Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van benne számomra is érthetetlen.
A pecsét az valami utángyártott, megkönnyítendő az hiszékeny vevő átkúrása?
...akkor mégsem hülyültem meg 😀 Éljen a RedBaron korrekt ,egyenes ,hiteles 😀
Nem csak neked :D
https://km.s1.cdnadcom.net/i/1...
...most ez a dátum/km nekem fura csak ?????
https://www.facebook.com/commerce/listing/1226388034659331/?media_id=0&ref=share_attachment&__cft__[0]=AZXArAKXIvK7nunwkw30DjypziH4jaKLM3eRBgf_UBDWKU_vByKUWGdj_VxGLtk4Z3MWgng6cYIX5Y9mNioT5SsUIRnlEN4w07TA5kdkMbwuCVVT2rcH_HzXifIA3l1vDajpULJFjf3G2tElc-jveAtvxUgn--lv1r1fO9d-8YAPOT5RXtsm_N9_zQNWSpwrLjs&__tn__=*b!%3A%3EH-R
hát ennyi pénzben úgy olvastam, hogy az ital benne van(kezeit széttáró) Én egy időben az M0-áson a csepel gast landba jártam sokat a shell kútnál. Az annó indult 1300 ft-ról+ egy kötelező italfogyasztás. Ott mindig annyian voltak,hogy alig lehetett elférni(kezeit széttáró) Aztán szépen kúsztak felfelé az árak 2 éve 2500 ft-ra(kezeit széttáró) Még mindig vastagon megérte aztán mikor arra volt dolgom mindig betértem egy jó kajára(kezeit széttáró) Egyszer csak egyik pillanatról a másikra amikor beérkezek, kiszállok a kocsiból. Már ott gyanús volt, hogy volt egy halom parkolóhely szinte alig volt kocsi.(kezeit széttáró) Előtte mindig ott kellett körözgetni keresgélni 1 helyet ahol meg tudok állni(kezeit széttáró) Mennék befelé aztán a lépcsőn ki van rakva egy tábla, hogy a korlátlan ételfogyasztás 4500 ft.(szemeit körbeforgató) Szóval ez a váltás, hogy egyik héten 2500 a másikon már 4500 az akkora gyomros volt, hogy nem bírt felvinni a lábam a lépcsőn 😅 Szóval átmentem a 0-ás túloldalára a mekibe 1600-ért ettem egy bigmek menüt 😆 Pár hete mentem a nulláson, mondom benézek mit változott a helyzet a gasztlandban azóta(gondolkodós) Nos az ár hétköznap 4000 lett. Na mondom annyira felszaladtak már az árak mindenhol, itt meg lentebb ment 500 ft-ot mondom most már megint megéri ide betérni 😆 Itallal együtt 4560 Ft+ borravaló 4600 Ft már most szűken megéri a korlátlan kajálást ismét a gasztlandban 😆 Nagy tömeg nem volt továbbra sem de azért már kezd visszatérni a nép(gondolkodós) Azt látom a román, ukrán, bolgár, török kamionos réteg még vacillál egy kicsit az áron azok még nem lepték el a kajázót mint régen mert tul.kép a vendégkör nagy részét Ők adták az étterem fénykorában(kezeit széttáró) Azért most is volt a rendfezvényteremben egy céges ebéd 50-60 fővel. Szerintem 4600 ért már megint megéri oda betérni ismét tőrzshelyem lesz a gasztland 😆 Ezeknél a kajázóknál azt meg sosem értettem, hogy hétvégén miért drágább ugyanaz a kaja mint hétköznap(gondolkodós) A trófeánáél meg szinte közel duplájába kerül ugyanaz hétvégén mint hétköznap(hüledezős)
Képzel csökkenek az igényeim amugy
Régen csak milliárdok érdekeltek , és nem szívesen égetem volna magam koszos százötvenmillióval 😂
Ma már örülnék 3-4-5-6 milliónak is 😊
De azért táncoltam mint a cigányok amikor nyertem 18.000 ft hatoson 😂 😂 😂
Nekem a budai volt közel, meg az a legnagyobb is. 8000, de manapság jobb helyen nincs főétel 4 alatt, szóval a 8-at könnyű leenni, sok féle kaja van, meg régen pia is volt benne (azt nem tudom, most hogy van)
😂
aztaqrva(meglepődős)
honnan tudjam(kezeit széttáró) Nem vagyok trófearajongó(kezeit széttáró) A múltkor amikor beszélgettünk róla ránéztem a honlapjára, meg a gógle mepszből megnéztem a releváns és a negatív véleményeket. A király utcait mondják a tutkónak (kezeit széttáró)
Ebből látszik hogy a csórókból lett nagy nyertesek legalább pörgetik a gazdaságot ami nagyok kedves tőlük 😂
Az szűkíti a esélyeket jelentősen
Amúgy tervszerűen is elehet baszni 😂
szomszéd cigók pár éve nyertek 5 millát a kaparóson, kurva gyorsan felélték
mindegyik új biciklivel mászkált(jogsi egyiknek sincs se kocsi)
aztán azt látta az ember hogy ismét csak gyalogolnak 😂
Nekem nincs tervem. Vagyok annyira öreg, hogy elbaxva is kitartson életem végéig egy nagyobb lé 😃 ott hibádzik a story, hogy nem lottózok 🤣
Tipikus sztori
Nagy nyereményhez kell egy terv
Én mondjuk 25 éve tervezgetek 😂 úgy érzem készen állok 😂
ismered az öcsémet? Azt mondja nem kell nő neki mert sokba van: néha kaja, virág, stb.
Én egy emberről tudok az ismeretségi körömben, aki nyert. 6 millát, de még a 80-as évek végén, akkor az nagy nyereménynek számított. Lett új Toyota, ház, de a srác kicsit bekattant, minden régi haverját elmarta - gondolom, félt, hogy a pénzért keresik. Autót hamar összetörte, aztán bevették valami ingatlanos biznyicbe, amivel jól átverték.
Mára semmi nincs a vagyonból, házaknál csinál kerti munkát, fűnyírás, fakivágás. Szóval sokra nem ment vele 😃
Kihúzva mellette, de lehet, hogy a sorsoló gömbben meg pont az átellenső oldalon voltak 😁
Sajnos nem jelet semmit ,csak egy érdekesség ami persze sokáig fognék a kezembe és méláznék rajta hogy ha arrébb lettek volna a számok akkor most mire költenék 😆