Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan hivatkozz a szellemi házastársadra.
Csodálkoznék, ha nem így lenne.
Újév napján, csak szólok! ;)
emléxem egyszer berágott bogyó aztán 3-4 embernek a jellemzését lenyomta 1 mondatban, frílacra érthette a náci hivatalnokot vagy fasiszta hivatalnokot 😅
A fórum legszerethetőbb figurája volt(meghajlós) Remélem decemberben saját magának is amnesztiát ad(meghajlós)
Azok a ruszkik. 😆
Hát.....az a helyzet hogy felénk ilyen nincs.Nem is tudtam hogy létezik ilyen jelenség.De nyugodt lehetsz,ha csak egy rágó kell és úgy hozza az élet hogy nincs nálam kp,még egyszer írom,kp akkor kártyával fogom fizetni.
Mér a bogyó meg mi? Rohadt négybalherés csirkefarhát kommandós remegő vén fityma. :)
mert,hogy ez ilyen egyszerűen megvalósítható(fetrengős)
neked sem a szomszédod a hülye 😂
te egy fasiszta vagy ezt már bogyó is megmondta 😂
Szerintem a KATA-t azért találták ki, hogy legyen egy pontosan és jól tervezhető adózási forma, merjenek az emberek vállalkozni ne legyünk 9 millió alkalmazott országa. Pár év alatt ki tudja nőni magát a vállalkozás 12mFt árbevétel fölött már másképp és többet kell adózni. Aki nem tudta kinőni magát az úgy is csak lébecol vagy ügyeskedik nem sok haszna van keveset adózik, nyugdíja se lesz senkinek nem jó.
A te mentális állapotodról itt szinte mindenkinek lesújtó a véleménye 😅
Pedig szerintem így vagy jó ahogy vagy(meghajlós)
legyél g.ci rágóguminként fizess a kártyáddal(meghajlós)
Amúgy pont ezért akkora a megfogható jövedelmekre rakódó közteher, mert a jövedelmek nagy részét eltitkolják.
Amúgy ha én lennék a prezident, 18 éves korában nyilatkoztatnám az illetőt, na jó, az iskolái elvégzése után, hogy akarja a társadalmi tagságából fakadó kötelezettségeit teljesíteni az annak előnyei mellett?
Mert ha nem, semmi baj, csak nincs járkálás a közteherből épített aszfaltos utakon, a mentőt, tűzoltót, orvost, gyógyszerár-támogatást ne is keresd, a kis fattyadat iskolába csak a teljes költségtérítés mellett járathatod, stb.
Nem erőszak a disznótor.
Engem ez még annyira nem is zavarna (személyeskedés), de az, hogy amikor elfogynak az érvek, és az évekkel ezelőtti mondataimból egy tök homlokegyenest ellenkezőt kreál a suttyója, csak azért, mert azt hiszi, ha valami szélsőségesnek állít be, akkor ő szegényes világában az én állításom is szélsőséges lesz, az azért már néha kissé idegesítő.
Az felett meg kormanyablakban atvalt az emberfia atalany adozasra,pont a nyugger es tb dij amivel tobbet adozik.
A kataval most jobb,nyuggerben meg olyat szop mindenki mint a huzat.
Nem mert cégnek nem lehet vele dolgozni és pl. a villanyszerelőnk másodállásban cégeknek is dolgozott, szolik, pékségek és különböző üzleteknek is karbantartotta a hálózatát, de túl sokat azzal nem keresett, most majd nem fogja csinálni oszt jónapot, kőművesünk aki nyugdíjas ugyanígy, most adta vissza az előleget amit adtunk mondván szeptemberben nyugdíjba megy, 3 emberét elküldi és abbahagyja, ez van. Ki lehetett volna szűrni könnyen a visszaélőket, de hát gondolom nem ez volt a cél hanem a teljes bebuktatás.
a kata még mindig használható arra amire kitalálták
katával havi 160 ezer bevétel ( inkább haszon) felé már több megmarad mint aki alkalmazásban van
persze ez függ attól is mennyi költséggel dolgozik
Köszi tudom. Nem bánom, így lett lapkázás meg szinkron is. Nagyon lacsi lett a gép.
Ha tudjuk hogy az volt a gond van vagy 3 generatorom. 🤔
A személyeskedés az ami tönkretesz bármely vitát, érvelést..........
Pár napja írtam erről is, amíg az elvonás nagy a vállalkozásoknál addig mindig keresik a kibúvót ugyanígy az alkalmazottak is, ha otthon valamit egerésznek kis pénzért, hogy fussa fagyira is a gyereknek arról nem ad számlát ha annk több mint felét elviszi az adó, erre volt jó a másodállásos kata a 25000-ével, előző cégemnél egy dolgozó járt be hétvégente rendben tartani a parkot kis pénzért most már nem fogja csinálni, neki és a cégnek is rosszabb, az tény, hogy cégszerűen működni katával az tényleg adóelkerülés volt, de egymagában valakinek pl. varrónő, műkörmös vagy ilyesmi akik jó ha 3-400000-et vagy inkább a felét keresik egy faluban annak ez volt az egyetlen kifizethető adóforma, most vagy csinálják feketén vagy sehogy. Én nem vagyok híve a nagy testvérnek és szivesen lemondanék a bankszámláról ha a cégek a törvényeket betartva hajlandóak lennének kp.-ban is odaadni a fizetést.
...egyre erősebb bennem a bizonyság a mentális állapotodról.
És ne örülj, nem jó a véleményem.
(Mert hogy honnét veszed amit írsz, nem is értem, ez olyan óvodás tempó, ami kezdődik a másik nickjével való viccelődéssel.)
Fasza gyerek az aki jogtalanul határozza meg nekem hogy mikor fizethetek kértyával.
Ez körzeti fogorvos. :)
Motor szerelőnél sem. Megpurcant a generátor nem oly rég, azt kicsit tovább gondolva lett egy nagyob szerviz is. Na ez meg 191ezer lett, ott sem kaptam semmit a munkadíjról. A lényeg a motor faja!