Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt kell mondjam, hogy teljesen egyetértek!!! Én ami normális dolog volt, azt a Nagyapámtól tanultam. Bár ez a fater hibája is, de összeségében így volt régen. A nagyszülők vigyáztak a gyerekekre, foglalkoztak velük. Ma teljesen más világ van.
Szerintem a nagy különbség az, hogy az utódok leszakadtak nagyszülöi generációkról, mert megszünt az egy fedél alatt 3 vagy több generáció strukturája, ahol a nagyszülök átadták hagyományokat, erkölcsöt, motivációt, még a szülök dolgoztak. Ez felbomlott, a kisgyerek igen korán ki van szakítva a család (nemzet) intézményéböl, és beteszik öket az állami "nevelési" intézményekbe, ahol a már beprogramozott nevelök beletöltik a " tudást" a fejükbe az irányelvek szerint. A szülök ha dolgoznak azért, ha szabadidejük van azért, nem fordítanak idöt a gyerekekre, nem töltik le rájuk a szükséges programokat. Ìgy jutunk el ehhez a gyalázatos eredményhez. Sajnos rohadt nehéz szembe úszni az árral, csak akkor lehetséges, ha eleve erös programmal rendelkezik a szülö, és nem adja át gyereket tanárnak, az internetnek... Mint említettem ez azért nehéz, mert régen ez inkább a koros generáció "feledata" volt, hogy erös erkölccsel beletöltse az unokába a civilizáció értékeit. Ma viszont már a nagyszülök is a sorozatok, internet rabjai, a szülök, meg 3 müszakban dolgoznak... Megszüntek a példaképek, csak virtuális világ van helyette...
van ez a nehéz idő/ kemény emberes mondás
most épp a puha pöcsös időszak van, elkúrnak mindent utána jönnek újra a kemény emberek

hozzátenném ehhez hogy a 1973-as férfiai nevelték fel a 2023 as egyedeket....
https://www.facebook.com/photo/?fbid=642980431199174&set=a.572760168221201&__cft__[0]=AZUAG_bS5N7SJ5yooWHsepnOjKIiwHJ8KA0RM5D-64ji1T-kJY0v6QNteRHz92Wqtg6bCmJzUE5D1-AMAc2cG_BlfHBwMsBBq5-wUDXhPIowbobsslxr1T6ky9eGSrfhDtyW081IjxOBpDJJVWh12N3eVaL0YZw5718zMCd4CyQf9B8-M73k-KyXuCCkCPZ2b1fDo_99bxADjoAqeA-S4mka&__tn__=EH-R
Bangkokban? Nem vagyok kepben, de megtalalod a videoi kozott, ott nagyot mutat a csaj
Nem tudod,lesz mostanában valahol tuning show?? 😇
Ez a csavo szurogatta akkoriban, egy valami tunning autoshown szedte ossze
tipikus ürítőhely, ennyi nem több
Jó melle van a csipkemelltartós leánynak.Neki mi lehetett a szerepe?
Ezek állatok 😆 Szar tiszai ladikkal süvítenek vagy 150 el 😅 Még szerencse, hogy ki van tolva hátra a csiga alájuk kapna a menetszél elszállnának a picsába, így is pattognak mint kecskeszar a deszkán 😅
nem, mert menet közben pöfög az aggregát. Tehát addig amíg abba van gázolaj az autó is megy. A csomitartóba meg van + 2*20 liter gázolaj, úgy, hogy egész nagy a hatótáv a lényeg az, hogy zöldek legyünk (meghajlós)
Tetőcsomagtartó,aggregátor?Akkor még lefelezed a hatótávot.
ez úgy van hogy amilyen a gazda olyan a kutya
szóval ha hülye a kutya akkor a gazda se tiszta 😂
Van két kutyánk, de ha sétáltatni viszem őket akkor otthon maradnak mert állandóan kuláznak, hugyoznak, szagolnak, rohannának meg ilyen bosszantó dolgokkal foglalkoznának ahelyett, hogy méltóságteljesen mellettem előre nézve baktatnának. Így megyek két üres pórázzal 1 háztömböt és mikor hazaérek elmesélem nekik mit láttak volna ha eljönnek. 🐕️
Nekem meg van kutyám, hogy ne kelljen egyedül sétálni, amikor kutyát sétáltatok. 😁