Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem én nem érzem magam jól amikor hülyének néznek. és benneteket annak néznek. Vegyen 2 euróért a balek fagylaltot. Én úgy vagyok vele, hogy a pofátlanságnak is van határa. Ha azt vesszük kevés kivétellel én minden hétvégén nyaralok(kezeit széttáró)
Nem a garasoskodásról van szó hanem a pofátlan lehúzásról. Az üzemanyagban kénytelen vagyok kifizetni az extra profitot 8 eurós giroszban 2 eurós fagylaltban nem. (kezeit széttáró) Étteremben ebédelünk vacsorázunk minden nap ha nyaralunk. Számomra nem mind1 hogy valamiért 80 eurót fizetnék két sarokkal odébb ugyan azért ugyan abban a nívóban meg csak 50-et. Mert kb. ilyen szórások voltak(kezeit széttáró)
Ez nem jelenti, hogy szórjuk a pénzt! De "jólérezni magunkat" megyünk kikapcsolódni, nem számolgatni.
Nem mennék külföldre nyaralni, ha ott meg garasoskodnék és az árakat figyelném. Ha megkívánjuk megesszük, megvesszük.... Nem azért megyek üdülni, hogy ne a azt egyem, igyam, veszem, amit szeretnék. Összegyűjtöm az árát. Akkor csapjunk bele!
na 7,5 euróért én sem kóstóltam volna meg a giroszt nálunk 1300-ért adják és igen jófajta(gondolkodós) Horvátba 2 euró volt egy gombóc fagyi 😅 Mondanom sem kell ha itthon nem eszem 500-ért ott sem eszem 760-ért(fetrengős)
Nem ettél még hal gyrost? 😮
pontyból gyros?
azt meg hogy?
érdekelne mert én meg szórom a pontyokat vissza mert nem szeretem az ízét, de a gyros fasza
Külföldön is felmentek az árak. Először voltam görögben 1 euro volt a gyros. Néhány évvel később -ugyanott- kettő, de kisebb adag. Most 7,5 ezt már nem kóstoltam meg. Szerencsére tudok főzni, tegnap haver adott egy 5 kilós pontyot.
nálunk a lángosos nem jön a piacra ha esik az eső
szombaton ha csak csepereg meg úgy néz ki hogy nem lesz tartós akkor jön de a szerdaira nem jön ha egy kicsi esőt is jósolnak
több mint 100 éves visszatekintés van az időjárásban dokumentálva(meghajlós) Valószínűség számítással elég pontosan ki tudja számolni egy kürtöskalácsos, hogy melyik nap esik majd az eső és fúj a szél 😅 Volna is mit tanulni tőle a meteorológusainknak akik nem tudnak bizonyosságot mondani arról sem, hogy 1 óra múlva mi lesz 😅
Frilac szerintem nem nagyon érti. Egy kitelepülésnél nagyjából nem az a lényeg, hogy hétköznap milyen idő van, hanem az, hogy szombat-vasárnap milyen az idő amikor a pénzt hoznák az emberek. Ha esik az eső inkább nézik a kolumbót otthon(kezeit széttáró)
De honnan tudná magyarázd már el!Azt tudja hogy az elmúlt 10évben milyen volt decemberbe,de azt hogy idén milyen lesz......hát egy időjárásjelentő nem tudja megmondani,de te megint okos vagy.
Pizzát is megveszem 3ezerért ha jó és jól lakok tőle,a hamburgert,azt nem 2500ért,mert attól nem lakok jól.Jó hülye vagy ha nem tudod mi különbség lehet lángos és lángos között,pl a mérete,pl én utálom ha keményre van sütve,és még lehetne sorolni.jó,de te szarrágó zsidó vagy,én meg mint írtam,2500ért jól lakok és ez a cél.
Nem az idojarasjelentesre, hanem a mogotte levo, eltelt időszakra hagyatkozva.
En pl. ezert megyek a tengerre augusztus utolso hetvege es szeptember elso hetvege kozott. A tapasztalat. A !angosos nem hulye, ki tudja az szamolni, mert ha nem tudna mar megbukott volna.
Te ket teljesen kulonbozo dologrol beszelsz. Fuss neki ujbol.
na egyed a lángosod 2500 -ért(fetrengős) A múltkor még a pizzáért sem adtál volna ennyit(fetrengős) Szóval én elég sok helyen elég sok lángost ettem már. Egy amit biztosan tudok róluk állítani. Még olyan lángost nem ettem amitől, jól nem laktam volna, egy foghagymás alapos sajtos-tejfölös lángos között íz és minőségbeli szignifikáns különbséggel még nem találkoztam. (kezeit széttáró) Ugyan is itt igen nagyon hasonló az alapanyag az ország bármely észén eszem is 😅 élesztő, liszt víz, só, trapista sajt, tejföl, és fokhagyma 😅 Szóval elég minimális az eltérés jó lakás, íz és minőség szempontjából(fetrengős) Lehet nálatok a balatoni klíma miatt van egy sokkal áthatóbb algás íze a lángosnak amiért megfizetitek a pluszt itt az alföldi strandokon ilyen extra nincs így extra felár sincs(fetrengős)
Szóval egy 4 tagú család egy 10-esért bever 4 lángost(gondolkodós) Mondjuk a cserkei strandon ennyiért a 4 tagú család bever a napsugárba egy jó adag aznapi menüt levessel, másodikkal, sütivel. Az alfahím bever egy korsó borsodit a család többi tagja meg elnyammog 1-1 ájsz teát és nem nagyon van föle a 10-esnek(kezeit széttáró) Én 2500-at akkor sem adnék egy lángosért ha kényszerítenének 😅
Szerintem mi olyan 2500körül esszük a lángost,de én másképp közelítem meg.Egyrészt hogy finom-e,inkább fizetek 2500at egy jó lángosért mint 800at egy szarért,a másik hogy lakjak jól tőle.És ha jól lakok akkor viszont nem is sok a 2500ft.
nem te hülye veled ellentétben én tudom nagyjából mi a járulékos költsége egy ilyennek(puszit küldő)
Az anyag ár a legkevesebb kiadás, mert pl mi kell egy lángoshoz? Víz,liszt élesztő. Kisütéshez olaj némi energia és már is megvan, hogy 60 forintból megvan egy lángos. Ehhez csapódnak a fix költségek, írtam már. Sosem innen indulok ki. Hanem onnan baszod amikor elmegyek a soltvadkerti strandra meg a majsaira a kécskeire, a cserkeszőlőire, a kerekdombira a gyömröire meg az egrire ezeken tuti voltam idén néhány biztos nem jut most eszembe és ezeken a helyeken 500-550 ft-ért adják a hekket akkor a redves parasztja dugja fel magának bogácsony a nyuggereknek való strandon az 1000 forintos hekkjét.(ujját lefelé mutató) Tudod van merítésem, kevés kivétellel minden hétvégén zabálok valami vendéglátó helyen és látom az árakat. És úgy vagyok vele ha a többi helyen tisztes haszonnal tudják adni 550 forintért akkor a redvás bogácsi strandon is tudná mert az is ugyanabból a metróáruházból veszi meg és ott sem fizetnek a vad keleten több helypénzt és több fizetést az alkalmazottaknak meg ott is mindenki napira van bejelentve. Tavasszal a szentendrei skanzenba is dobtam egy hátast az önkiszolgáló hatod osztályú jászárokszállási éttermükben ahol a csülök egy kis krumplival 7000 ft volt 😅 Egy 2 decis csésze húsleves meg 1890 (fetrengős) Nem mindig tudom megállni szó nélkül van amikor megkérdezem, hogy ez nem eladó?
Micsoda hülye számok ezek,egy valamire tudna hagyatkozni,az időjárás jelentés,de arra sem lehet mert azt nem tudják eltalálni hogy holnap milyen idő lesz.Igen,7-12 hétvége esős,és abból hány esik decemberre?Tessék,mindjárt december,meg tudod mondani milyen lesz az idő?
ez a lényeg hogy a nagyüzemi termelés minden esetben olcsóbb mint az otthoni szarakodás
a többi a különböző folyamatok hasznai, amit otthon meg lehet spórolni

persze ha valami jól menő ügyvéd lennék és szakítanék napi 300 ezret akkor én is leszarnám hogy 600ft a kalács vagy 2600
ismerek több olyan embert aki bár van egy csomó pénze kurva sok kaját megtermel/elkészít otthon
van olyan ismerős akinek a robotgép többe volt mint nekünk az összes konyhai használati kacat, sűrűn megyek hozzájuk sütemény széleket enni, mert kutyák nem győzik megenni én meg imádom a sütik szélét, meg úgy nagyjából mindennek a sültebb szélét
pár éve csináltunk egy kis fólia sátort, na az sem hozza az árát vissza ebben az évtizetben, de bele vannak buzulva az otthoni önellátásba, szóval minden is van
hát még az időjárást kevésbé tudják szabályozni a szervezők(gondolkodós) A vasárnapi betonozásomba bele is köpött (szemeit körbeforgató) Mind1 ma kiástam a tükröt bezsaluztam, szerdán hozzák a 8 személyes kerti kiülőt igyekeznem kell 😅
igen a kitelepülés nagy ellensége tud lenni az időjárás (kezeit széttáró) Persze lehet nagyon jó barátja is(kezeit széttáró)
Van rizikó kétségtelen(kezeit széttáró)
inkább fix és a változó költség ami lényeg. A fixet akkor is fizeted, ha egy vendég sincs egész nap dolgozók, bére járuléka, helypénz stb. a változót meg forgalomarányosan alapanyag, papírtányér szalvéta műanyag evőeszköz ésatöbbi.(kezeit széttáró)
itt mostanában minden erős túlzás. Most volt pl. dinnye dögivel még is aranyáron adták. Jó,hogy se fagyis, se dinnyés nem vagyok(meghajlós)
ennyi(kezeit széttáró) Én is húzok egy határt. Nem kedvelem az olyan vendéglátóst aki 1 nap akar gazdag lenni(kezeit széttáró)
Nem ez a lényeg, nem értetted meg. Te a fejedben kiszámolod, hogy anyagban mennyibe' van, meg lops is hiszen vállalkozó, tehát te a fejben kiszámolt alapanyagárhoz képest döntöd el, hogy a többi extraprofit vagy sem.
Ez a baj.