Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ezek is a típus jellemzői, a legtöbben a wankell-el próbálkoznak, ugye ha van, kell és nem mindenkinek adatik meg a V2 vagy sor2 a több hengerest meg csak egészen kevesen fizetik meg... keleten alapból a többhengerest preferálják, van hogy kecske vagy birka helyettesíti a löketet de semmi sem tökéletes ugye.
Az még a baj vele, hogy minél többször fúrják a hüvely annál nagyobb dugattyú kellene bele!
vezérlés azért nem hibamentes, a szelepek meg gyors tönkremennek az intenzív használat során
plusz néha néha ezt-azt folyat is
szóval azért hosszú távra nem kell tervezni az ilyennel
Felül vezérelt alul szelepelt csillag motor, ennek nyugodtan baszathatod, bírja...
Zsidó csillag legelfogathatóbb ábrázolása
nem kitolni megtolni, várakozás közben lehetne tologatni a lányt, addig legalább senki sem fázna
De ha a nagy hóban elakad a kaminyonnak, akkor neked kéne kitolni - ebbe belegondoltál?
a fordító program egyre jobb
Vele elutazgatnék

http://youtu.be/tsY-r6VBLFM
Igen, pont ilyesmire celoztam.
Ugy kell a hulyeknek.
Azt mar latom, hogy az ilyen segitsegekbol altalaban soha nem jon ossze semmi.
Ez valoban.megtörtént eset
“Réges régen, a tv hőskorában, esténként a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollégát kérték fel a mesemondásra. – Szervusztok gyerekek! – köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura. – Fecske anyó vagyok! – folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta – …és épp a tojásaimon ülök… – a korabeli kollegák szerint, ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót: – ….és a fészekből kilóg a szép villás farkam…
maradjunk annyiban inikém te még annak se otthon is csak kiosztod a házimunkát
Kifog az adóellenőr egy aranyhalat.
- Ha visszadobsz, teljesítem egy kívánságodat! – mondja a hal.
- Hát, jó volna 26 millió 654 ezer, vagyis nem, inkább 56 millió 810 ezer, sőt, nem, legyen inkább kerek szám…
És az adóellenőrnek kerek lesz a szája.
Vicces lehetett
Nagyon indultak volna és még volt 2 óra a pihenő időből
Ezt a nyálcsorgató madaraknak kéne felfogni, de az nem megy, mindig azt hiszik, hogy ezzel majd összejön valami vagy csak simán erre verik a klotyóban a rakodás után.
Ja, hogy olasz?....akkor megvan, kolléga mondta, hogy épp letelt az ideje már és nem volt mit tenni megállt egy parkolóban a pálya mellett, de nagyon gyanús volt, hogy gyakorlatilag üres volt a parkoló, na mindegy nekiálltak aludni a társával (négykezeztek)......hajnalban nagy zsivajra ébredtek mire kinézve látták, hogy a parkoló tele van nőnek öltözött faszikkal, travikkal és orrba-szájba tolták amijük volt.....sikerült egy találka parkolóban megállni, nem véletlenül volt üres kora este.....
De ez mire jó?
Én csak annak csinálok meg valamit akit meg is lehet dugni, akit nem lehet amiatt miért fáradjak?
Akit írtam az nemzetközi kisáru szállító volt
Heti 2 olasz kanyart is összehozott
Már azzal sem nagyon, nálunk most egy nő van, de jár pár szerb és magyar nő rakodni a telepre, na nekik nem kell foglalkozni semmivel mert mindig van aki megcsinálja helyettük nyálat csorgatva.
Dehogynem, csak a jelenleg 17 évesnek nincs még jogsija, de szoktak messzebbre is menni mint a szomszéd falu.
Meg egy fiú.......