Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az, Samsung, de CISCO részére van címkézve. 16 GB DDR3 meg 32 GB DDR4 is van néhány.
Nincs, jól mondja Bogyó. Még a legdrágább űbergémer lapok (amit csak a legelvakultabbak vesznek meg) azok is slotonként max. 16-32.
Ez csak server alaplapban megy, az meg 250-nél kezdődik. Ja, és még ECC is Ryzen-esben kapnál hamarabb.... de keresni kell ott is.
Memónak adsz 80 rugót darabjáért, jók vagyunk - gyerek jampizhatna, mert egyik jutyúbberes haverjának se lenne negyed ennyi RAM-ja se
Szomszed! Milyen az uj autod?
Ecc lesz az a ram
biztos lehet venni
Volt neki egy feelingje.
Nem tudom, visszakívánom-e. Max, ha tudnék változtatni pár akkori dolgon.
Neki sincs olyan alaplapja, amiben ezek mennének.
nagyon olcsón érdekelhet
gyerek úgy is fejleszteni akar
a boldog 80as- 90es évek
Itt van a polcomon 2 DB 128 GB memória, DDR4... láttatok már ilyet egyáltalán? Újan kb. 1200 USD/db
Sajna nem fogadja el az alaplapom, mert csak 32 GB a max
én is hülyülök mert nem 120 volt a gép, lehet ennyiért adtam el....
Nem kell, hogy hülyének nézzelek, ezt a 100% beszólásoddal demonstráltad. Aki olyan áron dolgozott, az az akkori mészároslőrinc volt. Halandó tisztességes kereskkedőknél nem így ment. Mikor csatlakoztam a Ready Computer frencsájzhoz, 6% árréssel lapáltoltuk a PC-t az utca emberének. 93-at írtunk...
Most egy tisztességes PC bizony 200-300 ezer, az egy havi fizu. Akkor drágább volt relatíve, de kevesebben is vették. szóval a forgalom egal, de ne erőlködj tovább, látom, hogy ehhez nem értesz.

Egyébként ráakadtatok erre a PC vállalkozásra. Nem ezt mondta, hanem hogy vállalkozhat bárki, nem feltétlen PC-ben. Ki kell találni, ez is a munka része
mivel nem én csináltam nem érdekeltva dolog
Detto.
Nekem is max a videokártya, ha annyira nyomnám még a játékot. De már csak az ARMA van néha, amúgy meg mindenre is jó. Autocad néha akadt, de amúgy arra IS:
Nekem két ellenvetésem van az ilyenféle kereskedelemmel: a szatyorból házalás, vagy ha hozzám jönnének be.
Más baj nincs vele.
Valami azért örökké megmarad.
a legtöbbet asszony öreganyja adott el
anyós anyám asszony voltak a további értékesítők
anyámnak még mindig van olyan cipője ami abból a korból van
én azt furcsáltam hogy a 128-nál
akkoriban nem volt nagyobb 4 helytől meg nem volt több
Igen, már közben gondolkodtam én is ezen, hogy frissítenem kéne a memóriámat nekem is.
Én onnét vettem a csapokat, mert akkor építkeztem. A Robin Hood filmzene bakelit is... Meg a sok mogyorókrém.
Dehogy avul évente a PC. Épphogy szinte teljesen megállt a fejlődés: 10 évvel ezelőtt - vagyonokért - összerakott csúcskategóriás dolgozós gépem a mai napig jó kb. mindere, a legújabb játékokat kivéve. Igaz: már akkor is 16 GB RAM került bele meg SSD, de ma sem kell sokkal több, legfeljebb a VGA-t kellene újabbra cserélni. Persze 2 éve építettem másikat, újat / szebbet, de max. 2x erősebb mint az öreg, amit manapság csak tartaléknak őriztem meg.
Nem azt mondtam, nem éri meg, csak azt, hogy zoknival házalni cigánykodás.
:-)
Hát ja, az első Orbán-kormány idején lett a minimálbér a duplája, 25.000 ->50.000 forint.
Tehát 1996-ban olyan 20.000 körül volt, és mint írtam 150 ezerért vettem az első gépemet. Tehát szinte pont a 7* annyiért. Igaz, az átlagtól azért sokkal jobb volt.
Mondjuk mai átlagjövedelem 350.000 x 7 = 2.450.000,- azért már tényleg vehetnék az átlagot meghaladó konfigurációt.
Az akkor egy alapgép volt, és biztosan nem 1 GB RAM volt benne, inkább 8 MB. Szóval nem emléxel pontosan, vagy átvertek.
Nekem a szabadkai piac adta. Hoztam a sok arena, speedo, adidas, lacoste motyót, ami mind hamis volt. Egyik hétvégén Szabadkán bevásároltam, másik kettőn a debreceni zsibin elkótyavetyéltem, de már jöttek sokan házhoz is. Aztán jött Horgosnál a benya biznyic Akkoriba nem kellet megszakadni a melóba, hogy legyen egy kis vagyonka.