzék is így csinálná"... stb... Hát bakker ha a birka nép hagyja... És itt jön képbe a béka meg a melegvíz!
Sajnos itt siklik el a dolog... Többség szarban ül, ugrálnak a fején, de még mivel az orrán kap levegőt... jó ez így, a másik banda is ugyanezt tenné... Meg hát meleg is van!
Szóval még ez pont jó (Csak néha jusson eszetekbe hogy lehetne jobb is...)
De mindegy... nem ide való! Csak valahogy mindig előjön....
Na amiket felsoroltál,ahhoz pont nincs közvetlen köze a kormánynak.
Nézzük:
Valakinek a valakije megnyer egy "pályázatos" munkát.Ezt az ellenzék is ugyanígy csinálja.Lásd mindenhova rokont ültettek a vezető pozíciókba ahova beférkőztek.
Te az alvállalkozó alvállalkozójának az alvállalkozójánál dolgozol az írásod alapján.Szerinted a parlamentben(ellenzék és kormánypártok együttesen) bárki tudja hogy te kinél dolgozol,és ők adták ki hogy az a vállalkozó márpedig szarja el a hétvégédet,bízza rád a takonymunkát stb?Ez a munkáltatód saját döntése.Külföldön sincs kolbászból a kerítés,csak a magyar azt hiszi,hogy mekkora menő lesz attól,ha a szomszédnak menőzhet hogy külföldön dolgozik/él(tulajdonképpen csak vegetál,de ezt nyilván nem meséli el).Fullos helyen voltam?Hotel Lelle,nem érzékeltem fullosnak.Az hogy a strandért fizetni kell,nekem evidens.Menj a nádasba ha sajnálod a belépő árát.Ez a nem ülhetsz le ha nem fogyasztasz,már 20 éve is így működött,ez sem a jelenlegi kormány bűne.Ráadásul ezt is a fenntartó döntötte el,nem a kormány.
Vagy az alapot ássa majd, vagy az alapba teszik
Na, végre elöfizetsz?
Mondjuk markimark es a zoknihazi most irta ki magat a teljes osszefogasbol, ezek elevenen fogjak megenni.
A zoknihazi nem kap befuto listas helyet, egyeniben meg valahogy nem nyer elovaladztast, a markimark kap meg 3 evet Hódmezővásárhelyen de tamogatad kifut alola, foleg hogy a jobbik msr szethullott, igy alulmarad a lezerjanival folytatott hadakozasban.
Figyeld meg.
Indexet?
az a kiraly napilapja.
telexelj mar.
Elobb leszel te stadionban, kanariruhaban. Es tekerned kell holtodiglan.
Ez a liberalis velemenydiktatura.
ha nem azt mondod amit ok, akkor nekedesnek, ha bionyitekot mutatsz akkor propagandaznak, ha az a bizonyitek mindenki altal ismert akkor semmisegnek titulaljak.
Nezd a nagy egeszet, hogy tenyszeruen az elemei hamisak, az nem szamit.
Valahol el kell kezdeni a bomlasztást, ha a diktatúra végét akarjuk, nem?
Ugye Ti s akarjátok?!
Én monftam, hogy politikának nincs helye itt, de bogyoval.nem birni. Ezek a liberálisok.mindenhol bomlasztanak
Attol meg elobb viszed a nikotintol pergo bűrodet a terrmtohoz mint en.
Erdektelen ember vagy.
"Jön még kutyára teherautó!"
Sajnállak!
Ha masert nem azert mert szet fogsz pukkadni egy reggel egy indexes cikk miatt.
Teged tuti tulellek, beteg lancdohanyos verkomcsinal ez nem nehez dolog.
Azt hogy ezt kijelentetted mutatja hogy nem. Beszukult buborekember vagy.
Ha azt mondod nincs ingyenstrand akkor meg hazug is. Ez van.
Nem nagy érdem: a mi kedves, korlátolt Zolinknál nem nagy érdem különbnek lenni.