Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GSX 1100
A hirdetes szerint a blokk helyen tatongo helyre befèr egy rekesz sör.
Ez elèg " zöld " vajon???
Egér, egérszar, patkány, patkányszar, izzadságcsepp, takony, cigicsikk, patkányméreg, hányás, emberi hugy, ilyesmik. Tejüzemben a sajt sózólevében, szétmart döglött patkányt, meg hasonlókat is láttam.
Különben is: erősítik az immunrendszert. 😆
mindenhol ez van
amúgy a sok egér meg patkány sokkal veszélyesebb dolgokat hordoz mintha néha belehugyoznak a levesbe 😂
Gimisként 2 nyáron is dolgoztam pékségben. Lisztbe szarni, hugyozni nem láttam semmit, de turhát sercinteni azt többször is. 😬
Pékségben is hasonló dolgok történtek, meg a húsüzemben is....
Gondolod ez vicc? ...full valóság.....volt egy rakodóm még 84'-ben a tejeseknél az egyik járaton amin néha szerepeltem (ifával jártunk, a rakodó a platón összekészített a következő boltig menetközben én meg lepakoltam a bejárathoz) aki mikor a Móricz körtéri ABC-hez értünk (rengeteg busz végállomása volt ott és villamosé is) a második kanyarral reggel 6 előtt kiállta a plató végére és a hatalmas buszra váró tömeg előtt a plató széléről kihugyozott a nép felé és ezt minden nap éveken át (én csak helyettesítettem párszor az állandó sofőrt, de ő is mondta).......na meg a visszavitt folyóstejbe rendszeresen beleszartak a kannába a kollégák ha szükség volt és volt mert olyanok voltak ( a visszavitt folyóstejből készültek a tejtermékek mint a túrórudi, pudingok, tejfölök meg ilyenek).......akkoriban igen ritké
án fogyasztottam tejterméket......
Hihetetlen hogy a formatervezők honnan merítenek ihletet:
Egy volt motoros havernő a társaságból méág a 80'-as években ápolónő volt a péterfiben és mesélte az egyik esetet ahol egy nőt hoztak be fiolyamatos orgazmussal és kiderült, hogy leesett a lépcsőn, de olyan szerencsétlenül, hogy a magassaskúja valahogy lukon döfte amitől nem fájdalom hanem orgazmusa volt. 😄 .........ennek a havernőnek volt olyan balesete a Dózsa György úton a felvonulási térnél, hogy eléfordult egy egy zsiga és ahogy átrepülte a közepénél a két csuklója közel leszakadt csak a bőr tartotta.......nem tudom mi van vele és vidékre költöztem így a teljes társulattal megszűnt a kapcsolat, akkoriban nem volt mobil vagy net.
"A sheffieldi kórház szóvivője szerint időnként előfordulnak "furcsa" balesetek, de a személyzet maximális diszkrécióval és rendkívül profi módon kezeli azokat is."

Pl. úgy, hogy rohanunk a bulvársajtóhoz sztorizni... :D
Ez mi a faszt csinált?.....és miért ült motorra életében először olyan helyen ahol kanyar is van? 😬
aki ilyen béna dönteni miért nem tolja el a kormányt?
amúgy sógorom gyereke 4 évesen vadabbul dönt a futóbiciklivel
Van az a kanyar amit nem lehet bevenni.