Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

intravénásan sokkal kevesebb is elég
Így értem.
Amúgy szerintem most egy kiló liszt kicsivel olcsóbb, mint egy kiló kenyér.
Igaz, akkor a péknek nem kellett eltartani a rokinyugdíjasok, drogosok, cigányok, alkeszok millióit. Ezért nagyobb az elvonás is.
Hülye
azt írtam hogy régen 1 kiló liszt ára egyenlő 1 kiló kenyér árával hiszen cserélték őket a 30%-ból meg a pék megélt
most a kenyér-liszt árak nem egyeznek, és a pék meg sír hogy szarul él

érdekességképp, ami nekem volt kenyérsütő 1 kilósat sütött, és 0,4 kw energia kellett hozzá hogy megdagassza és kisüsse
Többet vártam
Akár 30 mp-ig is,de nem kell annyi,1-2 elég utána megrátom a vállam.................ha nem fáj.
Merakkor nem.
Naazé.
Szív nélkül másodpercekig?
Nem kapna oxigént az agyad.
Az súlyos következményekkel járna.
Ne tetézd!
Ha lengyelbe emigrálnál nem.
Ez a nyelv a némethez közel lévően szarul hangzik.

http://youtu.be/2DniKJ5te6U
azt nem tudtam.... kérlek, akkor revideálom magam....
De..............szarul érezném magam ............................................pár másodpercig.
dehogyis.....nem.... ja, egybe kartam írni
Szerinted IS.
Szerintem meg nem,és az ÉN szavam a döntő.
Egoista vagyok.
Nem vagy te olyan szívtelen.
szerintem IS mint mondtam többször, a bázisszám nem mindegy..... űrugrást nekünk kellene csinálni, nem nekik.... papíron már megy.... kivitelezni nem sikerül
Látod, nekem valóban nem kell palástolnom, mert semelyikhez nem húzok, én eleve a legkevésbé rosszat választom vagy támogatom.
Amúgy a tények (a számok) makacs dolgok.

Nem tudom, hogy te melyik ballaszthalmazba tartozol, hogy ennyire felhúztad magad, de hidd el, nem érdemes.
Nem km-ben értette a "messze" jelezőt szerintem.
De majd kiderül.
Pedig lehetne,egy zsepit telesírnék,de mehetsz,elengedlek.
Szerinted.
Mé mindenki K1600-al jár hogy űrugrást csinálnak?
Mire tudnál te választ adni, teeeee... úgy, hogy bukott LMP-s meg indexes ellenzéki vinnyogók cikkeit linkelgeted be? Rosszabb vagy, mint Bogyó, mert ő legalább nem palástolja az oldal-szimpátiáját... bár te is csak próbálod
Azt azért nem látod, mert olyan messze vannak tőlünk régóta És valahogy nem érünk közelebb, akármennyire jobban teljesítünk
A Gipsz Jakab és a Béla már nem játszik.
A következő akkor Frederico di Bonaventura lesz.
Mért mindig a Pisti?
Ebben egyet kell értenem veled, mert más esetben is a negatív példákat veszik elő, igaz, más nézőpontból.
Például az, hogy miért nem dolgozol többet/jobban/pontosabban?
Mert a Pista még ennyit sem, így sem és mégis annyi pénzt kap ő is.

Miért nem vigyázol jobban az izére?
Mert a Pistáéknál még így sem néz ki.