Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Férfi a halálos ágyán. Asszony kérdi
-Mi az utolsó kívánságod?
-Ha elmegyek, menj hozzá a bátyámhoz..
-De hisz világ életedben utáltad őt.
-Épp ezért..
Férfi az orvosnál..
-Értem a problémáját, itt ez a tabletta mindjárt hozok vizet..és a doki kimegy a rendelőből
Eltelik 10 perc a férfi már nagyon türelmetlen, odacsoszog a csaphoz és nagy nehezen beveszi a méretes tablettát
Ekkor nyílik az ajtó és ott áll a doki kezében egy vödör vízzel..
- Na akkor a tablettát beletesszük a vízbe, maga meg belelógatja a lábát..Jó?
Az apa hazaér a munkából, és benyit a lánya szobájába.
Egy levelet talál az ágyon, remegő kezekkel olvasni kezdi.
Kedves Apa!
Nagyon sajnálom, de elszöktem az új barátommal. Megtaláltam az igazi szerelmet.
Nagyon aranyos, izgalmas piercingjei, sebhelyei, tetoválásai vannak, és egy hatalmas motorja.
Terhes vagyok, és Ahmed azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában.
Több gyereket is akar tőlem. Már tudom, hogy a marihuána nem káros, ezért azt fogunk termeszteni magunknak és a barátainknak.
Ők védenek bennünket. Közben majd imádkozunk hogy Ahmed AIDS-e javuljon. A pénz miatt ne aggódjatok.
Ahmed lebeszélte Jamal-lal, hogy szerepelhetek a filmjeiben. Sőt, kétszer annyit kapok, ha több pasival csinálom, vagy lóval.
Üdvözöl, szerető lányod
U.i.
Apa, ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok, és TV-zek. Csak meg szerettem volna mutatni neked, hogy van rosszabb is annál, mintha a Fradi kikap a Kecskeméttől.
Megbetegszik az öreg paraszt lova, kihívják az állatorvost.
-Adtam neki gyógyszert, de ha 3 nap múlva sem áll fel, akkor menthetetlen, mehet a vágóhídra
Meghallja a malac a sztorit, megy a lóhoz..
- Állj fel baz+, mert mész a kolbászba, győzködi a lovat minden nap.
Harmadnap a ló nekigyürkőzik, nagy nehezen feláll..az öreg paraszt nagyon megörül
- Hjúú, gyere asszony áll a ló, ez ám az öröm..holnap ezért disznót vágunk!
38 fok az átlag napi hőmérséklet. lehet, hogy azért, mert fűtik a pályákat?
Ha lenne náluk is fűtött gyep mint nálunk elpárolgott volna az a pár csepp eső
Csak nem mindegy hogy a picsában maszatolsz, vagy levagja a gép az ujjad! Akkor inkább legyen kicsit maszatos vagy lucskos!
Az is olyan, csak a tangánál jó öt percig tart, würth-nél meg kb. 5 perc után kezdődik az élmény.
Loptam, átvittem az LFP-be, ott is helye van!
Az nem a tanga bugyi?
Főleg, hogy most már tizedáron hirdetik mint korábban. Először 16,8 millió volt (nyilván elírták egy nullával) az volt a poén amiért linkelve lett, csak azóta javították és most már így jelenik meg a hivatkozásban.
Nem sok 1000-es magyar fiatal motort árulnak. Szerintem érdemesebb ezt megvenni mint egy átfestett tényleg rommá tört szart. Persze a buta embereknek az utóbbi kell.
Persze.....persze....
Tegnap megnéztük moziba a Fredy srácról a filmet, jó volt. Igaz azért a bajszos csőrözés nem maradhatott ki.
a melyik az véletlen lett pontossal
ez annyira tré, hogy az életbe nem jöttem volna rá
Azért köszi
egyébként mejik marha linkel ilyen fárasztó baromságokat
Fonnyad.
Fonjadjak?