Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kb két éve volt olyan a hatoson hogy mind a hat szám egyel mellette volt.Még nem jöttem rá hogy ez jel volt hogy a büdös életbe nem fogom eltalálni vagy jel hogy meg van a képesség hogy eltaláljam,hisz már képes voltam mind a hatot egyel mellé rakni......
Nálunk családba nagy a szerencse faktor
Tipp Mix =600.000 Ft
Lottó =90 valamennyibe faternek ötösön négyes
Lottó = 2018 -ba párom faterjának ötösön négyes .... 2.300.000 Ft
Luxor =2000 évek eleje közepe párom húgának telibe 7.000.000 Ft
Montanába úgy érzem hogy én jövök és nálam landol egy csinosabb összeg 😊 😋
Bár kezdek egy kicsit türelmetlen lenni 😂
Ez melyik Trófea? mert sztem a 11. kerben már most ennyi...
nos itt van(gondolkodós) Ezek alapján minden féle képen h-p ig ebédidőben kell menni(gondolkodós)
Csak ennek függvénye lenne, hogy elhúzzam a 3-ast a lottón(gondolkodós) Az előző kb. 20 évben ez nem sikerült nem tudom még meddig kell rá várnom(gondolkodós) Mennyit fizethet a 3-as mostanság átlagban? 20-30 ezer körül?
ránézek(gondolkodós)
Akkor húzzál bele, a Trófea idén megint feljebb ment - ezt mondták, én nem voltam már vagy egy éve.
Ahogy visszaolvasgatok, vannak bajok!
Volt ismerősöm, aki azért nem kúrt (nőzött) hogy ne kerüljön pénzbe.
pedig qrvajó(meghajlós)
a vaklármás nigger van benne? azt valahogy sosem bírtam, se régen se most
köszönöm, köszönöm (meghajlós) Ez egy hatalmas film 😅 Ajánlom mindenki figyelmébe aki nem látta ne szalassza el(meghajlós)
Richard Pryor, John Candy. Szórd a pénzt és fuss! (1985)
én még 1 mrd elköltésén ennyit nem gondolkoztam bár nekem nincs is kanapém 😅
Volt gyerekkoromban egy film de nem találom mert nem emléxem sem a főszereplőkre sem a film címére. Az volt a cselekmény, hogy a egy vén szivarozó multimilliomos meghalt. A videóüzenetében az egyetlen örökösére hagyott 1 millió dollárt. Az volt a feltétel, hogy azt megkapja minden további nélkül az örökség 299 milló dollárját meg mindenféle alapítványoknak adják(kezeit széttáró) De volt egy B verzió is. Az pedig az volt, ha úgy tudja elkölteni az 1 millió dollárt 1 hónapon belül, hogy nem marad belőle egy peták sem és nem lesz belőle se cég se vagyontárgy semmi akkor övé lesz a 299 millió dollár(kezeit széttáró) Hatalmas film volt 80-as 90-es évek. Szóval nem volt egyszerű úgy elkölteni annyi pénzt, hogy a végén csak az a gatya maradjon rajta amikor hozzákezdett a pénz elköltéséhez 😆
Aki esetleg tudja melyik ez a film és hol lelhető fel megköszönném ezt megnézném megint kb. 30-35 év után 😅
mamlaszkám fogalmam sincs(kezeit széttáró) Majd elmondom ha kihúzzák a számaimat mind az ötöt 😅 több mint 20 lottózási évem alatt egyenlőre a lottó kettesig jutottam ennél a tételnél még nem kell sokat agyalognom hanem rádobom azt az 1500-at a következő 5 hetesre(fetrengős) Egyébként már kijárna a sorstól legalább egy 3-as, hogy a trófeában egyszer egyedül megkajálhassak belőle 😅
fél éjszaka agyaltam azon hogy mit lehetne tenni egy milliárd forinttal, de nem jutott eszembe semmi érdemleges ami a jövő generációjának is jó lenne
a mostani társadalomba nem lehet befektetni hosszútávon, szóval hiába lesz 500 lakása az embernek semmire sem fog menni vele
egy lakatlan sziget mindentől távol ahol az önfenntartás biztosítható az lenne az egyedüli megoldás, csak ugye ha lenne ilyen akkor nem lenne lakatlan
szóval arra lyukadtam ki hogy semmi értelme ennyi pénznek, tényleg a sanyi féle módszer az egyetlen ami járható út, el kell herdálni minél gyorsabban azán le van a gond tudva
Mit csinálnál 1 milliárddal? Vennél még 50 lepukkant panelt a környéken? Bár nem is rossz ötlet, annyi albi díjat hoznának, hogy fél évente tudnál még egyet venni 😃
Mert nemesi családból származol 😅
én értem(kezeit széttáró)
nekem kell(meghajlós) a második kettesem az évben szerintem rekord évet zárok és még csak az év eleje van 😅
ezt magyarázd el a nőknek is,hogy nem lesznek boldogabbak, ha a 100 pár cipőjük mellé minden héten vesznek még+ egyet vagy a táskájuk mellé 😅
hát amikor édesapám a vadászújságból megrendelte kb. 10 évvel ezelőtt a 60 ezer ft-os zseblámpát akkor egy kicsit elcsodálkoztam(gondolkodós) Nem volt ilyen herdáló az öreg sosem kb. hasonló felfogással tengette le az életét, mint ahogy én tengetem, hogy nincsenek felesleges drága dolgok(kezeit széttáró) Kérdeztem is mondom minek ez a drága lámpa neked papa? Mondom ehhez hasonlót veszek neked bárhol kb. 2000 ft-ért (kezeit széttáró) Igaz ahhoz nincs fém hord táska sem tartalék akksi, se 10 év garancia.(gondolkodós) Mondom nem fogod használni annyit,hogy neked ez a drága lámpa kelljen(vigyorgós) Azt válaszolta, hogy azt mondta az egyik vadásztársa, hogy Tibikém mind1 mit veszel és mennyiért(kezeit széttáró) Ha életedben 2 szer használod már megérte 😅
Nos 1 szer biztos volt használva, mert amikor megjött a lámpa épen indultam vele 1 hét merenyére. ott azzal szórakoztunk, hogy világítottuk vele az eget, meg néha átvilágítottunk vele a túloldalra ami 400 méterre volt 😅 Mondjuk, hogy másodszor lett e használva azt nem tudom(kezeit széttáró)
havi 333 ezer 20 évvel számolva. Szűkösen ki lehetne belőle jönni(gondolkodós) de akkor nincs 10 éves egyterű(ujjával nemet mutató) 😅
Hova húzzak bele? Ez csak havi 21-et írt(óranézegetős) nekem simán a duplája a maszti 😅
Én kerülni akarom a betegségeket (fetrengős)
Ennyi.
gyerek se szeret dolgozni
simán elnézegeti hogy az anyja megszakad a munkában
hiába no, a grófi vér nem téveszt 😁