Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért nincs hely sehol sem az sztk rendelésen mert akkor mennek maszekba fizetni
ott ez nem divat.. 😅
ebből a szempontból mindenki jól járna
persze csak elméletileg mert ha több a bevétel többet mentenek ki, szóval nem lesz kevesebb az adó
Szerdán fizettem 350ezret a fogdokimnak, vártam a blokkot, számlát, de még pénztárgép se volt. :D
egy vitathatatlan előnye lenne hogy megszűnne a fekete jövedelem és a korrupció egy része
nálunk pl ez egy jelentős gazdasági fellendüléshez vezetne, perste csak papíron, hiszen sokkal nagyobb lenne a pénzmozgás
A németek most tervezgetik, hogy kivezetik a kp-t teljesen... a sok hülye ott se (meg nálunk se) jön rá, hogy ezzel a kártyázással is az ő zsebükből vesznek ki pénzt. 😁
most már valóban nem, ez így egyre kevesebb gondot okoz de a dohányboltba a 180 ft-os pressót azért simán fizeted kártyával 😆
"Ilyent" 😂 Még parsztfalván is lax 😂
te segghülye vagy frílac egy mindenkit utáló hármas kategóriás szánalmas hivatalnok 😂
Hogy a faszomba dolgozhacc még egy pályázat elbíráló cégnél???(gondolkodós)
Ja tudom te mindent visszadobsz ezért kedvel a főnököd(fetrengős)
te is egy igazi fasza gyerek vagy én pl. addig ütnélek zotya lapátjával amíg lélegzel 😆
De ilyen arak mellett nem a par forintos vasarlasok a jellemzok.
most már igen, de magán boltban nem csókolnak körbe érte ha ezres alatt kártyázol(gondolkodós) Nyilván multinál az alkalmazott pont leszarja(kezeit széttáró)
jó látod mert a tranzakciós díj elviszi a hasznot. Sajnos arra is kötelezték a vállalkozókat, hogy értékhatártól függetlenül biztosítsák a modemfizetési lehetőséget azt az ilyen idiótákat is kénytelen kiszolgálni mint te aki 60 ft-os kiflit megvesz kártyára mikor tudja, hogy ezzel a boltosnak kb. mínuszt termel. Amikor még nem volt kötelező a modem akkor az üzlet saját maga szabhatta meg milyen értékhatártól fizethetnek nála kártyával. Egyszer számolgattuk annó akkor 2000 Ft környékén érte meg(gondolkodós)
Sajnos azt kell irnom, bar nem szeretem az ilyent, te tenyleg olyan buta es hulye vagy, mint amit eddig a tobbiek irtak rolad.
hát ez van. Még azért futok bele olyan helyekbe ahol erre nincs mód(gondolkodós)
ja azért dőlt be a vállalkozásod, mert nem volt meg a kamara tagsági regisztrációd,csak te olyan okos vagy, hogy ezt fel sem fogod.Én kifizetem azt az 5 ezer ft-ot akkor is, ha tudom, hogy csak egy gittegylet. Az adókat minek fizetted be amikor vállalkoztál? Az is csak lehúzás nem?
ezzel is árnyékra vetődsz mert postán zéró perc alatt megmutatják neked a szabályzatot minden ablak tartozéka 😅
Te az az igazi kötöszködő f,szkalap lhecc olyan minden ember kedvence 😅
kb. 30 éve írok csekket meg utalványt már mondjuk nagyon nagyon keveset, de én is mindig kihúzom elől hátul így tanultam, így szoktam meg(kezeit széttáró)
azért néha meglepsz(gondolkodós) Nem mindig vagy olyan hüje mint amilyennek láccol 😆
és igaza van(kezeit széttáró)
neked is csak azt tudom írni mint mamlasznak, mert te is pont ugyanolyan mamlasz vagy. 😂
nem felesleges az kötelező okos tóni 😆 Ha csak százat írsz akkora számot írhatnak elé amekkorát akarnak. 😅
százezer-ből rögtön lehet ötszázezer, de ha úgy írod, hogy egyszázezer abból már más nem lesz(kezeit széttáró)
Én tuti vásárolnék valamiket 927ft-ér,aztán mikor lehúzta a dolgokat nyújtanám a kártyát, ha azt mondja csak kp akkor jelezném hogy köszönöm akkor nem kérem,na az neki nagyobb szopás.
Szerintem is, de ez van.
Persze, én is ahol lehet azt haaználok akár 100ft-os tételre is hisz nekem is számlára jön minden jövedelmem, de ez senkit sem érdekel.