Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Öntudatra ébred a szkájnet. 🤣
velünk ezt már próbálták a labancok és annak se lett jó vége, most szlovákiát veszik célba 😅
Ebből is látszik, hogy a MI erősen sci-fi és nem csak a revízió hanem inkább a többi térkép jóslás miatt, ahhoz, hogy ez bejöjjön akkora világháborúnak kéne lenni, hogy a végére semmiféle határ nem maradna.
És a új birodalom Ausztria Szlovák monarchia 😆 És vissza jön Jugoszlávia
hát én magyarország tekintetében semmi változást nem látok. (kezeit széttáró) Az meg, hogy lengyelország oroszország része lesz semmi meglepő nincs. Olyan régóta rázzák már a pofonfát, hogy előbb-utóbb a ruszki leigázza őket és meg is érdemlik.
🔞 Ez nagyon súlyos!!! 🤣
A fekete humor olyan mint a láb. Nincs mindenkinek. 😉
Kicsit morbid. De ott nincs ideje nemet mondani.
Most akkor ez csak sima gumi?
nekem volt egy hölgy ismerősöm aki lehetett kb 160 centi és 80 kiló
de olyan sportos-feszes 80 kiló szóval nem lógott a hasán a zsír a muff alá
na az olyan szűk volt hogy bár elég kicsi a pöcsöm ki kellett a fejéből nyomkodnia a vért hogy bele lehessen tuszkolni, na az szorított kint is bent is, nagyjából a 3. előretoláskor érezte az ember hogy nem nagyon kell itt izzadni mindjár vége az egésznek 😁
szóval azért a dagadtak között is vannak fokozatok
Annak is kel a szerelem 😂 😂
Egyik haveromnak 2 fontos törvény vagy mije van
Egyik minden nőnek kell a szerelem még a csúnyának is 😆
A másik "nagyon fontos" csak kamagra és térerő legyen 😂 😂
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1350594719061617&set=gm.1399074534188549&idorvanity=1130970147665657&__cft__[0]=AZV50udrx5Z1bTF1tcFIeLmapKAgPMP9Q2fNNCLs8KRMv10IWWeqjx7wyqpAvh2pgmjy08USDn_sdPRZfQe_ggRaEQW3NYwUorUJ34oJab6MqRLo-NeMDyB-t83U1Z-IqPxfRR53Lh3YEEhfMxUAhpFLY8DDjaR49ahNqWzWoNGtdhXQGjmAB7X9c1k3Hvbh9Xs&__tn__=EH-R
Én egy nagyon dagadt nőt vittem haza az is megrázó élmény volt másnap....
Nem is rád értetem ,hanem pl aki a videóba csőrözőt neki nem volt olyan egyértelmű mint neked 😆
Amúgy személyesen is ismerek olyat aki olyan részeg volt hogy haza vitt egy ilyen példányt
Az már csak tetézte hogy a nála még sokkal részegebb haverjai szóltak neki hogy ez manus 😂 😂 😂
Ő meg úgy küldte el sopánkodva hogy kár mert tök jó lábai voltak 😂 😂 😂 😂
Persze mielőtt sikerült volna felhomályosítani a csőrözés meg volt 😂 😂 😂 😂
Több éve nem múlik a nevetésünk 😂 😂 😂 😂
De értettem, csak hogy nem szúrta ki?
Hogy van Thaiúl hogy Raúúúl ?????????? 😂 😂 😂