Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én kettőt.
egy biztos van mert láttam
Hat lány persze
Na, az egy.
de ők nem sofőrök
Pontosan!!!
Én, amikor a haverrel Luxemburgig mentem kamionnal majdnem egy héten keresztül, akkor pontosan két nőt láttam kamiont vezetni. Az egyik egy házaspár tagjaként, a másik meg szólóban. Nem az úton láttam őket, hanem speditőr cégek telephelyein.
Manapság a rakoncával való munkán kívül nem nagyon van fizikai meló egy ilyen járművön.
Ne legyenek nézd meg ini feleségét csak fizikai munkát kénytelen végezni
Én ezt fordítva tudom, 6 lányom és az asszony van....hugyozni az egész eddigi életemben csak miattuk kellett megállni.
nőknek nagy előny hogy nem kell örökké megállni hugyálni
pl ismerős csak akkor állt meg ha tankolni kellett, azt mondja a ducato tankot lazán bírta a sprinter már kicsit feszesebb volt de kibíta azt is
Na jó, ez tényleg fehér holló esete viszont kamionsofőrként egyre több nő van, igaz ma már messze nem akkor meló mint régen mivel kerékcserék vagy bármilyen javítás ma már legfeljebb kis maszekoknál fordul elő így meg éppen a nőknek kedvez mert ma a türelem a várakozások miatt nagyobb erény mint bármely más tudás, ma már a vezetés is kimondott élmény és nagyon könnyű az új gépeken.
Mind a két nemből vannak végletek. Én megmaradok az átlagnál, az meg azt mondatja velem, amit az előbb leírtam.
Hímsovinisztaként azt azért megjegyezném, hogy a férfiak többször ugyanolyan jól ellátnak olyan funkciókat, amiket a nőknek szokás tulajdonítani, mint fordítva.
Ez nem jelent más, mint hogy tényleg én vagyok a király.
Én nem tudom, én tapasztalom.
ööööö, egy volt kollégám anyja Oroszlányban dolgozott bányában, jó ideig elővájárként )aki tudja mi az az tudja) és panaszkodott, hogy nyugdíj előtt már nem szerette a 80kg-os zsákokat pakolni mert estére elgémberedett.
VAGYUNK EZEL IGY PÁRAN CSAK VAN AKI TUDJA VAN AKI MEG NEM
Elkúrták a szilikont.
de még pont egy jó csüngős csecs
"röptében a legyet is"
öreganyámnak még volt, télen lefagyott a tököm nyáron meg teli volt legyekkel, nem pont a legideálisabb recska hely
Régen falun ott recskáztak.....
mond neki építsen kinti budit ott jól mutatna a tüncikés naptár
Mondjuk az ember mindig felhív amikor megkapja és elmondja, hogy rohadjak meg....
Mindig ír ra neki személyes üzenetet..... meg tele van szivecskevel stb.... sírunk a röhögéstől.... sztem mar hianyolná ha nem vinné neki minden év elején a posta...