Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van mikor a Bélák írják 🙃
Azt tudni kell, hogy a történelmet mindig a győzők írják.
A vesztesek véleménye senkit nem érdekel.
Az oroszlán sztem nem, de mind1, az elv volt a lényeg 😁 különben is leszarom a Zoroszlánt, én vagyok a Zállatok Kirája 😂
Nyilván nem FairPlay, meg aki háborúzik, nyerni akar... ez természetes. Én a mentalitásról beszélek. Amerika nem harcol sosem, ő csak legyőz. Ha harcolni kell, abba bele sem mennek általában. Nyilván nem nevezhetjük "harcnak" mikor otthon ülve a konténerben műholdon keresztül vezérelt drónnal bombázzák az afgán kalasnyikovos gatyás parasztot.
kurva szar példa volt mert az oroszlán csapatban vadászik
meg a farkas is, ha jól emlékszem a hiéna is bár az inkább csapatban lop mint vadászik
delfin meg a többi uszonyos emlős is csapatban tolja
a többi ragadozó ritkábban áll össze
de a lényeg:
láttam olyat is hogy a területét védő öreg oroszlán hímet 2 fiatalabb testvér oroszlán nyírt ki, igaz ez nagyon ritka
szóval az állatok között is divat gecinek lenni 😄
tőlem csak tanulni lehet 😂
van egy-két elírás, de baxok kijavítani, mert akkor a csomó idézőjelem összeomlik 😀
Ini! figyelsz? tanulok tőled!!! 😅
Ez rossz példa.
szerinted a maffiát mit érdekli, hogy Pipi mit gondol?:)
A háború meg sosem a fair play-ről szólt. Szerintem Leonidason kívül senki sem kezdett bele háborúba azzal a gondolattal, hogy "hó vazze, kevesen vagyunk, tuti kikapunk, de azt háborúzzunk akkor is, ah beledöglünk, mert az olyan buli.
Általában túlerő ellen mindig a "védő" (inkább védekezést imitáló) fél harcolt, de nekik meg muszáj volt. Vagy legalábbis elvárták mások, hogy legalább próbáljanak ellenállni. Aztán valami véletlen folytán néha előfordult, hogy a túlerő ellen harcoló "gyengébb fél" nyert. Ezen alkalmakkor általában volt a kisebb létszámú oldalon legalább egy okos ember, aki kitalált valami cselt/fortélyt amivel meg tudták fordítani a csata kimenetelét. De ha a te logikád szerint vesszük a dolgokat, akkor meg a "gyengébb" oldal volt a geci, mert csalt, holott kutya kötelességük lett volna szépen beledögleni a csatába, mert nem győzhettek. 😁
Ez igaz, de ott a gazella élelem, nem küzdő ellenfél. A területért küzdenek az oroszlánok, és amelyik győz, az uralkodik onnantól - de az állatvilágban nem úgy van, hogy 4 oroszlán támad egyre, aztán ha végeznek vele, jöhet a következő 😂
B+ meg Pipi, neked tényleg nem sok agyad van 😂
Azért hitványság, mert tulajdonképp csalás. Sosem küzdelemben győznek... próbálok egy példát, hogy felfogd.
Odatelepül a környékedre egy maffia, felvásárolnak 100 lakást, újabb 50 tulaját megfenyegetik, hogy adja ki nekik negyed áron, hogy ők tovább adhassák.
Erre ott vagy te, az 5 kecóddal, és ki akarod adni... de téged is "megkeresnek" az ajánlatukkal - aztán próbálj velük küzdeni! 😅
Te mit mondanál? Hogy hú, milyen okosok, hogy ilyen ügyesen lenyomtak, vagy hogy dögölne meg az összes? 😅
Az usa kb. így műxik a világban...
Hagyjuk a hülyeséget. Te is csak a saját tyúkszaros életedet félted, te sem másért tetted.
Tehát mégis rászántad magad? 🙃
Szerintem az sem hős, alapvető dolog.
látszik mit ér az oltás
az adatok nem sokkal különböznek a múlt évitől
ezért mem kötekező az oltás mert akkor se lenne más adat ha mindenki le lenne oltva
így legalább lehet a zavarosban halászni amíg az idióta nép öli egymást ezen a oltakzás nevű dolgon
ha a 2 fél közül a gyengébbik nyer akkor azért van mert az erősebb hagyja nyerni
pl a gazella sosem öli meg küzdés közben oroszlánt
vagy egy ovodás se veri meg a fekete lacit bármekkora kamugép is az az ember
Aki megtesz valami számára kurva kellemetlen dolgot - nem saját magáért, hanem a többiekért.
Például ha te elmennél oltakozni. 😆
Mert szerinted ki számít hősnek?
Persze hogy igazuk van (a saját szempontjukból) - ha az ember háborúzik, akkor nyilván nyerni is akar, és erre az erőfölény a legjobb.
...csak akkor ne állítsák már be magukat kibaszott nagy hősöknek... ☹️
Ez miért lenne hitványság? A hős és a hülye között nincs különbség csak a szemlélet. Teljesen mind1 már, hogy minek titulálva viszik a koporsód. Amikor megoldható a túlerő abban kell harcolni csak a hülye nem gondolja így(kezeit széttáró)
Na de pont a klímacsúcson szennyezi metánnal a légkört?! Az amcsik ennyire veszik komolyan az emissziós értékeket. 😆